Horoskop na 20 týden 2015 (11.5. až 17.5.)

 

 

Horoskop pro Berana

Horoskop - znamení BeranaBeran – čeká vás více povinností a pracovního shonu. Odměnou by měla být nějaká příjemná finanční injekce v druhé polovině týdne. Single mají nyní větší šance. Stačí jen vyrazit mezi lidi a příležitosti by se měly objevit. Z malého flirtu může být i velká láska. Bylo by dobré, kdybyste se pohybovali v bezprašném prostředí.

Horoskop pro Býka

Horoskop - znamení BýkaBýk – vyřiďte všechny úřední a bankovní záležitosti včas. Je důležité si pohlídat data splatnosti. Lidé pracující v soukromém sektoru budou mít zajímavější týden. I ve velmi stabilních vztazích někdy přichází bouřkové týdny, kdy spory vznikají bez nějaké významnější příčiny. Natáhnout se jen tak na sluníčku a chytat jeho paprsky, vašemu organismu by to hodně prospělo.

Horoskop pro Blížence

Horoskop - znamení BlížencůBlíženci – podle horoskopu vám bude trochu chybět energie, pracovní povinnosti nepůjdou moc dobře od ruky, vše vás bude spíše nudit a unavovat. Pokuste se vydržet do víkendu. Některá pokušení je lepší si odepřít, i když to může vypadat velmi lákavě. Pod krásným povrchem se skrývá hodně zkažené jadérko. Nepřetěžujte páteř.

Horoskop pro Raka

Horoskop - znamení RakaRak – věnujte se hlavně nejdůležitější povinnostem. Drobnosti si nechte na jindy, nyní vyřizujte vše co spěchá a co nikdo jiný nedokáže. Partner zatouží po týdnu plném vášně a radosti. A také se bude snažit pro to něco udělat. Může vás trochu trápit únava a pocit psychického vyčerpání.

Horoskop pro Lva

Horoskop - znamení LvaLev – pokud chcete změnit zaměstnání, měli byste trochu změnit i svůj přístup. Více aktivity a méně falešné skromnosti mohou položit dobrý základ vašemu úspěchu. Týden bude stvořený pro lásku, v partnerských vztazích to bude krásné a romantické bez ohledu na to, jak dlouho už trvají. Nezapomínejte, že každé ponocování si vybere velkou daň.

Horoskop pro Pannu

Horoskop - znamení PannyPanna – služební cesty se vydaří. Můžete uzavřít zajímavý kontrakt a nebo domluvit mnohem lepší podmínky. V kancelářích to teď bude hodně nudné. I ve vztahu by měla existovat určitá svoboda. Nemůžete se nechat neustále ovládat a manipulovat. Jezte hodně  vitamínů a věnujte zvýšenou pozornost své pleti a nehtům.

Horoskop pro Váhy

Horoskop - znamení VahVáhy – finanční situace se začne postupně zlepšovat. Zázraky nečekejte, ale mělo by to být už viditelné. V práci se vyhýbejte hádkám o zbytečnosti. Věnujte se více domácnosti a rodině, přinese vám to vnitřní uspokojení a pocit harmonie. Poslední dobou trochu přetěžujete svůj zrak, bylo by dobré omezit koukání do různých obrazovek a televizí.

Horoskop pro Štíra

Horoskop - znamení ŠtíraŠtír – v zaměstnání vám zajistí úspěch jen naprostá profesionalita a dochvilnost. Tento týden byste si podle horoskopu měli dávat hodně pozor, někdo vás pečlivě pozoruje a hodnotí každý váš krok. Někomu jste padli do oka, zatím na sobě nic nedejte znát, situace se sama vyvine nejlepším směrem. Některé drobné zdravotní potíže mohou mít původ jen ve stresu a vaší mysli.

Horoskop pro Střelce

Horoskop - znamení StřelceStřelec – v tomto týdnu úspěch budou mít všichni, kteří řeší nějaké záležitosti spojené s právem a zákony. Chybí už jen pár posledních kroků. Chcete někoho k sobě přitáhnout nebo oživit váš vztah? Základem je vnitřní harmonie a nepodceňování se. Organismu nejvíce uškodí sladkosti a různé návykové látky.

Horoskop pro Kozoroha

Horoskop - znamení KozorohaKozoroh – podle horoskopu vás čeká docela náročný týden a zvýšená nervozita. Pokuste se zvládnout stres a pak vám vše vyjde na jedničku. Nenechte se nikým tlačit do něčeho, co nehodláte dělat. V nepříliš povedených vztazích přichází ten poslední moment, buď se to povede opravit a nebo je čas se rozejít. Pozor, můžete se nachladit.

Horoskop pro Vodnáře

Horoskop - znamení VodnářeVodnář – hlídejte si peněženku, mobil a doklady. Tento týden uvidíte, že vaše předchozí snahy nebyly marné, konečně minulost začíná přinášet ovoce. Využívejte společenské události nejen k pobavení, ale i k rozhlédnutí, jestli blízko vás není někdo, kdo by stál za hřích. Sportujte, opravdu vám to udělá dobře.

Horoskop pro Ryby

Horoskop - znamení RybyRyby – nemá smysl si dávat malé cíle. Z malých cílů čekejte jen malé výsledky. Když budete ambiciózní, bude vás to stát sice více času a námahy, ale odměna rozhodně stojí za to. V citových záležitostech se řiďte více srdcem než rozumem, některé věci nejde pojmout čistě analytickými postupy. Na zdraví byste tento týden opravdu neměli naříkat.

Zdroj horoskopu stránky horoskopy-vestirna.com.

Převzato z http://www.esoterika.cz

Vaše komentáře

Reklama