KRATIČKÝ DOPIS SE ŽÁDOSTÍ

 Pravděpodobně s námi máte dobré zkušenosti a tak dáváte kontakt na nás i svým kamarádům, známým, rodinným příslušníkům atd. Chtěla bych vás požádat, když už na nás dáváte kontakty, abyste současně toho dotyčného upozornili na to, že dotaz a odpověď se uveřejňuje na stránkách, aby pak zbytečně nedocházelo k nedorozumění a já nemusela články ze stránek stahovat a nebo si s někým dopisovat na soukromo a vysvětlovat, něco, co beru za samozřejmost, že dotyčný ví, že je s tím seznámen.

Proč se dotazy uveřejňují a jak klást otázky a co je potřebné k výkladu najdete v článku

„Než nám napíšete“.

náhled obrázku

Docela se začala rozmáhat na konci e-mailu žádost, aby to nebylo uveřejněno na stránkách, byť v dotazu a nebo v příběhu neshledávám nějaké kostlivce ve skříní a nebo nějaké markanty, podle kterých by mohl dotyčný být poznán. Čtu všechny vaše e-maily, ale ty, které končí touto větou…po přečtení mažu….

Ráda bych takovým požadavkům vyhověla, ale stránky nejsou mojí jedinou činností. Než něco nakreslím (to je otázka chvilky) a než dám výklad do písemné podoby tak, aby jí dotyčný porozuměl (to už čas zabere), tak mi to nějakou dobu vezme z mého volného času.

Děkuji vám za pochopení a ještě jednou děkuji za vaši důvěru, se kterou se na nás obracíte…..

mějte se a smějte se….vaše Zrzka

17.1.2011

 

Ahojíček milí čtenáři a hledající,

Ráda bych vám poděkovala za návštěvy na stránkách moje-pravdy a za vaši důvěru, se kterou se na nás obracíte.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama