PŘÍTEL SE ZABÝVÁ ČARODĚJOLOGIÍ

problém který si nedokáži sama vysvětlit. Týká se to mně a mé kamarádky. Známe se tři roky,před dvěmi lety,se mé kamarádce a mně stal úraz oboum tekla krev a já ji musela ošetřit,ale od té doby,pociťuji stejné pocity,bolesti,radost a trápení jaké má ona. Je možný že jsme se nějakým způsobem mohli propojit? Dokonce i na nějakých společných fotkách co máme,se v pozadí mlhavě
ukazují jakési obrazce a lidi. Dřív jsem si to nějak nepřipouštěla a nevšímala si toho,ale od té doby
co jsem poznala svého přítele který se zabívá čarodějologii a tvrdí že je opravář životů. Mám
pocit že jsme se poznaly když jsem byla malá. Od té doby co ho znám se dějí zvláštní věci.
Moc Vám děkuji za odpověď a za pomoc.

Veronika

25.8.2011

Ahojíček Verunko,

Nevím, jestli se ti moje odpověď bude zdát důvěryvhodná….ale podle kresby a jak na mě mluvila je

odpověď takováto:

S tou kamarádkou jste se opravdu propojily…v době kdy jsi ji ošetřovala…. K tomuto propojení muselo dojít…souvisí to s vašim minulým životem…ale co se odehrálo tenkrát se mi nezakreslilo… takže to není potřeba abys pochopila. Ani bys to tolik nepociťovala a nevnímala ty její radosti a strasti…. (bylo by to menší a časem by to vyšumělo) kdyby nebylo tvého přítele. On má silné myšlení a své pravdy, které se ti zalíbily. Dal ti nahlédnout svým úhlem pohledu, ty jsi přijala jeho pravdy za své a tak teď vnímáš co vnímáš. Zkreslilo se mi propojení mezi vámi třemi….on něho k tobě a od tebe ke kamarádce. Jeho úhle pohledu je pro tebe něco nového, vzrušujícího a výjimečného…. Svým způsobem tě to trošku leká a druhým způsobem přitahuje. Verunko… teď co napíšu, je zase můj úhel pohledu…nic neodsuzuju…na to nemám právo….Můj úhle na magii je takový… že nerozlišuju černou a bílou magii…. Ono se dá ublížit i tou bílou…. Každé kouzlo kterým chceme někoho ovlivnit, je zasahování do svobody toho druhého…ať už je to myšleno v dobrém nebo zlém…. Mohlo by se to někdy (třeba ne v tomto životě ale v příštím) otočit proti nám.

Tak to je ode mě asi vše…jak jsem psala na začátku, nevím co považuješ za důvěryvhodné, ale to co se mi zakreslilo…. To jsem ti tak nějak popsala a snad tě to dovede k pochopení toho co jsi nechápala.

Měj se a směj se Verunko….

S láskou…….tvá Zrzka

26.8.2011 

Vaše komentáře

Reklama