HOROSKOP OD DAGMAR KLUDSKÉ NA ROK 2013

Pozor také na špatné investice. Každý by měl věřit ve své schopnosti, dobře nakládat s časem a energií a pečlivě zvažovat své budoucí kroky. Přečtěte si horoskop pro svoje znamení od naší nejznámější kartářky a vědmy Dagmary Kludské.

 

BERAN

Rok Hada je pro Berany ve znamení kreativity a racionality. Převažují pracovní a materiální záležitosti, dojde i k oživení vztahů. Berani nar. 21. – 31. 3. probudí svůj tvůrčí potenciál a mnozí se prosadí ve své profesi. V první polovině roku dořeší zásadní životní změny a v druhé polovině roku nejsou vyloučena překvapení. Berani nar. 1. – 20. 4. překypují energií a pohotovostí a dokáží mnohé uvést do pohybu. Mladší a střední ročníky budou intenzivně prožívat svá citová vítězství i zklamání. Setkáte se s lidmi, kteří vám pomohou, ale i s jedinci, kteří vás zklamou. Obecně platí, čím více budete mít povinností, tím pro vás lépe. Starší ročníky, myslete na své zdraví a srovnejte si dluhy z minulosti. Pozor na leden, srpen a listopad!

Karta: KULOVÝ KRÁL (symbolizuje práci, píli, elán, energii)

„Koncentrujte se na věci podstatné. Klidné řešení je lepší než války.“ 

 

BÝK

Rok Hada je pro Býky ve znamení mocných citů, odhodlanosti, zásadovosti i chybných kroků. Býci nar. 21. 4.- 11. 5., budoucnost máte zcela ve vlastních rukou, budete se moci realizovat ve věcech, ke kterým máte schopnosti. Od května do listopadu hvězdy slibují podporu, nejedna osoba povýší či vymění svoji práci za lepší. Nevylučuje se rekonstrukce domu, bytu či nákupu zařízení. Býci nar. 12. – 20. 5. od ledna do dubna se ocitnou pod určitým tlakem. Buďte opatrní, pokud jde o dohody a smlouvy. Vzhledem k velmi erotickému založení Býka mohou nastat krize ve vztazích. Rok Hada je společenský, přeje známostem, flirtu a také skandálům všeho druhu. Neplýtvejte zbytečně energií, sázejte na rodinu. Pozor na únor a červenec!

Karta: SRDCOVÉ ESO (symbolizuje lásku, sopku vzrušujících emocí)

„Pro svobodné je to výzva. Pro zadané to může mít opačný efekt. Dbejte na to, aby materiální a duševní bohatství zůstaly v souladu.“ 

 

BLÍŽENEC

Rok Hada je pro Blížence středně dobrý. Je to příhodná doba pro veškeré vaše snahy a úsilí. Právě mysl a nápady představují největší poklad vaší úspěšnosti. Šanci mají ti, kteří vlastní dar výřečnosti a obchodního ducha. Blíženci nar. 1. – 21. 6. čekají pokroky ve studiu, zdokonalení ve své profesi a cestování. Mnozí změní práci, bydliště, jiní partnery. Podnikavost a originalita bude ceněna. Blíženci nar. 22. – 31. 5. v prvním čtvrtletí, srovnejte si účty a nepřepínejte se, výsledkem stresů se mohou objevit zdravotní potíže. Od června by tyto potíže měly slábnout. Každopádně příznivé události vyvažují špatné a výsledky škody nemusí být tak velké. Pozor na leden, únor, srpen!

Karta: KULOVÁ DEVÍTKA (symbolizuje životní změny, cestování)

„Touha zkusit něco nového bude velmi silná. O rozchody nebude nouze.“

 

 

RAK

Rok Hada přináší Rakům netušené možnosti. Většina získá podporu vlivných lidí a přístup ke zdrojům, ke kterým jste se dříve nemohli dostat. Raci nar. 22. 6. – 12. 7. objeví v sobě skryté rezervy a mohou se začít zabývat i zcela jinými oblastmi. Od července lze očekávat zajímavé kontakty, hodně zábavy, cestování, ale i komplikace v příbuzenských vztazích. Udržujte rovnováhu mezi sebou a svými blízkými. Raci nar. 13. – 22. 7., pozor na citová vzplanutí, prudké vášně a zatažení do sporů. Zvažujte, kam vkládáte svou důvěru, své investice a kritiku berte konstruktivně. Z druhé strany se zde vytváří schopnost a pohotovost udělat výnosné obchody, které přinesou prospěch všem stranám. Pozor na impulzivní reakce v první polovině roku!

Karta: ZELENÁ SEDMA (karta splnění přání)

„Čeká vás doba plná událostí, z nichž většina bude kladná a nečekaná.“

 

LEV

Rok Hada přináší Lvům úspěch i nezdar zároveň. Klade velké nároky na rozum i na vnitřní síly. V kurzu budou dobyvatelé, a to jak v módě, tak i v životním stylu. Lvi nar. 23. 7.- 12. 8. budou odmítat hrát druhé housle, žít v průměrných podmínkách. Zaměstnávat je budou různé spekulace, které se v důsledku špatného posouzení nemusí vyplatit. Pozor na spory, soudy, daně, exekuce v první polovině roku! V negativním případě se zcela můžou zaměřit na sex, nestřídmé jídlo a pití. Přes všechna protivenství si nejeden Lev dokáže udržet svůj šarm a vliv. Lvi nar. 13. – 23. 8. budou na tom lépe. Stanoví si své cíle a díky finančním ziskům do značné míry zajistí a konsolidují své postavení a splní si své sny. Na jaře a v létě pozor na cestách!

Karta: ŽALUDSKÝ KRÁL (představuje soupeření, útočnost, spory, soudy)

„Rok Hada přináší zvýšení prestiže, ale i ztráty, které ovlivní váš život.“

 

PANNA

Rok Hada je pro Panny plodným rokem. Bystrost, střízlivá věcnost, smysl pro povinnost a organizaci v kolektivní práci přináší úspěch. Panny nar. 2. – 23. 9., buďte ostražití, od března do září příjemné věci přichází ze všech stran. Minulé nesnáze se objeví v jiném světle a do značné míry nahradí a vyrovnají předchozí ztráty. V rodině je na obzoru svatba, křtiny, stěhování. Panny nar. 24. 8. – 1. 9., soustřeďte se především na svůj vnitřní život. Rok Hada je plný změn, události se vyvíjí tak překotně, že se dají jen obtížně správně posoudit. Nezapomeňte, že rutina je váš nepřítel a změna je spoje-nec. Postaví-li vás osud do nečekané situace, všechno nejen zvládnete, ale přijde i očekávaná odměna. Pozor na neklid v únoru, říjnu a listopadu!

Karta: ZELENÉ ESO – Boží oko (symbolizuje ochranu, štěstí)

„Neobávejte se všestranně projevit, věřte ve svou šťastnou hvězdu.“

 

VÁHY

Rok Hada je pro Váhy středně šťastný. Své plány realizujete snadno, zisky budou průměrné a ztráty minimální. Váhy nar. 13. – 23. 10., první čtyři měsíce budete potřebovat mnoho duševní podpory, neboť věci se nemusí dařit, jak jste dosud předpokládali. Další měsíce vycházejí úspěšně budete-li pilní a citově stálí. Váhy nar. 24. 9. – 12. 10. doslova pohltí kariéra a finance. Mladší ročníky touží po poznání a vydají se do světa. U střední a starší generace může docházet k časté výměně názorů a překračování předpisů. Nic nepřehánějte, hlídejte si svůj domov, své nálady a zdraví. Problémy, které vás v minulosti sužovaly, se v říjnu obrátí v dobré. Nezapomeňte, že rok Hada vyžaduje hodně taktu a diplomacie. Pozor na únor, duben a srpen!

Karta: SRDCOVÁ SEDMA (symbolizuje takt, ohleduplné chování)

„Rok Hada bude od vás žádat mnoho, proto své síly dobře rozdělte.“

 

ŠTÍR

Rok Hada je pro Štíry plný pozitivních i negativních zvratů. Počátkem roku nejeden zrozenec podlehne nedůvěře, pochybnostem, které se týkají všech aspektů života. Štíři nar. 24. 10. – 12. 11. více času stráví u počítače, surfováním na internetu. Do popředí vystoupí otázka kariéry a vztahové, a to jak stávající, tak i ty minulé. Od května mnozí pocítí úlevu a svá očekávání přizpůsobí reálným možnostem. Štíři nar. 13. – 22.11. osvobodí se od stereotypu a pochybností a nastartují nový životní styl. Nová image, láska, rozumné riskování přináší zdar od května do listopadu. Sílu čerpáte z přicházejících událostí, ale nechtějte všechno zvládnout hned, myslete na odpočinek. Uklidňujte přátele a usmiřujte nepřátele. Nepřepínejte se na jaře a v zimě!

Karta: KULOVÝ SPODEK (karta pokušení, pochybností, nedůvěry)

„Rok Hada prověří vašeho ducha, intuici, bystrost i intelekt. Držte se!“

 

STŘELEC

V roce Hada fantazie Střelců pracuje na plné obrátky a díky tomu můžete dokázat velké věci. Střelci nar. 23. 11. – 12. 12. pohotově reagují na vše, co jim bude nabízeno. Veškeré výdaje energie, citů a financí se v třetí čtvrtině roku promění v dobře uložené investice. I to, co se vám bude zdát příliš dramatické, dobře dopadne. Odolávejte kalorické stravě, alkoholu, adrenalinovým sportům! Pozor na úrazy v únoru a červenci! Střelci nar. 13. – 21. 12., chovejte se prozíravěji, nejdříve poznejte, s kým máte tu čest, a teprve pak se rozhodněte pro konkrétní čin. Chcete-li být úspěšní, rozvíjejte svou osobnost a vyhněte se jakémukoli riskování. Nedejte se zmást vlastními city, rozlišujte plané sliby od pravých činů. Buďte opatrní na své zdraví a majetek.

Karta: ZELENÝ KRÁL (posel dobrých zpráv, pozoruhodné události)

„Nové lásky, plány, projekty a nápady mají zelenou. Nic neuspěchejte.“

 

KOZOROH

Rok Hada je pro Kozorohy velmi činorodým rokem. Váš vládce Saturn ovlivňuje vaši kariéru a donutí vás, abyste pracovali s plným nasazením. Kozorozi nar. 1. – 20. 1. prosadí vlastní zájmy, mnozí získají výhodnou pozici i finanční zajištění. Ti, kdož nemají práci, brzy ji naleznou. Chcete-li postavit dům, založit či rozšířit rodinu, nastal správný čas. Kozorozi nar. 22. – 31. 12., v první polovině roku nový vývoj situace vás poněkud zneklidní. Budete muset dořešit zásadní problémy a resty, které vás tíží. V druhé půli roku zaznamenáte výrazný obrat k lepšímu. Láska má své zvláštní podoby. Umění se přizpůsobit či stáhnout budete ovládat stejnou měrou. Zaměřte se na posilování imunitního systému a sport. Pozor na březen, duben, listopad!

Karta: ZELENÁ OSMA (štěstí vás může potkat v různých podobách)

„Rok Hada přeje flexibilním, odvážným a optimistickým jedincům.“

 

 

VODNÁŘ

Rok Hada je pro Vodnáře vzrušivý, neklidný a nabitý různými událostmi. Nepokojná duše stále hledá něco nového a přenáší svou vitalitu do nových plánů. Vodnáři nar. 21. 1. – 10. 2. nenechají se sešněrovat různými příkazy a při sebemenším náznaku možnosti zlepšení se vrhnou na novou příležitost. Rok Hada vás přímo vybízí ke změně zaměstnání či postavit se na vlastní nohy v první polovině roku. Akce je klíčovým heslem. Vodnáři nar. 11. – 19. 2. svůj život soustředí na domov, práci a finance. Životní okolnosti vás nejspíš donutí k odvážným činům. Je třeba však vycházet z reálných možností, nic si nepřikrášlovat a raději se nechat překvapovat. Jen hrstka Vodnářů svou umanutostí sejde z cesty a připraví si tak neradostné chvíle. Pozor na zimu!

Karta: KULOVÁ DESÍTKA (vybízí k větší aktivitě, ujasněte si priority)

„Všechny změny vyžadují jasnou mysl, ochotu a odborné schopnosti.“

 

RYBY

Rok Hada je pro Ryby plný smíšených pocitů. První čtyři měsíce prochází přirozeným vývojem, mnohé Ryby překvapí smyslové prožitky, o kterých ani nebudou vědět, odkud se berou. Ryby nar. 20. 2. – 11. 3., raději setrvejte na svých jistotách. Od května do září silný pocit odpovědnosti vás donutí jednat. Středem vašeho zájmu bude maximální snaha v profesní sféře a finanční zajištění. Ryby nar. 12. – 20. 3., nebojte se nových výzev. Vaše tvůrčí schopnosti jsou na vzestupu a dostane se vám příležitosti prokázat, že jste člověkem na svém místě. V lásce se vyvarujte toho, abyste otevírali staré rány. Budete-li se držet správné cesty, vaše plány i milostné záležitosti se pohnou z místa. Nevylučuje se svatba a cestování. Pozor na podzim a zimu!

Karta: SRDCOVÁ DEVÍTKA (symbolizuje domov, rodinu, bezpečí)

„Myslete na svůj domov, nenechte se ovlivnit intrikami závistivých lidí.“

 

Váženým čtenářům do „Roku HADA 2013“ přeji šťastný start, pozitivní mysl, splnění nejtajnějších snů a pevné zdraví.

Vaše Dagmar Kludská

 

Zdroj: e-mail + dohledáno na http://www.kafe.cz

 

Nový rok neboli rok Hada nám přinese mnoho zvratů. V pracovní oblasti pocítíme břemeno odpovědnosti, partnerské vztahy budou mnohem bouřlivější.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama