PRAVDIČKY SE STĚHUJÍ

Mnozí z Vás si jistě všimli a zaznamenali, že PRAVDIČKY měly jisté problémy… Byly zablokovány a to hned dvakrát po sobě.

Tak tedy co se dělo?

Hackeři si našli skulinku, kterou se napárali na stránky,  ze kterým rozesílali své odkazy do bank v USA a možná i někam jinam. Takže na tuto žádost (stížnost) institucí byly PRAVDIČKY zablokovány a já se nedivím. Tedy jo…divím se…. Hackerům, že stránky tohoto zaměření využili ke svým účelům (nenapadlo by mě, že je takové stránky mohli zaujmout).

Docela mě to mrzelo, že PRAVDIČKY mají existenční problémy, protože přece jen v nich mám nějaký čas, který jim věnuji a představa, že X-hodin práce zmizí nenávratně někam do zapomnění mě docela mrzela, ale na druhou stranu jsem se z toho nehroutila….přijímala jsem toto blokování jako něco, co se mělo stát. Dnes už vím, že se to opravdu mělo stát a chápu proč.

Kladla jsem si otázky „K čemu to je? Co mi to má říct? Dělám to, co dělám, špatně?“

Hledala jsem odpovědi v sobě, dostávala je i od vás. Většina z Vás psala povzbuzující zprávičky, mailíky…jiní se strachovali a psali mi a žádali o vysvětlení…zda jsem život PRAVDIČEK ukončila. Našli se i takový, kteří napsali, že je to za trest, že zkrátka PRAVDIČKY existovat nemají, že jsou tam dezinformace, že propaguji rady, kterými se sama neřídím, že nejsem hodna někomu radit, když jím maso, kouřím a piju své oblíbené pivo :o) …nebo něco v tom stylu.

Nic není náhoda…

Náhodou ani nebylo to, že se mi pár dnů před vzniklými problémy ohlásil Petr, který se přes svou kamarádku dostal na PRAVDIČKY a pohlédl na ně svým okem profesním a napsal mi, že stránky mají trhlinky, nedostatky a nefunkční některé doplňky, které by byl schopen opravit. Prohodili jsme mezi sebou pár e-mailíků a dohodli se na pozdější spolupráci. Netušila jsem v té době, že spolupráce s Petrem nastane co by dup :o)

Do nedávna stávající administrátor PRAVDIČEK Jarek, byl a je časově – pracovně hodně vytížený (se stránkami mi pomohl hlavně s jejich vznikem a pak když bylo potřeba, tak se jim věnoval ve svém volném času…za to mu patří moje DÍKY a vděk) a tak přes rok plánovaná změna vzhledu stránek se stále přesouvala v nedohledno. Díky problémům, kterým PRAVDIČKY musely čelit, jsme se s Jarkem domluvili na ukončení naši spolupráce a vše potřebné předal novému administrátorovi.

Spolupráce s Petrem se rozjela a v současné době jsou stránky přestěhovány na jiný webhosting a začíná nová etapa stránek, které se převlíkají do nového kabátku díky novému administrátorovi Petrovi a jeho týmu ReSyst.cz

Už to nebude dlouho trvat

A vy sami tuto změnu zaznamenáte. Prozradím Vám, že PRAVDIČKY budou mít nové logo, nový design a snad budou pro Vás přehlednější a budu doufat, že se Vám na nich bude líbit snad i víc než na těch současných. Věřím, že je to dobrá investice…neboť PRAVDIČKY jsou takové moje dítě, které oprašuju, hýčkám a ráda si s nimi (na nich) hraju a dnes už vím, že je zapotřebí profesionální přístup jejich ochrany a zpracování, které jim ráda dopřeju.

Jak mnozí píšete, je to místečko, kam rádi chodíte čerpat inspiraci, moudra, kde odpočíváte a přicházíte na jiné myšlenky a tak zachování chodu stránek MÁ SMYSL… jak pro Vás, tak i pro mě.

Přeju Vám krásný den a ještě jednou Vám všem děkuji za Vaši přízeň, za podílení se na článcích tím, že mi posíláte odkazy na články, rady a recepty, které se mají šířit dál mezi lidičky.

 

Mějte se a smějte se…s láskou

Vaše Zrzka

12.2.2013

Dne 11.2.2013 si na PRAVDIČKY našlo cestu již 10 000 lidí a to je pro mě, velké pohlazení a hlavně utvrzení se v tom, že to co dělám má svůj smysl.

Touto zprávou, bych Vám všem, kteří na MOJE – PRAVDY chodíte, kteří články sdílíte a doporučujete svým známým, ráda poděkovala. Patří Vám všem opravdu mé VELKÉ DĚKUJI.

Ráda bych Vás seznámila s tím, co se v posledních dnech (týdnech) na PRAVDIČKÁCH dělo a co se ještě bude dít. Je úžasné, jak věci fungují a já mám potřebu se s Vámi o to podělit.


Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama