Proč se mi nechce?

Na své otázky si umím, velmi často, odpovědět sama.

Jen se tím neřídím.

Nechce se mi.

Proč se mi nechce?

Děkuji ať tak či onak, vše je přesně takové jaké to má být, ale proč něco nezměnit, když mohu? 🙂

Krásnou středu přeji.

Jarča

5.9.2012

 

Ahojíček Jarčo,

Šla jsi rovnou k věci a tak já udělám to samé J.

Jaruško…na to je jednoduchá odpověď…. Kovářova kobyla chodí bosa :o). Vím, taková odpověď by tě neuspokojila…. Svým způsobem je to ze tvé strany lenost…ale má to své ALE. Ta lenost se nedostavila jen tak sama od sebe… zkrátka a dobře…. Jsi unavená po dlouhém běhu v duchovnu, ve věcech týkající se alternativních metod… a tak je potřeba si odpočinout. Je to jen otázka času…kdy zregeneruješ a do všeho se znovu pustím se zaujetím, které jsi kdysi měla. Kdy jsi zkoušela s nadšením vše nové co se naskytlo. Já o té duchovní lenosti píšu ve svých duchovním průserách…a taky v duchovních etapách na našich cestách.

Takže ….dej všemu volný průběh…do ničeho se nenuť netlač na pilu, nic si nevyčítej…staň se na chvíli pozorovatelem… a až budeš mít za sebou dostačující odpočinek…tak uvidíš jak to všechno do sebe začne zase zapadat a jak pofrčíš….

Měj se a směj se….s láskou Zrzka

13.9.2012

 

 

Dobré ráno Zuzanko,

řekla bych , že máš hodně pravdy.

Jsem nadopovaná informacemi, ale nedopřeji si odpočinek, potřebný k náhledu a tak tělo a mysl reaguje leností či spíše něco jako apatií.

Chci se dostat někam, kde ještě být nemám.A potom, jako malá trucovitá holka nechci vidět co je zřejmé a trvám na svém. 🙂

Někdy je to úsměvné, někdy smutné.

Moc děkuji za Tvá slůvka.

Přeji krásný, sluníčkový pátek.

Jarča

14.9.2012

Vaše komentáře

Reklama