ZAČAROVANÝ KRUH

Příběh: ,,Nemůžeme se od sebe odtrhnout,,jako by byl podobný tomu mému,je tu však přece jen rozdíl a proto tě tímto prosím o radu nebo tvůj úhel pohledu.

Jsem již téměř dva roky  rozvedená, ale stále ještě bydlím společně s bývalým mužem v rodinném domku,který společně vlastníme. Syn je dospělý a studuje,domů jezdí na víkendy.

Bývalému  to tak vyhovuje a nechce nic měnit a mě se nedaří odejít . Přestože podnikám,mé příjmy mi nedovolují se

osamostatnit-odstěhovat.Přes veškeré snažení je to pro mne

začarovaný kruh.

Vím,že je to strach,který mne svazuje nebo je to ještě něco jiného?

Mnohokrát děkuji za odpověď a přeji krásné dny

Ivet

21.6.2011

Ahojíček Iveto,

Před ti děkuji za trpělivost v čekání na odpověď a taky za to, že se na stránky vracíš a že v nich nacházíš pravdu…je to pro mě zadostiučení, že to co dělám má smysl a že to není jen moje zábava, která vyplňuje můj volný čas….kterého až zas tolik v posledních dnech není :o).

Máš pravdu Ivetko, je to příběh skoro totožný…víš já nenahlížím do budoucnosti, nebo do minulých životů, ale když se mi to zakrslí, tak tu informaci předám….

…….a tady je odpověď pro tebe:

S manželem…tedy bývalým manželem jste se zakreslili v těsné blízkosti, ale rozděleni pevnou zdí…. Spojuje vás jen materiálno, ale myšlenky na  nějakou společnou budoucnost jste oba uzavřeli. Máš pravdu, jemu toto vyhovuje…vlastně se nic nezměnilo….vše je jako dřív, ty se staráš o domácnost, on má své pohodlí a navíc svobodu…a je si tebou tak trošku jistý. Z toho jak se nad vámi uzavřeli vaše myšlenky ses mi vykreslila v budoucnosti…a můžu říct, že to není daleká budoucnost….tam ses zakreslila s mužem…v trojitém srdíčku…bude to muž, za kterým odejdeš a za svým manželstvím uděláš konečně tlustou čáru….jediné co se tam budeš ještě vracet, tak bude ten váš domeček, který se tam vykreslil…napadlo mě u toho, že budete řešit asi nějaké to vyplacení nebo něco v tom smyslu…zkrátka to ještě budete řešit. Ale jinak….z domu odejdeš za jiným mužem   a prožiješ si sním to co si prožít máš…a srdíčka naznačují, že to bude krásný vztah…jak dlouho vydrží ten vztah v lásce…záleží jen na vás…jak se budete oba starat o váš plamínek lásky…

Měj se a směj se Ivetko… a dívej se do budoucnosti s optimismem…východisko z tvé situace se zakreslilo…teď jen otevři srdíčko, ať může něco začít…neboj se nové lásky….neboj se toho co k tobě přichází…s vděkem to přijmi.

S láskou…tvá Zrzka

27.6.2011

Milá Zuzko,

chci ti moc poděkovat za odpověď i čas,který jsi si pro mne udělala, je to takový dáreček k mým zítřejším narozeninám :-).Přeji také tobě vše jen to nejlepší a těším se  na tvé krásné nové články.

S láskou Iveta

27.6.2011

Vaše komentáře

Reklama