PROSBA O POŘÁDNÉ NAKOPNUTÍ

Zuzilko prosím ,prosím koukni se na mně okem svým kresleným..nevím kam se hnout..uklizené už mám doma,šuplíky v rámci možností..))..a furt jsem pěkně v hajzlíku..mám přestrašlivé dilema..odejít od partnera s kterým jsem 17let a mám s ním 9ti letého syna Michaela je užasný!… když si představím,že jsem si ho chtěla nechat vzít..děkuju NEBESKÉMU TAT´KOVI,že to nedovolil..)))..junior je šíleně na něm závislej..snad on je ta brzda v rozletu…))..nechci mu dělat v životě bloky…přejdu k věci proč i píšu..táhne se to už roky…s mým partnerem je velmi složité soužití,miluje se pitvat v problémech,není zas špatný je hodný,ale..je tam to ale….tahá mně někde dolu ,kde nechci být ,proto vyhledávám jiné muže,ale vždy to dopadne zamilovaností z jejich strany a hned by se chtěli ženit…jenže já hledám jen zábavu…ale ted jsem potkala muže který je mi hrozně blízko nabídnul mi ,že s ním mužu odletět do Austrálie samo i s malým…jenže se mně to nějak vymklo z ruk…on je ke mně upřímný a já mu zatajila partnera..chce se poznávat víc…atd…už mně opavdu štve,že jsem falešnice falešná …je lehké to svádět na někoho,ale myslím si že to se mně udělal partner…udusal ve mně dravost,upovídanost,sebeduvěru…a svým způsobem mně předělal k obrazu svému…chtěla bych se věnovat poznávání a odhalovaní všeho možného..jen s ním to nejde…každý den co otevřu žaluzky/oči/..))..hledám ten pocit ..procítění,že mám jít jinde …někdy mám pocit,že by bylo lepší a jednoduchší se roztrhat a vyhodit do koše..)))…

Zuzilko děkuju za Tvou jakou koliv reakci….

Petra

22.8.2011

Ahojíček Peti,

Díky za tvoje slovíčka…upřímné slovíčka..jde to cítit, že je píšeš, tak jak je cítíš, žádáš o nakopání…. Když jsem si ten tvůj mailík četla, tak chvilkama jsem měla chuť tě kopnout do tvého velectěného duchovního prdítka…a chvilkama jsem měla potřebu tě pohladit. Asi ti dopřeju obojího :o).

Víš…ty jsi takový dobrodruch…. Potřebuješ kolem sebe akci…potřebuješ cítit lásku… a ona ta láska v soužití s druhým… při každodenních starostech umí ze všednět…nikdy není chyba jen v jedno… vždy se podílíme oba v tom vztahu na tom, jak to je.

Já jsem si vás oba načrtla:

Zakreslili jste se blízko sebe…ale tvůj muž, je první čakru daleko větší než ty… on tu rodinu, zabezpečit ji po materiální stránce atd. má daleko větší než ty… má rád, když je doma pořádek a všechno šlape tak jak má. Ty máš taky smysl pro rodinu, ale víš, že život není jen o tom…být doma a dělat služku a kuchařku..máš své zájmy, své sny. Tady je to ještě docela dobré…

Druhá čakra která svědčí o tom jak moc chcete být v tomto vztahu…je u tebe mizerně malá…ty máš vážně myšlenky někde jinde a ne u manžela…. Za to on.. jemu to vyhovuje tak jak to je a pravděpodobně si ani nepřipouští že by to mohlo být jinak a jinde lepší.

Třetí čakra role ve vašem vztahu. kterou „hrajete“… jemu to opět sedí, ale ty ji máš zablokovanou, chtěla bys to jinak… nebaví tě to.

Čtvrtá čakra srdíčka máte oba veliké…. Ale ty máš uvnitř bolest a on prázdno. Je to u vás taková ta láska jakoby navenek… ty neukazuješ okolí svou bolest a on svou prázdnotu…takže navenek vypadáte dost dobře v očích druhých.

Pátá čakra komunikace… no povím ti..hezky po sobě umíte prskat… oba…ty možná o malinko míň… a tady je taky problém…díky tomu prskání, si nedokážete sednout a narovinu si říct… jak se věci mají…co od sebe očekáváte a jak byste to chtěli.. možná začnete s něčím takovým, ale nakonec z toho není hovor, ale výčitky a dusno.

Šestá čakra tady máte problém oba…..nevěříte své intuici…a tak nevíte co jeden od druhého čekat.

Sedmá čakra… myšlenky…. Tvoje myšlenky jdou mimo něj… ty si žiješ svůj svět někde jinde a on… on by tě rád svými myšlenky ovládal a možná se mu to daří a to je to co tě spoutává a vadí ti to a necítíš se v tom vztahu dobře….

Peti…už jen to, že se seznamuješ někde jinde…značí o tom, že z toho vztahu unikáš…nepočítej s tím, že ti řeknu…Peti, jdi od něj… nebo zůstaň….tož to teda holka moje zlatá ne… to by bylo moc jednoduché…říct…Zrzka mi napsala, že mám od něj jít, tak jdu…kdepak moje zlatá. Hezky si tu svou odpovědnost vezmi na svá bedra… a jestli tě brzdí jen prcek…tak ti zodpovědně můžu říct…že víc bloků mohou rodiče dítěti udělatl když jsou spolu, hádají se…nemusí ani před dítětem…ony ty dětičky jsou daleko citlivější než si dokážeme domyslet. Já jsem zastánce toho, než aby dítě vyrůstala v nefunkční, disharmonické – ale úplné rodině….tak je lepší žít v klidu a bezpečí jen s jedním z rodičů.

Peťko moje Peťko…. Je to jen a jen na tobě…jak s tím vším naložíš… asi jsem ti moc nepomohla v tom tvém tápání….ale je to tak jak jsem napsala…. Unikáš prozatím alespoň takto. Ještě jsem se zeptala % tuálně…na kolik % je váš vztah funkční nyní…a vyšlo mi nějakých 35% a o 50% se může zlepšit… to už by ta funkce byla sakra velká 85%….ale to záleží na vás dvou. Pamatuješ, když jsme se viděli, když jsem přijela za váma co jsem tam několikrát opakovala? MLUVIT A MYSLET PRAVDU…. A život se ti může otočit…ne ze dne na den…ale začne se měnit. Nalháváme sobě něco, nevyjadřujeme se k druhému od srdce upřímně a jasně…a pak vznikají nedorozumění.

Měj se a směj se Peti a udělej si v sobě jasno… pak to půjde všechno jak po másle…ať už doma nebo někde jinde….

S láskou……tvá Zrzka

26.8.2011

Ahoj Zuzilko..))

..Děkuji za užasnou odpovědˇ.Vím,že ve vztahu jsme zaslouženi oba..))..pěkně jsi udeřila hřebíček na hlavičku,neuměla jsem to pojmenovat a když jsem se po tom pídila co to máme za zvláštní vztah nevěděla jak to vysvětlit abych to popsala druhému aniž by mně nevyhrkly slzy do očí…Rozhodla jsem se,že na tom našem vztahu zapracuju a nehodím ty roky do žita..vím,že to partner nepobere podle mých představ,ale každičké popostrční je uspěch..))..

Mimochodem tohle bylo první příjemné nakopnutí..)))..

děkuji…Peta

28.8.2011

ahoj Zuzilko...

obracím se na Tebe s prosbou o pořádné nakopnutí,píšu ti už po3tí..a nikdy se mně to nepovedlo poslat..))..asi to tak mělo být..)))..

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama