OVLIVŇUJÍ MŮJ SEN JEHO MYŠLENKY?

Ano, několikrát jsem měnila a toť špatný přístup, ale od jara už vím, že chci svůj vlastní obchod se zdravou výživou. Jsem o tom bytostně přesvědčená a v hlavě si maluju i ty detaily, chodím na MěÚ se ptát na prostory, jezdím po městě a koukám kde by to bylo nejvhodnější, vidím co tam budu prodávat, jak radím lidem atd. Ale původní nápad není z mé hlavy, napadlo to mého bratrance, který obchod vidí jako svou obživu přes zimu (je kameník a na zimu vždy „nastupuje“ na pracák). No a nevím, jak moc je o tom přesvědčený on – vidí problém v sehnání peněz a kdo ví, co vše mu bloumá v hlavě. Může to mít vliv na splnění mého – našeho snu?

Otázka mě napadla při čtení toho článku a asi ne zbytečně, viď?

Můžeš mi, prosím, odpovědět a poradit?

Můj bratranec není tak optimisticky laděný jako já, nicméně spolu vycházíme dost dobře.

Moc děkuji

Zuzana

5.6.2011

Ahojíček Zuzko,

Že tě napadla otázka, kterou jsi mi položila….to je moc dobře…jde vidět, že mi všechno nezobeš z ruky a že přemýšlíš nad tím co čteš…mám z tebe radost.

Ty jsi na dobré cestě splnit si sen….ale brzda opravdu může být tvůj bratranec….který svými myšlenkami kříží a oslabuje ty tvé. Je to tak…opravdu…pokud máte být partneři, tak by vaše myšlenky měly být stejné…jenže…on přišel s nápadem, ty jsi pro ten nápad už začala žít a taky něco dělat…to je v pořádku. Ale pozor…a teď si dej ruku na srdce a popravdě si odpověz sama sobě…. Opravdu tě bratranec svým strachem z komplikací nechává v klidu a ve tvé víře? Zuzi, dovolím si odpovědět za tebe….semínko pochybnosti ve váš záměr bylo zaseto…ať už chceš nebo ne…tak je v tobě….byť mu nechceš věřit. Asi kdybych byla ve tvé kůži, tak bych se (podle možností….ty je sama nejlíp znáš) do toho pustila sama… a nebo s někým, kdo má stejný sen jako ty a nehledá důvody proč to nepůjde, ale hledá cíle proč to má jít……takže asi takto nějak bych to viděla já…..

Zuzko, jdi za svým snem…. Neměj obavy, proč nemůžeš sehnat prostory…ony ty vhodné, se teprve pro tvůj záměr chystají….budeš překvapená, pokud od svého snu neupustíš, jak to všechno do sebe bude zapadat….jak to bude supr místečko, kde je pohyb lidí, kteří budou mít zájem nakupovat u tebe…. Uvidíš….

Držím ti palůšky, ať se ti tvůj sen splní….měj se a směj se a nedej se…a hlavně…dej o sobě vědět, jak to jde a vyvíjí se dál….

S láskou…tvá Zrzka

6.6.2011

Ahoj Zrzko,

moc děkuji za odpověď. Zaměřím se na myšlenky v mé hlavě a „ostatní hlavy“ nechám být svému osudu ) a svým myšlenkám.

Děkuji a přeji krásný den
Zuzana

8.6.2011  

Ahoj Zuzko,

právě jsem dočetla tvůj článek o síle myšlenek a mám konkrétní otázku: Jsem už několik měsíců nezaměstnaná a dlouho jsem přemýšlela, co vlastně chci za práci pracovat.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama