Horoskop na 7. týden (9.2. až 15.2.)

 

 Horoskop pro Berana

Horoskop - znamení Berana

V práci ztratí vliv někdo, kdo vás moc nemusel a také vás pomlouval a mírně za zády škodil. Čekejte příjemný týden a finančně by to také mělo být celkem příjemné. Vaše srdce odpočívá, ale nenechte ho spát příliš dlouho, aby vám neunikla nějaká zajímavá příležitost. Zdraví máte jen jedno, bylo by dobré se také podle tohoto hesla řídit.

 

Horoskop pro Býka

Horoskop - znamení Býka

Sice budete mít hodně zajímavých a hlavně originálních nápadů, jak vylepšit svou pozici v práci, ale raději s nimi počkejte na lepší chvíli. Nyní všichni chtějí řešit vše postaru. Život bez překvapení by byl nuda, tak od lásky raději nic nečekejte a nechte se jí překvapit. Dlouhé sezení u vás může vyvolat nepříjemné bolesti zad.

 

Horoskop pro Blížence

Horoskop - znamení Blíženců

Nemá smysl neustále přemýšlet o změně práce, buď je to nutné udělat rychle a bez váhání nebo raději věnujte svou psychickou energii současnému zaměstnání. Může se na vás usmát štěstí. V lásce není nutno spěchat, mnoho věcí vypadá po pár dnech úplně jinak než na první pohled. I nenápadný kašel či malá rýma se mohou nepříjemně rozvinout, nepodceňujte tyto problémy.

 

Horoskop pro Raka

Horoskop - znamení RakaBudete se muset rozhodnout. Před vámi se rýsuje velmi zajímavá investice, ale prvotní vstup je opravdu veliký a pokud nepodřídíte svůj život tomuto nápadu, místo zisků vás mohou čekat závažné finanční problémy. Zdá se vám, že si vás nevšímá? Nemusíte zoufat, vůbec to není pravda. Můžete mít malé problémy se sebevědomím, ale stačí si jen trošku více věřit.

 

Horoskop pro Lva

Horoskop - znamení LvaNemá smysl vyrážet otevřené dveře. Než začnete v práci jednat a nebo se uchylovat k radikálnějším rozhodnutím, chvíli popřemýšlejte a zjistíte, že vše jde dělat jinak. Bude to trochu méně romantické, než jste doufali na začátku, ale rychle zjistíte, že i tak je to velmi příjemné. Zdá se vám, že jste pořád pod tlakem a stres se už nedá zvládnout? Vypněte po práci telefon a uvidíte ten zázrak.

 

Horoskop pro Pannu

Horoskop - znamení PannyNeměli byste si namlouvat, že ve stínu je největší klid. Občas je nutno vystoupit dopředu a s odvahou prezentovat svůj názor a nápady. Jen na tom vyděláte. Podle horoskopu Panny budou chtít mít ve vztahu hlavní slovo, jen by neměly přehánět, aby se partner nevzbouřil. Celý týden se vám bude špatně vstávat, ale s vitamíny se podaří do dne vykročit s dostatkem energie.

 

Horoskop pro Váhy

Horoskop - znamení VahCokoliv nyní začnete má velkou budoucnost. Jen na první výsledky budete muset trochu počkat a bude vás to stát jisté úsilí navíc. Ale určitě to bude stát za to. Vztah může osvěžit i společný výlet na nějaké netradiční místo, nemá smysl trávit volný čas stereotypně. Vaše fyzická forma by měla být nadprůměrná, jen nezapomínejte aktivity vyvážit odpočinkem.

 

Horoskop pro Štíra

Horoskop - znamení ŠtíraPracovní výjezdy by vám měly přinést nejen hodně nových zkušeností, ale i nemálo velmi užitečných kontaktů, které budete moci využít už v blízké budoucnosti. Láska je velmi často spojena s překvapením. Podle horoskopu byste nyní měli prostě jen počkat na další vývoj. Snažte se využít každou chvíli, kdy se objeví sluneční paprsky k nějaké malé procházce.

 

Horoskop pro Střelce

Horoskop - znamení StřelcePokuste se vytvořit nějakou menší finanční rezervu. I když peněz budete mít dostatek, nemá smysl je všechny okamžitě utratit, velmi brzy je budete znovu potřebovat. Hádky ve vztahu lze vyřešit mnohem snadněji, než se vám to na první pohled může zdát. Stačí udělat první krok a uvidíte, že protistrana snese modré z nebe. Plánujete shodit pár kilo? Tento týden je pro podobné aktivity ideální.

 

Horoskop pro Kozoroha

Horoskop - znamení KozorohaPřekážky, které jsou před vámi, nemusíte ničit. Většinu z nich lze obejít a nebo přeskočit a uvidíte, že ušetřený čas se vám podaří pracovně využít k mnohem smysluplnější činnosti. Podle horoskopu by bylo nejrozumnější si udělat pořádek v tom, co od vztahu vlastně očekáváte. Jinak se budete motat ode zdi ke zdi. Dejte si pozor při práci s noži a ostrými nástroji.

 

Horoskop pro Vodnáře

Horoskop - znamení VodnářeVe finančních záležitostech raději neriskujte. Peníze vydávejte pouze na věci, kterým skutečně věříte a o nichž vás nikdo nemusel dlouho přesvědčovat. Jestliže se vám někdo líbí, nemá smysl stát jen v roku a čekat, jak se situace vyvine. Dejte vědět, že sympatie jsou oboustranné. Psychická forma by měla být na skvělé úrovni, jen s fyzickou kondicí to bude trochu slabší. Spánek by měl většinu potíží vyřešit.

 

Horoskop pro Ryby

Horoskop - znamení RybyVýborný týden pro hledání nového zaměstnání, podle horoskopu lidé narozeni ve znamení Ryby nyní mají hodně velké šance na pracovní úspěch. Ve vztahu nečekejte žádné vzrušení či neobvyklé události. Týden bude spíše nudný. Pokuste se vyhýbat sladkostem, zvláště pokud se vám zdá, že máte nějaké to kilo navíc.

 

Zdroj horoskopu stránky horoskopy-vestirna.com.

Převzato z http://www.esoterika.cz

Vaše komentáře

Reklama