Znovu otevřená PORADNA má svá nová pravidla. 

Než mi napíšete pozorně si přečtete celý článek.........

1. Vaše dotazy a moje odpověď již nebudou uveřejňovány na stránkách v poradně, ale zůstane v mé a vaší poště.

2. Tato služba bude zpoplatněná a to ve stylu, že ohodnocení mého času a energie, kterou vložím do odpovědi ponechám na vás  tzv. DAR ZA DAR

3. Vaše dotazy směřujte na adresu [email protected]

 

Jakou odpověď můžete očekávat:

- stručný výklad s radou a nasměřováním

- podrobnější výklad + obrázek (případně vícero obrázků), které budu k dotazu, problematice, situaci kreslit

- možnost váš problém probrat podrobněji přes telefon, kdy volat budu já vám, ale pozor....ze skrytého čísla (nechci se stát přítelem na telefonu kdykoliv...mám své soukromí stejně jako vy)........ na telefonické konzultaci bychom se předem domluvili tak, abychom já i vy měli pro náš rozhovor dostatečný prostor, soukromí a čas.....   

Číslo účtu: 

toto číslo tady nikde na stránkách nenajdete, protože se nehodlám nechat zatlačit do slepé uličky, kdy budu muset odpovídat na každý dotaz, který poslal odměnu. Budu odpovídat podle svých časových možností, nechci sklouznout do doby, kdy jsem odpovídala na každý dotaz. 

Pokud se vaší problematikou budu zaobírat, tak vám přijde odpověď (do týdne), že se dotazem budu zaobírat a jakmile mi na účtu bude připsáno vaše ohodnocení, tak vám pošlu odpověď a nebo žádost o telefonní číslo, abychom mohli váš problém pořešit. (Některé dotazy bývají přes písmenka na vysvětlení docela složité a radši volím tuto cestu, protože při hovoru, přece jen z vaší řeči poznám, jestli se chápeme dobře....... psané slovo se mnohdy pochopí jinak než je myšleno.....ale to i mluvené slovo, ale tady lze přece jen za v času si věci víc ujasnit.

 

 

Jaké informace od vás potřebuji.... abych mohla odpovědět:

- V první řadě do PŘEDMĚTU zprávy napište PORADNA  a např. EVA A ZDRAVOTNÍ STAV nebo EVA VZTAH atd (je to pro moji orientaci....toto samé pak napíšete i do poznámky   vašeho hodnocení na účet)

- Stručně popište svůj problém, kde se mi v úvodu malinko představte.... své jméno (abych věděla jak vás oslovovat) svůj věk (je rozdíl v životních zkušenostech 16 leté a 40 leté ženy či muže... tak abych věděla jak vhodně pro vaše pochopení s vámi komunikovat)

- Budu ráda, když si v komunikaci budeme hned od samého začátku tykat.......... slova jdou víc od srdce do srdce.

 

na co určitě neodpovím

1. Když se budete ptát na problém  někoho jiného, kdo je sám schopný se mě na svůj problém zeptat

2. Pokud vycítím, že očekáváte ode mně zázrak a spasitelství ...bez toho, aniž byste chtěli něco pochopit a něco změnit  ve své situaci a životě (divili byste se, kolik lidí má potřebu se jen vyloženě vyblít ze svého utrpení, které mnohdy ani utrpením nemusí být........ale jim je v roli oběti velmi dobře.........pak moje snaha a snaha druhých je sypání perel sviním... a dotyčný si jen hoví ve své bolesti a bičuje se, protože mu s té roli je době....... je to velmi vysilující komunikovat a radit takovémuto člověku.

3. Na dotazy ve stylu.... Jak to se mnou vidíš? 

 

OSOBNÍ ŘEŠENÍ VAŠICH PROBLÉMŮ SE MNOU


Pokud je váš problém natolik závažný a je potřeba, kromě nasměřování, ukázání jiného úhlu pohledu jej řešit i způsobem, kde použijeme některé z metod jako je EFT, nebo reikování či osobním rozborem automatické kresby za vaší přítomnosti, tak se tomu nebráním..... ale musí to být už opravdu něco moc vážného, abych na toto přistoupila, protože s mým volným časem je to opravdu bída.  Samozřejmě, na místě, vhodném času i ohodnocení mé energie a věnování vám z mého volného času, se předem dohodneme.

 

Mějte krásné dny a věřte, že každý problém je řešitelný a pro každou otázku máte odpověď sami v sobě. Nikdo za vás nic nevyřeší....je to jen a jen o vás, jak ke svému problému přistupujete a jestli jej chcete vyřešit.

S láskou ....vaše Zrzka

[email protected]

28.8.2016

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama