SEMINÁŘ AK 1 SE VYDAŘIL

 
Já Vám všem moc děkuju, za to, že jste mě přijali takovou,  jaká jsem, protože jsem si nemusela na nic hrát a moje srdce bylo pro vás otevřené, moje slova proudily od mého srdíčka do vašich srdíček a naše podvědomí vzájemně komunikovalo. Děkuji Vám za to, jací jste byli, za to, že jste věřili, za to, že jste se nechali vést a děkuji vašemu úspěchu, z kterého se raduju.

Děkuji Jasovi, že přispěl svými pravdami, které pro nás jsou přínosem, děkuji vám, že jste se s námi dělili o vaše zkušenosti, děkuji Rudbekii, že nám zajistila prostory a zorganizovala tento seminář, děkuji Ondrovi za jeho úsměv a smích, děkuji Miladce za její klučičí kukuč, děkuji Alči za její otevřenost, Haničce z Brna za její pokoru kterou jsem z ní cítila, děkuji Jarušce za její jemnost, děkuji Haničce z Třebíče za poslední pokecík, děkuji Mirce, že přijela s Jasou a zvládla během chviličky svou bolest a rozkreslila se, děkuji Haničce z Olomouce za to, že jsem ji mohla pozorovat při kreslení, děkuji Peťce za to jak jí pusa jela při výkladu, děkuji Jance že se usmívala a kreslila. Děkuji univerzu, že nás unášelo svým proudem a my všichni se  tomu proudu podřídili ….. losování, příjezdy, odjezdy,  …však vy víte co tím myslím. Nic jsem si předem nepřipravovala, nic jsem neplánovala, nic jsem neočekávala.….šlo to samovolně, plynule a cítím, že úspěšně, protože jste se všichni do jednoho rozkreslili a co je hlavní, tak AK jste začali naslouchat a rozumět.

Slíbila jsem vám mozoly od tužek, ale nakonec byly jen od strouhátka, slíbila jsem vám meditaci, ale nakonec nebyla třeba – rozkreslili jste se i bez toho. Slíbila jsem vám, že  bude pokračování v březnu a pak další v červnu……své sliby dodržím….pokud vás AK chytne za srdíčko natolik, že v ní budete chtít pokračovat.

Tož děcka moje…….mějte se a smějte se….a pokud se vám něco hezkého podaří nakreslit a nebo pomocí AK vyřešit, tak mi písnite a podělte se o svůj úspěch, ale klidně i neúspěch ve který u vás nevěřím.

Ještě jednou velké díky všemu a všem…….s láskou Vaše Zrzka

25.10.2010

Malá ukázka jak se kreslilo…….

Ahojky Zuzi,

moc ti chci poděkovat za krasný víkend, a za plno krasných chvilek,zkušeností tak dobře sem se už dlouho necítila,ještě v sobotu ráno sem byla na vážkách jestli mám jet ted vím že sem se rozhodla správně a měla sem tam být.Zuzi ty fotky se budou dávat na stránky,dneska sem je hledala a zatím nic su na ně docela zvědavá

,měj se moooooooooooooc hezky,a už se těším na další setkaní pa Alena

26.10.2010

Ahojíček Ali a všichni kdo čekáte na fotečky..

prosím o strpení….. nějak ta moje představa o fotkách, kterou jsem vám na semináři předeslala je nad manželovi schopnosti :o), takže musíme počkat na Jarka…..ale fotečky jsou nachystané a hned jak to půjde, tak je přidáme…..

mějte se a smějte se a Ali……drž se pa Zrzka

26.10.2010

Ahojky Zrzi

Díky za seminář, za Tvoje vedení a za Jasovy příspěvky.

Ten první večer jsem nemohla spát, tak jsem si kreslila různé vztahové variace. Samo, že jsem se nejdřív ptala přes kyvadllo.

Taky jsem se ptala na Aničku a vykreslila se mit větvička. Taková co se dává do kytic, nejdřív v zelené a pak v modré barvě.

Teď mi naskakuje, že se dřív používala i ve zlaté, pro slavnostní příležitosti. O pocitu raději psát nebudu.

Zrzi a teď můj další příběh:

To proč jsem odjížděla dřív bylo, že jsem se chtěla zúčastnit na přípravě aktivace 9. brány

Byl to nácvik ve Znojmě na Kraví hoře. Vše fungovalo ale mně tam při držení jedné z manter něco štíplo do zápěstí pravé ruky.

A hodně to bolelo. Takže doma pak klasika, od octu, přes tee tree a ráno došlo, ano víš to přesně na MMS.Nejdřív 1 kapka s 5 aktivátoru. No vsáklo se to, div to nezasyčelo. Tak jsem si udělala další z 5 kapek + aktivátor, přiložila obvaz a odkráčela do práce.Naštěstí jem měla jen úředničinu a tak jsem to ještě čas od času polívala vodou.Dnes ráno jsem se vykoupala v MMs, ale dala jsem na vanu jen 8 kapek, víc mi to nepustilo. Ruka nad zápěstím je ještě trochu zarudlá, otok se ztrácí a vystupuje to místo vpichu.

Tak nevím co s tím. Mát to otevřít a zase obkládek z MMS, nebo mám počkat, až se to víc opouzdří. Teď je to ještě hodně zatvrdlé. No obklad si dám tak jako tak a uvidíme, uvidíme, uvidíme.

To není všechno

Mám přece seminář automatické kresby. Tak jsem si ráno nakreslila osu s procenty. Ptala jsem se na AK -vyšlo mi 60%, nácvik na Kraví hoře – 0 bodov  a včera jsem byla už na ukotvení 9 brány tam, kde to mělo probíhat, tedy na hradě u rotundy.

Tak tam jjsem být měla, to mi vyšlo 100 %

Myslím, že těch 60 % na AK je skvělý, protože je to jen základ, zbytek závisí na mně, co s tím udělám.

Zrzi, jak Tě ráno zaujal ten obrázek se zelenými srdíčky a oranžovými květy, tak to se vztahuje spíše  na Hanku z Třebíče. Ona tam povídala o své rodině, popisovala situaci úmrtí jejícho tchána a jak to vše probíhalo, jak kdo koho informoval a jak celá rodina spolupracovala.

Pa, měj se a směj se, i mně, že si neumím nakreslit osu dle potřeby, ale až když řeším následky

Jarka

26.10.2010

Ahojíček Jaruško,

jen v rychlosti….. u toho štípance mi u tebe naskočilo ….sliny. Ještě než si po ránu vyčistíš zuby, tak si to potři slinama a taky si vzpomeň na to co máš v rukou :o)….proces tím uspíšíš. Třeba se k tomu ještě vyjádří Jasa. Jinak 60% si myslím, že je dost, na to, že jsi teprve začala….chce to zkrátka kreslit a kreslit……ale nenutit se do toho…..je třeba aby to z tebe šlo…ta chuť.

Tak zatím pa a měj se a směj se a dej o sobě vědět.  Zrzka

26.10.2010

 

 

Seminář AK se opravdu vydařil…..alespoň v mých očích…..

Sešli jsme se partička lidiček, která měla opravdový zájem o probuzení AK, všichni jsme byli naladěni na stejné vlnové délce, stejných anebo hodně podobných vibrací a co bylo pro náš společný úspěch nejdůležitější - byly otevřené srdíčka.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama