STOJÍM NA MÍSTĚ

Pisala som na facebook, ale len skratka.

Casto citam tvoje pravdicky, niekedy mi hovoria z duse a niekedy do duse.

Uz dlhsiu dobu citim, ze stojim na mieste.

Vlastne ani neviem co napisat, pretoze je toho vela na srdiecku.

Mozes mi prosim pomoct, aspon trosku nazriet kresbou tam kam ja nevidim?

Dakujem za pochopenie.

Pa Zamia

12.8.2012

 

 

Ahojíček Zamio,

 

V první řadě ti děkuju za tvá milá slůvka o PRAVDIČKÁCH…mám radost, že s nimi souzníš a jak jsi to popsala…. S tím …hovoří mi z duše a někdy do duše…to mě fakt zahřálo.

 

Registrace je bohužel taková jaká je….patří k programu ve kterém jedou PRAVDIČKY….když se kliká na REGISTRACI…tak na ni klikat nejde…aby ses mohla zaregistrovat je potřeba rozkliknout VATVOŘIT JEJ …a pak už tě to na registraci navede :o).

 

Zamiko, já se přiznám dobrovolně a bez mučení, že jsem si v první chvíli myslela, že ten tvůj e-mailík smažu…. Z důvodu, že jsem nevěděla, co odpovědět na něco na co se nedá odpovědět. Já se vážně nechci přeceňovat….ale ani podceňovat…ale fakt… nejsem žádná vševědka…ani vědma, přestože mám doma dvě věštecké koule :o). Používám kresbu a nejde nahlídnou někam…když nevím kam mám nahlídnout.

 

Tvůj e-mail jsem ve finále nesmazala a odpovídám na něj z důvodu, že mě u něj začaly napadat články, které s tím tvým dotazem souvisí, ale než ti je sem vložím, tak mám potřebu ti napsat ještě něco….nedalo mi to a nakreslila jsem si tě….po tom co se mi zakreslilo už se nedivím, že jsem ten tvůj mail nesmazala.

 

Nejdřív ses mi zakreslila ty….tvoje myšlenky, které tě celou opřádají spirálkou až k první čakře, která je zablokovaná. První čakra v mých kresbách znamená pozemský život… ještě větší blok se zakreslil v srdíčku….procházíš obdobím, kdy bys chtěla milovat a chtěla být milována….a další blok se mi zakreslil v krční čakře…což je komunikace. To se projevilo i v tom tvém psaní…. Máš problém vyjádřit co cítíš, máš PROBLÉM, který nedokážeš pojmenovat…a to je ten největší průser…. Problém nejdřív musí mít jméno, pojmenování….pak když pojmenuješ….propátrat ho a pochopit ho….a když ten problém se jménem pojmenuješ…..pochopíš…pak přestane existovat. Nakonec ses mi zakreslila do trojité slzy….jsou to tři sféry, ve kterých je problém…tři čakry, které se zakreslily…tři problémy, které nedokážeš pojmenovat natož pochopit.

 

Já jsem moc malý pán na to, abych toto za tebe vyřešila přes písmenka…. Víc bych tě dokázala postrčit při osobním setkání…ať už u mě doma nebo na semináři. Kdo u mě byl doma nebo na semináři by mohl vyprávět. Nejdřív staré rány otevřu, pak vytlačím hnis, pak vydezinfikuji, pofoukám, ošetřím a zavážu…na konec ještě pofoukám. Převazy většinou už človíček zvládne sám….a když ne, tak přijde na „kontrolu“ a  převaz znovu ke mně….ale asi se mi to ještě nestalo (tedy domů ne).

 

Snad jsem ti malinko ukázala směrovkama kudy tudy za svým pochopení sebe sama…a za svým štěstím. Ještě přidávám pár odkazů na články…. Určitě si přečti duchovní průsery…najdeš je v horní liště v sekci MOJE PRAVDY…a podsekci…O PRAVDÁCH…a možná najdeš i něco zajímavého v sekci  OSUD.

 

To že stojíš na místě…. A máš pocit, že někdy nevíš kam dál…. Neber to dramaticky…dej tomu čas a nech vše volně plynout….víš… i  závodník, který např. běhá….má období tréningu a odpočinku….a naše zastavení, je pro nás taky odpočinek…abychom nabrali sílu do dalšího běhu, či chůze naším životem.

 

Měj se a směj se Zamio…a děj mi někdy vědět jak se ti vede.

S láskou……..tvá Zrzka

16.8.2012

 

 

Ahoj Zrzko,

 

V prvom rade sa ti chcem podakovat, ze si ten moj email nezmazala. Svojou odpovedou si ma donutila zamysliet nad sebou.

Odpisujem ti neskor, lebo ako si povedala mam problem v komunikacii…takze som dlhsie rozmyslala nad tym ako to dat na papier.

Mam rodinu, kde ked nieco poviem kludnym slovom, nepadne na urodnu podu a kedze sme vsetci dospeli, stratila som snahu nieco riesit..uz nemam silu…..

 

Napisala si, ze srdiecko je na tom najhorsie…ano, lubim, ale moja laska nie je opätovana…aj ked niekedy mam pocit, ze on sa boji toho co citi…neviem, je to len moj pocit…

 

Asi by bolo najlepsie, keby som prisla k tebe na to osetrenie, aby si mi vysvetlila a pomohla pochopit tu trojitu slzu co sa ti zakreslila…a mnoho inych veci…

 

Myslis, ze by sme si mohli dohodnut stretnutie u teba doma?

 

Dakujem…..zdravim….pa

 

Zamia

9.9.2012

 

 

Ahojíček Zamio,

 

Setkání se mnou můžeme domluvit, ale bude třeba najít volný den v mých službách, protože mi služby vycházejí téměř pravidelně….den, noc dva dny volna…po noční většinou prospím část následujícího dne. Nevím jak to máš s časem ty….. ale to už se budeme domlouvat přes mailíky mimo PRAVDIČKY….to už lidičky zajímat nebude.

 

Měj se a směj se a pokud máš zájem se se mnou setkat tak mi písni a zkusíme najít nějaký den, kdy nám to bude oběma vyhovovat.

 

S láskou……tvá Zrzka

9.9.2012

 

Vaše komentáře

Reklama