DYNAMIND

—kdo se s ní nesetkal a jen vzáleně zaslechnul,tak to je takové to ťukání na různé části těla…..ostatně je možno se seznámit v oddělení –alternativní metody .

Co je to Dynamind??

náhled obrázku

Serge Kahili King, Ph.D.

je autor známých děl jako Instantní léčení a Městský šaman. Má doktorát v psychologii a byl vycvičen v havajské tradici kupua rodinou Kahili. Cestuje po světě, vyučuje havajským léčebným metodám a je výkonným ředitelem celosvětové organizace Aloha International, která vyučuje a rozšiřuje duch aloha. (www.huna.org)

V červnu roku 2000 pořádal Dr. Serge Kahili King seminář v Nuuk v Grónsku a představil světu úžasnou novou metodu léčby. Každý dobrovolník, který se dostavil na jeviště, byl za méně než minutu zproštěn akutních nebo chronických útrap a bolestí, z nichž některé trvaly už celé roky. Vypadalo to téměř až moc dobré na to, aby to mohla být pravda.

Upozorňuji, že každé jednotlivé „kolo“ sice sestává ze čtyř kroků, proces sám ale trvá sotva třicet vteřin.

Základní forma techniky dynamind

Řekněte si: „Mám problém, ale to se může změnit; chci, aby ten problém zmizel.“

Poklepejte si sedmkrát na hruď, oba hřbety rukou a na zátylek.

Poté dýchejte od temene hlavy až k prstům u nohou

Od té doby byly tisíce lidí na celém světě schopny zmírnit nebo vyléčit široké spektrum zdravotních a emocionálních potíží a mentálních problémů bez použití medikamentů, operací nebo rozsáhlé léčby. Je to životní fakt, jak ukazuje množství případů, uvedených v knize.

Založena na jedinečných teoriích o zdraví a léčení, je úžasná technika dynamind speciální „recept“ ze starobylých havajských léčebných metod, spojených tak, že každý je schopen naučit se je používat bez jakéhokoli tréninku. Jak říká Dr. King, „technika dynamind nedokáže pomoci vždy všem za všech okolností, ale většině lidí pomůže zmírnit nebo vyléčit většinu problémů méně než za hodinu. To proto, že technika sama nic neléčí. Vše, co dělá, je, že pomáhá lidem, aby se vyléčili sami, a v tom je velmi dobrá.“

Technika dynamind spatřila světlo světa v březnu roku 2000. Jejímu zrodu samozřejmě předcházel přiměřeně dlouhý proces početí a vývoje, ale skutečně hmatatelnou se tato metoda stala až v okamžiku vlastního zrodu.

Strategiemi léčení se aktivně zabývám od svých čtrnácti let, když mě otec začal vyučovat izometrickým cvičením, autohypnóze a telepatické komunikaci. Od té doby hledám účinné metody, které způsobují pozitivní změny ducha, těla a okolností, obzvlášť v oblastech hypnózy, akupresury, dechových cvičení a vedených fantazií.

Zrod metody mne překvapil, neboť jsem se domníval, že se zabývám závěrem vývoje vlastního léčebného konceptu. Měla se konečně právě zveřejnit moje kniha Instantní léčení, a jelikož jsem ji považoval za vyvrcholení svého léčitelského vědění, chtěl jsem se vlastně věnovat zase jiným tématům. Ale vesmír měl se mnou zřejmě jiné plány.

Jen stěží si lze představit jednodušší koncept, ale nejlepší na tom je, že to funguje, bez ohledu na to, zda chápete, jak. Pokud chcete chápat, jak to funguje, přečtěte si knihu.

http://knihy.hledajici.cz/detail.php?id=7160&action=kniha

bližší  u mě na emailu [email protected]

Ps.    Na závěr …..Je to tak účinné a jednoduché až se to zdá neuvěřitelné,ale když se nad tím později zamyslíte,tak zjistíte,že to ani jinak být nemůže….je to  dar

Pár informací pro vás připravil Jasa

7.1.2011

Koukejte lidičky staronová metoda příbuzná to tetička EFT---kdo ví co je to EFT ,tak tomu není potřeba tuhle báječnou techniku popisovat

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama