Astrohoroskop na listopad 2021 od Daniely Hannah

Aktuální pohyby a vliv planet v listopadu 2021 pro jednotlivá znamení

Slunce se pohybuje Štírem do 22/11/2021. Ve 03,33 hodin vstoupí Slunce do znamení Střelce.

Zajímavost:
Černá Luna se pohybuje Blížencem spolu s planetkou Ceres a karmickým uzlem. Dějí se osudové situace, které nám dají zabrat. Vesmír poukazuje odkud a kam směřovat.

Tento rok se rodí děti, jejichž duše přilétla z jiných světů. Přináší rozvoj komunikace a vědění na planetu Zemi.

Novoluní ve Štíru nastane 04/11/2021 22,14 hod.Novoluní je důležité pro znamení Štíra. Ostatním znamením ukáže cestu jak vyřešit společný majetek, finance, hypotéku, alimenty apod.  Láska a sexualita. Při novoluní asistuje Mars s Merkurem. Čeká nás náročné období jak ve finanční oblasti, tak v lásce.

Úplněk v Býku nastane 19/11/2021 09,57 hod. Úplněk je důležitý pro znamení Býka. Ostatním přinese vyjasnění majetku.

Spolu s úplňkem působí vzestupný karmický uzel. Ukazuje, odkud kam máme směřovat.

Mars se pohybuje ve znamení Štíra do poloviny prosince, poté se přesune do Střelce.

Saturn ve Vodnáři bude působit ještě dva roky.

Venuše se pohybuje znamením Střelce. 05/11/2021 se přesune do Kozoroha.

Merkur se přesune 05/11/2021 do znamení Štíra a 24/11/2021 do Střelce.

Jupiter působí aktuálně ve Vodnáři. Zde bude působit ještě v druhé polovině prosince 2021.

Beran

Novoluní nastane 04/11/2021
Novoluní otevírá nové možnosti do oblasti financí, které sdílíte s další osobou, bankou či institucí. Berani mohou prodávat, kupovat, řešit společný majetek s partnery, společníky či v rodině. Můžete žádat o hypotéku nebo dořešit alimenty. Co nešlo, najednou půjde. Můžete podepisovat smlouvy, nastavit si nová pravidla. Novoluní přinese téma sexuality. Nový partner, řešení kolem dětí.

Úplněk  nastane 19/11/2021
Úplněk uzavírá situace spjaté s domovem. Dořešíte téma bydlení a peněz. Můžete očekávat neočekávané. Zvrat situací. Je potřeba dořešit peníze v souvislosti s bydlením. Mít zaplaceny veškeré pohledávky.

Mars působí v oblasti hodnot, které sdílíme s druhými, může dojít k neshodám v oblasti cenností a materiálních věcí, což je může přinutit přehodnotit, pozměnit postoje. V manželství nebo partnerských vztazích může dojít ke sporům ohledně společných finančních prostředků. Pozor na nakládání se společnými penězi, které mohou být utráceny hloupě a zbytečně.  V tomto období probíhá aktivní transformace a proměna duše. Řeší se půjčky, hypotéky, dědictví, nebo alimenty. Období, ve kterém se aktivně věnujeme financím z cizích zdrojů, investice do podnikání. Peníze ve společném vlastnictví. Tranzit Marta je zde více zaměřen na oblast sexu a všeho kolem sexuality. Pozor na mimo partnerské vztahy.

BÝK

Novoluní nastane 04/11/2021
Novoluní otevírá vztahovou oblast. Vztahy, smlouvy a dohody na téma společných peněz se společníky, partnery, bankou či hypotéku.  Je čas se porozhlédnou po novém partnerovi, nebo upevnit své vztahy. Můžete společně koupit nemovitost, počít dítě, nebo založit novou společnost. Podepisovat úřední dokumenty.

Úplněk  nastane 19/11/2021
Úplněk uzavírá vše, co jste začali na jaře 2021. Dokončíte a dotáhnete do konce smlouvy z první poloviny měsíce. Několik dní před úplňkem je velmi stresový. Pozor na zdraví a psychiku. Můžete řešit zdravotní problémy. Po úplňku se vše vyjasní. Naleznete řešení vzniklých situací. Vztahové záležitosti, které mají skončit se ukončí nebo upevní, pokud mají pokračovat dál.

Oblast, kterou Mars Býkům aktivuje, je založená na intimnosti mezi dvěma lidmi v partnerském vztahu. Energie Marta je o prosazování sebe samých, což občas přinese nepřátelské vztahy. Mohou trpět i intimní vztahy. Pro spolupráci i pro vztahy je důležitý kompromis nejen v práci, ale i v manželství. V dlouhodobém pohledu může toto být období narušení i těch nejlepších vztahů. Pozitivně se dá využít k tomu, aby se potlačené negativní pocity dostaly na povrch a docházelo tak k pročištění nahromaděných negativit ve vztazích. Skutečný smysl spočívá ve využití energie k budování vlastních vztahů.  Měli by se vyhýbat zbytečným sporům s druhými. Mohou se vyskytnout právní spory, potíže se zákonem. Hledaje kompromis, vyhnout se tak zbytečným problémům. Mohou se posílit, nebo ukončit a uzavřít veškeré vztahy. Zde Mars aktivoval vztahy na všech úrovních. Smlouvy, dohody, smluvní ujednání. Podepisování úředních dokumentů.

BLÍŽENEC

Novoluní nastane 04/11/2021
Novoluní otevírá novou spolupráci. Může přijít nový kolega, spolupracovník. Čeká vás mnoho práce. Doporučuji preventivní prohlídku. Ženy gynekologie nebo sono prsou. Pokud  nemoc aktuálně řešíte, začne se váš zdravotní stav zlepšovat. Blíženci mohou také pečovat o další osobu. Čeká vás velmi náročné období.

Úplněk  nastane 19/11/2021
Úplněk uzavírá téma financí a majetku v souvislosti s bydlením. Je třeba si dořešit záležitosti týkající se domova. Žít ve stabilním a harmonickém prostředí. Začnete se připravovat na svůj úplněk, který vnese jasno do oblasti vztahů. Aktuálně je dobré si promyslet s kým, jakým způsobem a  kde chcete žít. Černá Luna s planetkou Ceres dávají Blížencům řádně zabrat.

Mars přináší plnění povinností a chuť do práce. Budete dělat co je potřeba.  Potřeby druhých by měly být pro vás prioritní. Pravděpodobně se vám moc nebude chtít pracovat pro někoho jiného, a to s sebou může přinášet konflikty s nadřízenými i k celkové obtíže v práci. Jestli jste zaměstnavatelem, mohou přicházet konflikty s podřízenými. Budou se domnívat, že je málo oceňujete. V současnosti není zrovna čas na týmovou práci.Mars zde přechází přes oblast zdraví. Může znamenat zdravotní problémy, které se mohou projevit ve formě infekcí, horečky či nehody. V tomto období je zvýšená aktivita kolem spolupráce nebo zvažování o nové spolupráci, ale také plnění úkolů, které jste slíbili vykonat. Měli byste se věnovat tématům svého zdraví a zdraví blízkých. Pocítíte chuť organizovat nebo se zasadit o změny v práci. V současném období platí, že řešíte zdraví, spolupráci a službu pro někoho druhého, přináší nám mnoho povinností.

RAK

Novoluní nastane 04/11/2021
Novoluní otevírá cestu k tvorbě a kreativním nápadům. Téma dětí, plodnosti a partnerů. Kdo chce počít dítě, má nejlepší čas od novoluní do úplňku. Pokud chcete najít svého „Belmonda“, přijde vám do života. Může to být i kamarád „s výhodou.“ Pozor na mimo partnerské sexuální dobrodružství, ty zřejmě dlouho nevydrží a ještě se vše provalí. Může přijít nové pracovní spojení. Ideální na založení firmy, vytvoření něčeho velkého. Čekají vás rodinné oslavy.

Úplněk  nastane 19/11/2021
Úplněk vnese jasno do oblasti přátel a osob blízkých. S někým se rozloučíte a jiní vám přijdou do života. Pomluvy a zklamání, s tím nic neuděláme. Občas nám úplněk přinese nepříjemné situace plné emocí. Díky nim si uvědomujeme, kudy chceme kráčet. Ukazuje nám naší životní cestu.

Mars působí v oblasti plodnosti, tvořivosti, kreativity. Raci mohou očekávat zvýšení touhy, mohou něco plodit, tvořit. Mars zde aktivuje oblast dětí, partnerů a tvorby. Pod jeho vlivem vznikne něco nového, ať jde o nový život, originální výtvor či určení směru činnosti. Aktivita se točí kolem dětí, rodinných oslav a vztahů s lidmi kolem, nasměrování na novou životní cestu. Toto je aktivní období vhodné na zkoušky, přijímací řízení nebo pohovory. Dochází k seznámení se s důležitou osobou. Může přijít nový společník. Dobré na seznamování se s důležitými lidmi. Vhodné období na cesty. Pracovně se bude dařit.

LEV

Novoluní nastane 04/11/2021
Novoluní otevírá cestu domovu a zdraví. Zlepšení a zkvalitnění bydlení. Rekonstrukce, koupě domu/bytu nebo pozemků. Co jste začali řešit na jaře se nyní dokoná. Čeká vás cestování a komunikace na téma bydlení. Vyřizování a zařizování, podepisování dokumentů. Další téma je zdraví. Otevře si dveře do světa zdravého životního stylu a ozdravné kůry. Budete vylepšovat svou tělesnou schránku.

Úplněk  nastane 19/11/2021
Úplněk uzavírá situaci v souvislosti s prací a kariérou. Lvi pracují na své  pracovní stabilitě. Rádi by měli pevnou půdu pod nohama. Bohužel Uran jim dlouhodobě přináší nestabilní situace v pracovní rovině. Zklamání od nejbližších přátel. Nečekejte na to co ostatní a jděte si za svým snem, můžete uspět sami. Již se tato doba blíží. Karmický uzel naznačuje vaší cestu.

Mars spouští značné aktivity v místech, kde žijí. Lvi vylepšují své pracovní zázemí či bydlení. Očekávejte řešení v souvislosti se ženami rodu (např. dcera, matka, babička, tchýně, švagrová). Veškerá aktivita bude zaměřena především na domov. Pocítí chuť být aktivní a vše doma organizovat, přestavovat, zlepšovat a měnit k obrazu svému. Budou řešit vše pro zvýšení životní stability a situace související s bydlením a obydlím.  V tomto období se také řeší zdraví a psychika.

PANNA

Novoluní nastane 04/11/2021
Novoluní otevírá nové možnosti v souvislosti s úředními jednání, cestováním a komunikací, podepisování úředních dokumentů ve spojení s majetkem, který máte s další osobou či bankou, jako je hypotéka, půjčky, nákup a prodej nemovitosti, alimenty apod. Čeká vás řešení nebo nákup auta, či jiného dopravního prostředku. Můžete začít studovat, vzdělávat se, absolvovat kurz nebo školení. Toto je velmi hektické období.

Úplněk  nastane 19/11/2021
Úplněk uzavírá veškeré úřední záležitosti spjaté s majetkem či penězi. Vnese jasno do majetkových záležitostí, sdílené s další osobou či bankou. Co řešily v roce 2020 a na jaře 2021, to se dává do pořádku. Zejména úřední dokumenty a majetek. I nadále můžete očekávat velmi aktivní období, které vás nenechá si odpočinout.

Mars přináší zvýšené tempo běžného života. Pozor na možné závažnější konflikty se sousedy, příbuznými, druhými lidmi. Opatrnost na sklony se nyní hádat kvůli vlastním názorům. Mars působí v oblastech komunikace, úřadů, vzdělávání a také cestování. Řeší se automobil, vzdělávání, kurzy a školení nebo nějaká cesta s tím spojená. Také se může otevřít téma sourozenců. Aktuálně se vše točí kolem cestování (např.: automobil, dopravní prostředek) a komunikace s úřady.

VÁHA

Novoluní nastane 04/11/2021
Novoluní otevírá zvýšení prestiže, novou cestu k financím a majetku. Očekávejte zvýšení mzdy, nebo si zvýšíte odměny za vaší práci. Budete si uvědomovat svou hodnotu. Můžete žádat o hypotéku či půjčku. Prodat nebo výhodně koupit nemovitost. Čeká vás podepisování dokumentů souvisejících s financemi. Zkrášlování své fyzické schránky a vylepšení domova.

Merkur po dlouhé době opouští Váhy. Bylo to hektické období plné nečekaných zvratů ve vztazích.

Úplněk  nastane 19/11/2021
Úplněk uzavírá téma majetku. Úplněk vnese jasno do finanční oblasti. Dlouhodobě Váhy řeší úřední záležitosti pod Černou Lunou, takže pozor na veškeré smluvní ujednání a úřední smlouvy. Venuše se pohybuje Kozorohem, a to je signál pro Váhy, mít vše v pořádku v souvislosti s bydlením a domovem a úřady.

Mars působí v tématu peněz, majetku a hodnot. Finance jsou zaktivovány. Váhy mohou nakupovat, utrácet, investovat nebo vydělávat peníze. Aktivita bude vložena do stability (domova) a pevných základů, na kterých se dá později vybudovat stabilní příjem.

ŠTÍR

Novoluní nastane 04/11/2021
Novoluní ve vlastním znamení je nejdůležitějším obdobím roku. Při novoluní asistuje Mars s Merkurem. Čeká vás velmi hektické období. Budete podepisovat, komunikovat a cestovat za vyřizováním na úřadech na téma společného majetku a peněz, např.: půjčka, hypotéka, refinancování apod. Můžete se nasměrovat na novou životní cestu, splnit si svůj sen, mít pevné zázemí a stabilitu.

Úplněk  nastane 19/11/2021
Úplněk uzavírá téma vztahů a ujednání v souvislosti s majetkem. Do úplňku dořešíte to, co jste začali na jaře. Vesmír ukazuje, odkud kam se máte ubírat. Nastavení nových pravidel. Ukončení nefunkčních vztahů. Upevnění a dokončení dohod a smluv. Merkur s Martem vytváří velmi aktivní období.

Merkur se přesune 24/11/2021 do znamení Střelce.

Pohyb Marta vlastním znamením je obdobím značné aktivity. Štíři budou plni fyzické energie a odvedou kus perfektní práce na svém pracovním úkolu. Dostanou možnost spoustu problémů vyřešit a také toho hodně dokázat. Díky Martu zvládnou překonávat různé nástrahy. Tyto energie by měli použít správným směrem. Pozor na horlivost a plýtvání energií. Využít plně sílu a energii tranzitu Marta ve svůj prospěch a pozitivním způsobem. Pozor na psychické vyčerpání. Mnoho činnosti může přinést nemoc, aby je na chvilku zastavila. Mars zde nenechá nikoho odpočinout.

STŘELEC

Novoluní nastane 04/11/2021
Novoluní otevírá 13. komnatu všech Střelců. Jako každým rokem touto dobou vás čeká rekapitulace uplynulého roku. Dát si do pořádku vztahy je aktuální ještě na jaře příštího roku. Co chcete uzavřít a ukončit. Kudy se chcete ubírat následující rok. Stáhněte se sami do sebe, rozjímejte o samotě. Někdo řeší zdraví, někteří mají rozháranou  psychiku. Dozvíte se určitě informace, které měly být tajné. Tajemství, nebo pomluvy. Zejména týkající se peněz či sexuality. Pozor na mimo partnerské avantýry.

Úplněk  nastane 19/11/2021
Úplněk ukončí spolupráci s kolegou nebo pracovním partnerem. Řešení majetku či financí. Budete mít mnoho povinností. Můžete pečovat o osobu blízkou. Dejte si pozor na své zdraví. Doporučuji preventivní prohlídku. Počkejte si na své novoluní, které nastane 04/12/2021, kdy konečně uvidíte novou životní cestu. Do té doby si dejte pozor na svou osobu, zejména zdravotně. 24/11/2021 se přesune Merkur do Střelce a vy budete zvýšeně cestovat na úřady, zařizovat a komunikovat.

Mars postupně ukončí vše, co nemá pokračovat. Střelci ukončí určitou aktivitu nebo činnost. Místo, kde pobývali či pracují. Může se jednat o vztahy. Mars může aktivovat nepřátelské energie a nepříjemné pomluvy. Přináší rekapitulaci životní situace.  Něco je nutné ukončit a uzavřít.

KOZOROH

Novoluní nastane 04/11/2021
Novoluní otevírá cestu do společnosti. Přichází někdo velmi důležitý. Osoba, která vás může posunout kupředu. Období, kdy můžete využít své známé ke svému prospěchu. Můžete se dostat společensky tam, kam toužíte. Nyní se plní vaše přání. Od 05/11/2021 působí Venuše, planeta krásy, lásky a hodnot. Budete zářit na všechny strany, vyčnívat z davu. Můžete vylepšit svou tělesnou schránku.

Úplněk  nastane 19/11/2021
Úplněk uzavírá situace spojené s majetkem a partnery. Můžete ukončit pracovní partnerství. Úplněk vnese jasno do vašich partnerských vztahů. Kdo řeší potomky a majetek, dořeší všechny vzniklé situace. Alimenty, přepis domu či bytu apod. Co jste začali na jaře, to nyní dokonáte.

Mars působí v oblasti přátel, společnosti a společenství, kde chtějí působit. Aktivita Kozorohů bude zaměřena na přátele a lidi kolem nich. Je dobré chodit mezi lidi, do společnosti. Mohou potkat důležité osoby pro budoucnost. Změna lidí kolem nich, zejména spolupracovníků nebo změna pracovního místa.

VODNÁŘ

Novoluní nastane 04/11/2021
Novoluní přinese novou cestu do životní a pracovní roviny. Konečně se vše pohne  kupředu. Celý rok pracujete na velké změně a nyní je to tu. Mnoho práce, vyřizování a zařizování. Velmi hektické období. Řešení kolem majetku a financí. Podepisování úředních dokumentů.

Úplněk  nastane 19/11/2021
Úplněk ukončí situace s bydlením, majetkem a financemi. Na čem jste pracovali na jaře se nyní dokončí. Co vázlo a brzdilo se celý rok, se ukončí. Vesmír ukazuje odkud kam směřujete. Očekávejte neočekávané situace, které přijdou náhle. Téma ženy v rodině, matka, babička, sestra, dcera apod. Změna bydlení a domova. Dále téma zdraví.

Mars aktivuje vše, co se týká práce, pracovních aktivit a kariéry. Přichází ocenění za práci a možný postup v kariéře. Vodnáři budou naplno cítit ctižádost a snahu se prosadit nejen v práci, ale i ve společnosti. Zvýší si prestiž. Období je velmi příznivé pro uzavírání obchodních dohod, přichází doba provádění veškerých reorganizací kolem práce, které budou ku prospěchu. Může jít o zásadní změnu v životě, práci nebo kariéře. Pracovně se nezastaví.

RYBY

Novoluní nastane 04/11/2021
Novoluní otevírá cestu do ciziny. Vzdělávání a rozšiřování vědomostí. Rybičky mohou plánovat cestu do zahraničí. Novoluní přinese úřední záležitosti spojené s financemi. Můžete žádat o dotace, hypotéku či půjčku, oddlužení apod.  Kdo řeší úřední či soudní spory, má otevřené dveře. Vesmír Vám bude přát. Zejména vše, co souvisí s majetkem a penězi. Čeká vás velký životní posun už od prosince 2021 a jaro příštího roku.

Úplněk  nastane 19/11/2021
Úplněk uzavírá úřední záležitosti spojené s majetkem či penězi. Ne čem jste pracovali od jara se nyní dokoná. Můžete ukončit kurz, školení, vzdělávání nebo vnést jasné světlo do těchto situací. Vesmír vám naznačuje odkud kam se budete ubírat. Můžete řešit auto či pokutu.

Mars působí na Ryby v tématech práva a úředních záležitostí.  Aktivita se může také projevovat v souvislosti s cizinou, cestou do zahraničí, rozšiřováním vědomostí formou vzdělávání, účasti na přednáškách, absolvování kurzů a školení. V průběhu tohoto období přichází také touha rozvíjet se po duchovní stránce, cestování a vzdělávání.Podepisování úředních dokumentů. Cestování a cesty za prací. Pomoc druhým.

ZDROJ: INTUITIVNÍ ASTROLOŽKA DANIELA HANNAH

TELEFON: 736 20 15 87 

WWW.ASTROKARTY.CZ

Končí nám říjen a Daniela Hannah pro nás a naše znamení již v tento den připravila horoskop pro všechna znamení na listopad. Co nás čeká? To se dozvíte v tomto článku.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama