ZAČÍNÁ MI SCHÁZET SMÍCH

i když nejsem si vědoma registrace.když jsem si vyžádala zapomenuté heslo,nic mi nepřišlo na mail.
Našla jsem si Vaši email adresu a chtěla bych Vás touto cestou poprosit o radu a jestli by šlo a AK.
Můj problém je v partnerském vztahu s mým bývalým manželem ****** a v současný době je to opět můj partner,jestli se to dá říct.Rozvedli jsme se před třemi lety,odstěhovala jsem se s dětmi a neuplynul ani rok a vrátili jsme se k sobě,ale s tím,že každý bydlíme zvlášť.Navštěvovali jsme se,měli jsme opět hezký vztah.Cítila jsem se šťastná a spokojená,užívali jsme si jeden druhýho,toužili jsme po sobě,smáli se a vychutnávali dětí radosti a starosti.Jenže po roce a půl to postupně začalo nějak vyprchávat,vázne komunikace,nic nechce řešit a jenom tvrdí,že mě má rád a nechce nic měnit, ale Já prostě necítím to tak,abych mohla říct,že jsem šťastná a spokojená.A také mě tento vztah vyčerpává a začíná mě scházet smích.
Proto Vás jěště jednou prosím o radu,názor a nebo i na nasměřování jakou cestou mám jít.Vaše stránky se mě moc líbí a hřejou mě u dušičky.Některé články mě vypomáhají,posilují v mém současném životě
 .


Děkuji,krásný zbytek večera,

Vlasta

4.9.2011

Ahojíček Vlasti,

Problém s registrací jsme společně zdárně vyřešili :o) …přes písmenka, ještě dřív, než jsem se dostala k samotnému tvému dotazu…bebíčku, které máš.

Nakreslila jsem si váš vztah:

První čakra….ta je v pohodě u obou…. V těch obyčejných pozemských věcech si rozumíte, doplňujete se, oba se tak nějak snažíte zaopatřit rodinu.

Druhá čakra ….chuť do vztahu… ty ji máš docela menší než manžel… plnou energie, který ale nejde ven tak jak by měla… to je to tvoje váhání, jestli jsi spokojená či ne… On tuto čakru má hezkou, jemu se ve vztahu s tebou líbí…

Třetí čakra …role kterou ve vašem vztahu prožíváte… On to má opět OK, a ty dá se říct taky …jen je to tam u tebe malinko zašmodrchané.

Čtvrtá čakra ..srdíčka máte k sobě otevřené a veliké… fakt se máte rádi a on ti tady v tomto nelže… cítí opravdu k tobě lásku…ty k němu taky…jediné co u tebe je problém je bol uvnitř srdce, který tam je …. Přestože jsi mu odpustila… nezapomněla jsi a sem tam tě to hodí zpátky do doby kdy to bolelo… jsou to možná jen letmé myšlenky…marně se neříká…“odpustit se dá, zapomenout ne“….tak nějak to je u tebe.

Pátá čakra … a tady vidím problém u obou… ty jsi plná slov, jsi docela i povídalka…ale jsou v tobě slova…která si říkáš jen v duchu když s ním mluvíš…nahlas je neřekneš. On je taky plný slov…ale má problém ti je říct… měli byste oba otevřít svá srdíčka… a od srdce s láskou si říct pravdy a všechno co v sobě máte…co vás tíží…

Šestá čakra …intuice…tak tu máte oba OK…víte co od sebe můžete čekat..znáte se…za ty roku a zkušenosti… zkrátka víte oba své.

Sedmá čakra ….myšlenky… byť na sebe myslíte… vrací vás to někam do minulosti… místo abyste se dívali v před a přemýšleli nad budoucností… ulpíváte v minulosti.

Vlasti…znám docela dost manželství, které skončili rozvodem…a po rozvodu si ti dva rozuměli daleko líp než v době manželství. Já jsem to už několikrát zmiňovala v článcích a nebo v odpovědích….hodnotu „věci, člověk pozná až když ji ztratí a nebo ji ztrácí“. Byli jste si vzácní, chyběli jste si navzájem a navíc to že jste nebyli spolu každý den… ve vás vzbudilo nové zažehnutí a touhu….a tak jste šli opět k sobě…jenže všednost vás hodila trošku někam jinam… pomyslný ohýnek začal tak nějak zkomírat..hlavně z tvé strany…on je defakto spokojený…. Jen tobě chybí ta romantika, vzácnost…těšení se na sebe navzájem. Promluvte si spolu… až přijde vhodná doba… a nalijte si čistého vína… ty si možná myslíš, tak jako to my ženy tak máme v sobě nastavené….že on z tebe vycítí co ty chceš…ale prdinec… chlapi mají rádi své pohodlí a tak si ani nevšimnou, že jejich ženu něco trápí, že ji něco chybí…to něco, co ji byli schopni dávat, když si byli vzácní. Nevyčítej…jen mu řekni o svých představách…on ti určitě řekne o svých… vzájemně se vyslechněte a začněte oba přikládat polínka do toho vašeho ohýnku…aby se láska mohla rozhořet…a ty nebyla unavená a vyčerpaná ze vztahu, který může být krásný a naplňující. Co bylo to bylo… už je to pryč…nic na tom nezměníš a tím, že se budeš vracet do minulosti… obíráš se o energii, kterou můžeš dát do své budoucnosti…žij teď a tady… v přítomném okamžiku.

Měj se a směj se… smích vážně otevírá srdíčka…

S láskou…tvá Zrzka

7.9.2011

Ahoj Zrzečko 🙂

Děkuji moc a moc za kresbičku našeho vztahu.

S Tvojima písmenkama můžu jen a jen souhlasit,protože to tak je a cítím to tak.

Jenže v tom jěště vidím něco jiného.Nevím jak se vyjídřit,abys to pochopila.

Když jsme se rozváděli,před těmi 3 lety,tak jsem to cítila hodně podobně.

Milan byl spokojený,měl mě rád,dobře se cítil v mé společnosti a líbilo se mu semnou,měl navaříno..pro jeho chuť,měl uklizeno a o děti postaráno byli jsme schopni v těch obyčejných pozemských věcech vycházet a jěště měl vedle sebe ženskou na kterou byl pyšný(to sám on mě čekl)ale i přesto se dokázal zamiloval do ohodně mladší slečny.

Když jsem na to přišla a řekla jsem mu k tomu svůj názor…..chtěl to změnit,ale nějak mu to nešlo .(řekl,že vůbec sebe nechápe,že když je s semnou a dětmi,tak je štastný spokojený,ale jak mile přijde do práce,tak je z něho úplně někdo jiný.V dobrym jsem mu řekla,pokud je zamilovaný,ať se k ní nastěhuje a neubližuje nám oboum……v okamžik měl slzy v očích a nebyl schopen ničeho.Po nějaký době se to stupňovalo,tak odcházel od nás a přicházel.Prostě je to takový človíček dvou osob.No a nakonec to docupitalo k rozvodu,protože Milan nebyl schopný se vzdát slečny a já jsem nezvládala s ním žít.(a to když jsme byli u právníka,tak sám pan právník mi řekl,ale pani ***** já vůbec nemám pocit,že se pan ***** chce rozvádět…….když už to řekl právník,tak jsem koukala).

Napsala jsem Tě tak trochu z mého života,aby jsi měla malinko představu jak to před tím chodilo.

V součastnosti je rozdíl,že spolu nebydlíme,ale chování je hodně podobné jako před rozvodem.

Stále má moc práce nebo má nějaký sport místo aby přijel za námi,romantiku rozhodně nečekám po tolika letech :D,ale chtěla bych pocítit,že pro něho něco znamenám a že v něm mám oparu a zastání.A nechci mít pocit,že proto dělám jenom já.

Tím bych tě chtěla poprosit,jestli by se dalo zjistit jestli u něho nehraje roli třetí osoba.Nebo u něho najít nějaké bloky.

Chci pro ten vztah udělat všechno,aby to fungovalo.

Děkuji Vlasta

8.9.2011

Ahojíček Vlasti,

Kdyby manžel měl vedle sebe ještě někoho jiného a měla bys tuto informaci ode mě vědět, tak se mi v té kresbě zakreslí….tak jak se to už v pár odpovědích stalo. Je to stejné, jako s minulým životem…pokud člověk tuto informaci ode mě vědět má…. tak se minulý život v kresbě na jistý problém zakreslí.

Chápu tě, že tě to háže do minulosti to jeho chování a že máš broučka v hlavě….a přestože, ti napíšu, že jsem se ptala tedy alespoň procentuálně, jestli má vedle sebe ještě jinou ženu než tebe a vyšlo na 10% že ano…což je mizivé procento….tak ten červík v sobě stejně dál mít budeš.

Dej tomu vašemu vztahu volnost….pokud věříš na andělíčky a mluvíš s nimi…tak s nimi hoď řeč, vypovídej se jim a požádej je o to, aby si do tebe vzali tvůj vztah a je-li to možné, ať ti ho uzdravený vrátí zpět a nebo bezbolestně ukončí….fakt to funguje…(vlastní zkušenost-po půl roce se můj vztah snad ze dne na den uzdravil….ale toho půl roku jsem si jistými bolestmi musela projít).

Vlasti to je jediné co ti můžu doporučit…pokud budeš mít myšlenky takové jaké máš…. tak si uvědom…jakou sílu myšlenka má….

Měj se a směj se…a začni myslet na něco příjemnějšího a červíky z makovičky vyžeň.

S láskou…….tvá Zrzka

8.9.2011

Ahoj Zuzi,
děkuji Ti za odpověď…….musím teda hodit řeč,aby už se to vyřešilo,protože takhle už to dál nejde.
Děkuji za písmenka,která mě zahřála u srdíčka :).
Pěkný zbytek večera,

Vlasta

8.9.2011

Vaše komentáře

Reklama