CO NEMÁM V SOULADU?

Zajimam se o duchovna od mala, trochu si tim tak sama sobe pomaham, ale prozatim jsem nenasla nikoho, kdo by mi treba pomohl se jeste vice zlepsit, zit tady tento zivot jeste ve vetsi krase nez doposud. Jelikoz umite „videt cakry“ a jine dalsi veci, prala bych si, neco dozvedet o tech mych, jen co napravit, co nemam v souladu, na co se zamerit.
Pokud by jste nasla na me cas, budu mam moc vdecna.

Posilam lasku pro Vas i pro Vase ctenare.

Adriana

12.5.2011

Ahojíček Adriano,

Díky za tvůj pozdrav, který současně předávám i našim čtenářům :o). Tak se na tebe mrkneme pomocí automatické kresby…..

Abych pravdu řekla, tak jsem nějaké extra bloky v čakrách u tebe v tuto chvíli nezaznamenala. Jsi hezky propojená mezi nebem a zemí….takové to…. Jsi nohama na zemi a přitom hlavu v oblacích. Krásně otevřené srdíčko zakreslené do kytičky, což znamená, že umíš lásku dát, ale také i brát….. velká slovní zásoba a vyjadřování. Jedině, kde je menší blok je v intuici…tu máš rozvinutou, ale moc ji nevěříš….hodně hledáš v rozumové části a potřebuješ se ujišťovat a odůvodňovat si. Chuť do života u tebe je hodně nakumulovaná v menší čakře, než jsou ty ostatní….což znamená, že máš cíle, ale nedokážeš je realizovat… nejsou to takové ty cíle, za kterými bys šla s tím, že pro ně něco děláš a které tě naplňují…zatím je to spíš jen o tom, že něco chceš, ale ještě proto nic moc neděláš….asi tak nějak. No a další problémek je tvoje sebevědomí a sebeláska…tuto čakru máš nejmenší ze všech. Ona je sice plná energie a na venek můžeš působit sebevědomě, ale uvnitř tebe to tak není…. Takže to by bylo tak nějak podle čaker popsané, to kde je to v pohodě a kde to lehce skřípe. Opravdu to nejsou žádné velké bloky, ….stačí si jen víc věřit, víc poslouchat svou intuici a vyvinout trošku nějaké kroky pro své cíle.

Adrianko,  víc se nemá u tebe cenu rozepisovat….protože toto jsou místečka, kde bys měla na sobě zapracovat…. abys ten svůj život žila víc podle svých představ. Návod jak na to….. ten najdeš v článcích které tě osloví a chytnou za srdíčko….nejen v článcích na našich stránkách. O sebelásce, návod na šťastný život v podobě experimentu, který jsem se čtenáři našich stránek uskutečnila…najdeš v různých sekcích stránek  MOJE-PRAVDY…stačí se proklikat a nebo si do vyhledávače napsat nějaké to slovíčko a články ti vyjedou. Spoustu rad a článků najdeš i na dalších webových stránkách a nebo knížkách, nebo na různých seminářích. Jen poslouchej co je ti blízké a známé…. Jedině tak začneš poslouchat svůj vnitřní hlas, který tě povede cestou na které máš být.

Měj se a směj se Adrianko….a žij svůj život podle tvých představ a přání.

14.5.2011

Ahoj Zrzecko,

necekala jsem ani tak rychlou odpoved, byla jsem moc prekvapena, a samozrejme Ti dluzim podekovani. S uctou jeste premyslim nad tim, ze si najdes cas a pomahas lidem v okoli. To se dneska moc nevidi. K Tve odpovedi – mam prozatim jeden priotni cil, spis prani, ale nejak nemohu k nemu dojit. Samozrejme, jsem zena, tak bych chtela mit svou vlastni rodinu, nevim, jestli se dockam a jak dlouho budu cekat. 
Mej se uzasne…. Adriana

15.2.2011 

Vaše komentáře

Reklama