Krvavý úplněk a jednotlivá znamení

 

Kdo je tímto úplňkem nejvíce zasažený?

Především BERANI. Pozor na unáhlená rozhodnutí! RACI a KOZOROHOVÉ. Úplněk velmi vyhrotí problémy. Protože se ale nachází k příznivém vztahu Jupiter, měl by Vás ochránit i přes velké drama. Nenechte se vykolejit, nepropadejte panice, nenechte se dohnat ke zkratu. Naopak tento úplněk by mohl hodně prospět BLÍŽENCŮM, LVŮM, STŘELCŮM a VODNÁŘŮM!!! Ti si mohou tyto dny vyskakovat a možná se jim podaří porazit své nepřátele, soky, konkurenci. Kupodivu nebezpeční a akční budou tyto dny VÁHY. Těm je lepší jít raději tyto dny z cesty. Budou vítězit. PANNY na tom budou tyto dny také výborně. Úplněk jim bude přát. Naopak RYBY se musí mít hodně na pozoru. Pro ŠTÍRY a BÝKY jsou tyto dny pozitivní. Úplněk je přímo sice nezasáhne, obecně je ale konstelace pro ně vhodná ke změnám a řešení problémů.

Autor: Olga Krumlovská

 

Nabíjení a čištění: 

Nezapomeňte využít dnešní magické noci k nabití svých kamenů, kamínků a minerálů. Před tím, než je vystavíte na parapet či do zahrady, kde na ně bude přes noc magicky působit dnešní úplněk, omyjte kameny pod tekoucí vodou nebo si je vložte jako já na celý den do hodně osolené vody a požádejte živel vody o jejich očistu. Nabít za měsíčního svitu si můžete i všechny sošky andělů víl, Panny Marie, Ježíše, archandělů, věštecké karty, magické symboly, kříže, přívěsky… Sami si pak můžete během meditace či rituálu očistit i své tělo a duši (jak to cítíte, tak konejte) a pročistit svůj příbytek solí a vonnými tyčinkami či si v kadidelnici zapalte uhlík a provoňte si domov nějakou magickou bylinkou. Úplněk bude velmi silný, nechte proto za jeho (po)moci odejít vše, co vás doposud táhlo k zemi. Užijte si dnešní den a odpočívejte

Autor: MORGANA LILITH

 

KRVAVÝ MĚSÍC

28.9. můžete na obloze za předpokladu jasného počasí vidět tento zvláštní úkaz, kdy bude „krvavý měsíc” nejblíže Zemi. Proto bude vypadat až o 14 procent větší a bude třicetkrát jasnější než obvykle.
Mnozí věří, že je předzvěstí něčeho zásadního, co změní sled událostí na této planetě. Jiní věří, že přináší nadcházející apokalypsu. Vždy totiž tento jev, nebo brzy po něm provázely stěžejní události, přírodní katastrofy, válečné stavy. Duchovní učenci tvdí a zastávají názor, že je Vesmír „Božím billboardem“, kdy nám Bůh sesílá znamení, ale my je na zemi nevnímáme.
Uvidíme, co přinese tento krvavý měsíc, nechme se překvapit.
Hlavně ale nevytvářejte žádné předčasné katastrofické scénáře, děsivé apokalyptické děje, nenechávejte se strhávat strachem, obavami, protože vám to jen naruší už tak chabou psychiku. V tomto období navíc budete více citově zranitelnější a budete více vnímat to, co se děje kolem vás. Nepodléhejte iluzím, ale zachovejte si zdravý rozum a úsudek. Nesnažte se jen vidět to, co chcete vidět, ale nahlédněte i do toho, před čím zavíráte oči. Nechte do svého života přicházet vše, co k vám bude směřovat, výsledek uvidíte nebo pocítíte později. Spoléhejte především sami na sebe, buďte trpěliví, vaše skryté negativní emoce mohou více vylézat na světlo.

Autor: Merlin (použité úryvky – zdroj internet)

 

 

Převzaté ze stránek http://merlin-kral-carodeju-a-magu.webnode.cz/

Blíží se úplněk - někteří z Vás jej již možná cítí. Slunce se nachází na začátku Vah, Měsíc bude na začátku Berana. Vzhledem k tomu, že se dostává do vlivu Uranu (tomuto spojení se říká Krvavý Měsíc), lze očekávat velmi dramatický průběh událostí. Pozor na úrazy a rychlé zlomy.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama