ÚPLNĚ JSME SE ODCIZILI

Prožíváme asi to, co prožívají lide v našem věku a situaci. Máme tři dět a úplně jsme se odcizili,cítím,že jsme oba ztratili touhu bojovat. Já bych to nejradši už ukončila,ale on nechce. Snahu však neprojeví a přijde mi,že mu to tak vyhovuje. Cítím se velice osaměle a nevím,co s tím. On je naprosto pasivní a nechce dělat nic. Ani se nesnaží,ani se nechce v nejhorším případě rozvest,nebo jen rozejít-bylo by mi lépe. Ví,že se trapím,ale neudělá nic. Tak jsem jen chtěla poprosit o Váš názor,vhled,kresbu……..Děkuji Vám moc. Vaše stránky mě alespoň na duši zahřejí,je zde mnoho krásných slov a energie.

S láskou Jitka 

22.8.2011

Ahojíček Jitko,

Před chvílí jsme na FB aktualizovala článek PRAVDA O LÁSCE…. a teď jsem si otevřela tvůj mailík s tvým bebíčkem. Jituš…to je přesně článek pro tebe… jak výstižně popisu tvou situaci v manželství v přirovnání k ohýnku.

V atuomatiské kresbě mi vyšlo ohledně vašeho manželství v současné chvíli s Prokopem toto:

První čakra: ty ji máš hezkou, plnou a velkou…tebe naplňuje rodinný život… ale on to tam má zablokované…neprožívá to tak jako ty.

Druhá čakra: ta hovoří v páru o chuti do vztahu …tu máte oba mizernou, malinkou…ty ji máš ještě menší než on.

Třetí čakra: vaše role ve vztahu… oba ji máte malinkou a on navíc zablokovanou

Čtvrtá a pátá čakra: byť oba máte tyto dvě čakry veliké…tak uvnitř je prázdno… Jituško…vy jste ten váš plamínek nechali vyhořet a odráží se to i v komunikaci…kdy si toho moc neřeknete…jen to co musíte…žádná komunikace navíc, jak kdysi bylo zvykem, že jste si jen tak povídali a bylo vám hezky.

Šestá čakra: intuice… tu máte vůči sobě dobrou…vy se znáte tak dobře, že víte co jeden od druhého můžete očekávat, jak se kdo z vás zachová atd.

Sedmá čakra: myšlenky…. Myšlenkama k sobě nejdete navzájem jak by bylo třeba…když už o sobě přemýšlíte…tak vám utíkají do budoucnosti…ale ne společně.

Jituško, je to tak jak to cítíš…kresba to jen potvrdila. Ten váš vztah je v současné době hodně prázdný a je to spíš trápení než radost. Procentuálně jsem se ptala, na kolik % je v současné době váš vztah funkční a vyšlo  mi něco kolem 20% a když jsem se ptala na kolik procent by se dal do budoucna zlepšit tak mi vyšlo nějakých 35%  což je dost málo, na to abys prožila s Prokopem ještě lásku. Nic není definitivní…takto vypadá kresba dnes … může se něco stát a procenta se mohou změnit, zrovna tak jako čakry, podle kterých jsem dělala diagnostiku vašeho vztahu. Nechali jste ten váš problém co mezi vámi je…to vyhoření dojít moc daleko… polínko jste přestali do krbu přihazovat a tak už to tam jen doutná. Nikdy na nic není pozdě…ale to byste se museli zapojit do uzdravování vašeho vztahu oba… Pokud se nemá k ničemu Prokop a ty cítíš, že to máš ukončit…tak to hold budeš muset vzít do rukou ty… nalijte si čistého vína. Možná budeš muset něco obětovat, abys mohla být sama… možná když Prokop uvidí tvé odhodlání ukončit váš vztah, tak se vzpamatuje… víš, hodnotu „věci“ u vás vztahu a toho druhého poznáme až když to ztrácíme a nebo ztratíme. Možná se mu rozsvítí a vzpamatuje se…jen si nejsem jista, jestli ty budeš chtít ještě něco napravovat a v něco doufat. Dej tomu všemu volný průběh…a jednej se srdíčkem na dlani…zapomeň na nějakou zlobu, ublíženost atd… s láskou a klidem k řešení tohoto probléme přistupuj… nenech se vyprovokovat… ve vzteku se řeknou věci, které nás pak mrzí a není třeba se rozcházet ve zlém…pokud se tedy rozhodneš pro ukončení vašeho vztahu. Každopádně jak ti tady píšu tyto písmenka, tak cítím tvou úlevu už jen při pomyšlení, že budeš sama…. Každý konec je brána pro nový začátek… jsi ještě mladá a plná života a ještě můžeš poznat lásku….ale teď mi vychází u tebe jistá doba samoty… potřebuješ si odpočinout abys nabrala nový dech pro všechno nové co tě může potkat.

Měj se a směj se…vím není ti do smíchu…tak se alespoň usmívej…a žij život podle toho jak ho chceš žít ty a ne jak se po tobě chce abys ho žila.

S láskou ti držím palůšky…….tvá Zrzka

26.8.2011

Dobrý večer Zrzko,
chtela bych Vás požádat take o výklad na vztah. Stále se snazím najit soulad,souhru s mým mužem Prokopem. Již delší dobu se v našem vztahu necítím jistě,dobře,nevím,jak ten pocit popsat.

 

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama