DVACET LET MÁM KAŠEL

který se táhne přes 20 let. Na podzim každoročně mám kašel, který mě trápí 2 až 3 měsíce. Potom jsem celý rok bez nemoci, i když kolem mě rejdí infekce a epidemie. Západní medicínou jsem poctivě procházela a nic. Vše O.K. Začala jsem na tom pracovat na kineziologii, na regresi, homeopatika. Nevím, zda to souvisí s mou nemocí, ale ještě se mi velmi často spouští krev z nosu. Jeden čas to bylo i 2 -3 x za den, teď tak 2 x týdně. Někdy není k zastavení. Od května chodím k lékařce na čínskou medicínu – naprostá absence energie čchi.. Vše stojí a stálo celkem hodně peněz a výsledek – nemám aspoň teploty a poslední 2 roky jsem neměla neschopenku, i když doma odpoledne ležím a o víkendech. Chtěla bych si pomoci sama, ale nevím jak.

Prosím o Vaši pomoc, kterou nabízíte na stránkách. Co dělám špatně, proč se mé tělo bouří, co změnit? Mám věřit čínské medicíně a investovat nemalé peníze nebo existuje jiný způsob, jak se uzdravit?

 

Děkuji Vám a přeji Vám hodně radosti a zdraví v životě.

 

Sylva

 

26.10.2010

Ahojíček Sylvo,

Díky za důvěru se kterou na nás obracíš. V AK jsi se mi zakreslila zablokovaná v první čakře…v rodinném životě, takové ty pozemské starosti a radosti atd. Z první čakry se mi zakreslila energie která se usadila na tvých prsou a z ní se vlevo, což je minulost zakreslily čtyři osoby….které na mě působily jako rodina….dvě děti, matka a otec. Od těchto osob šla energie do tvé hlavy, kde se vytvořil blok a krev z nosu. No a teď jak to na mě mluvilo, to co se mi zakreslilo….před dvaceti lety vyvrcholila nějaká událost v rodině ve které jsi žila nebo žiješ….. kašel je dusivá láska…přijde mi, že jsi byla v této rodině dušená láskou a na podzim před dvaceti lety se odehrála nějaká událost, která trvala tři měsíce, než jsi ji nějak zpracovala a možná na ni i zapomněla. Tato událost ti spouští tvůj tříměsíční kašel vždy na podzim. Jaká to byla událost a co se v rodině odehrávalo, že tě to dusilo na to si musíš přijít sama. Ta krev z nosu, to je přetlak…zvýšený tlak, který se musí uvolnit…. Ta vzpomínka je možná sice hodně hluboko v tobě zakořeněná, ale je tam a vyvolává kašel i krev.

A jaká léčba by byla pro tebe nejvhodnější? Tak to nechám jako výzvu pro tvou sestru, která byla šikovná, kreslila, mluvilo to na ni a také se naučila pracovat s energií ve svých rukou. Požádej sestru, ať ti procentuálně zakreslí jaká léčba je pro tebe nejvhodnější….. Detoxikace podle Jonáše, EFT, Čínská medicína atd. Všichni co byli na kurzu se opravdu naučili AK a naučili se jí rozumět, také se naučili pracovat s energií ve svých rukou….důvěřuj sestře a požádej ji, aby ti energii vpustila do čaker a pak ti nahřívala místo, kde jsou plíce. Nemůže ti ničím ublížit pokud bude postupovat s láskou tak jak to dělala na kurzu. Nevím sice kdo je tvoje sestra, ale fakt tam nebyl nikdo komu by to nešlo…..ale myslím si, kdo je tvá sestra. Tvá žádost o pomoc u své sestry je pro vás hodně důležitá…pro obě. Tvůj mailík jsem přeposlala i Grev, která mi na něj odpověděla a tak její odpověď přikládám rovnou ke své.

Měj se a směj se Sylvo a důvěřuj své sestře, tak jako jsi se s důvěrou obrátila na nás…..Tvá Zrzka 

27.10.2010

Ahoj Zuzi,
podle mě je to od plicního okruhu – nos je výstupním orgánem plic. Takže bych začala od plic jako mateřského orgánu, nos už jen intenzivněji upozorňuje na slabost plic. Dál posílit cévní stěny. Myslím, že by stálo za to uvažovat o změně terapie, když od května se nic neděje, žádná změna..Chtělo by to vyměřit zátěž, nebo rovnou nasadit balíček na plicní okruh –http://www.joalis.cz/catalog/detoxikacni_balicky/100,detoxikacni-balicek-dychaci-cesty.html.
Na žilní stěny pak např. http://www.joalis.cz/catalog/joalis-dren/1054,joalis-vasodren.html.
Pokud problém trvá už 20 let, spouštěč bude někde před těmi 20 lety – v podvědomí. A taky čím déle problém trvá, tím déle se obvykle musí čistit. Já bych tam viděla i určitou možnost dohledat a odťukat technikou EFT spouštěč. (psychické trauma, zaměstnání, rozvod, rozchod, úmrtí v rodině…atd..)
Zásadně ale platí, že když tělo již umělo být v pořádku a zdravé, pak je jen třeba ho zase na tu cestu navést a připomenout mu „staré, dobré časy  ) Pa Grev

27.10.2010

Vaše komentáře

Reklama