Nastal čas pro vypnutí

Moc ráda na ty začátky vzpomínám….neměla jsem potřebu spánku…. Byla jsem jak tlakový hrnec, který musel pouštět páru aby nebouchl…a tak jsem psala a psala …odpovídala na dotazy….

Je to šest let, kdy téměř každé ráno a každý večer popřeju vám hezký den a pak se na večer s vámi rozloučím nějakým tím moudrým psaním. Ráno usedám s ranní kávou k počítači a listuju stránkami, abych zaktualizovala nějaký ten článek a nebo vám představila nový článek… je to takový můj rituál, který mám ráda. Většinou se do některých z vás článkem trefím,  protože právě něco takového si potřebujete přečíst. Vlastně jsem si vás tak trošku rozmlsala tou svou denní nabídkou a vy už pak nemáte potřebu si na stránkách hledat pro sebe svoje čtení…. J.

Když jsem založila tyto stránky, tak jsem netušila, jak budou oblíbené…a že během těch šesti let, je navštíví skoro 10 000 000 lidí. Přála jsem si, aby se články šířily mezi lidi a aby pomáhaly, ale že budou až takto v oblibě… to předčilo mé přání. (Kdysi jsem na splnění přání přes net se čtenáři rozjela experiment…. A aby moje přání bylo viditelné, přála jsem si zvednout sledovanost a oblíbenost PRAVDIČEK).

Teprve v lednu jsem po 6,5 letech ukončila veškerá svá studia a doufám, že už se do ničeho nepustím…. 5 let speciální pedagogiky a 1,5 pedagogického minima mi otevřelo vrátka, až jednou budu chtít u poldů skončit… ale současně mě i poznamenalo… psaní seminárek, závěrečných prací, bakalářky i diplomky, mě tak nějak odradilo od psaní svých článků a tak spoustu článků na PRAVDIČKY se souhlasem autorů přebírám…. Mých pravd, jak je cítím a jak je mám pochopené mám plnou hlavu….ale není čas a ani chuť je psát… jen sem tam, když už to na mě vážně křičí, tak to pustím ven.

Starost o tři psy + služby, které většinou sloužím  denní, noční…dva dny volno…a tak furt dokolečka dokola, přičemž polovinu dne po noční službě prospím….mě v poslední době docela zmáhá a tak nastala doba, kdy je potřeba si od všeho a všech odpočinout.

BERU SI DOVOLENOU

nejen v práci, ale i od PRAVDIČEK…od netu, mobilu, od lidí. Neutíkám….jen jdu vypnout a dobít baterky, abych se mohla vrátit plná síly a natěšení.

Vnitřně cítím povinnost splnit si tuto svou potřebu….. každý rok i o dovolené, jsem nedokázala opustit stránky, facebook, maily, mobil…. Letos mám silnou potřebu si dovolenou  užít na plné pecky a vyčistit si hlavu….abych se mohla vrátit a abych mohla dál svou roli psovoda dělat naplno s láskou a radostí, abych mohla hrát svou roli Zrzka z MOJE PRAVDY…a další role mého života naplno a s radostí a věřím, že jestli se mi podaří být sama se sebou, ve svém nitru (ikdyž odjíždím s manželem), ve svém klidu, ve své radosti, užívání a prožívání dovolené u moře, tak se vrátím v plné síle a snad začnu znovu psát své pravdy, možná otevřu znovu poradnu… uvidím….dávám tomu volný průběh, ale tak nějak cítím, pokud se mi podaří být týden v přítomném okamžiku, v určitém durhu meditace….tak by mohlo s největší pravděpodobností nastat to, co jsem napsala.   

Kdo mě zná osobně…hlavně moje pastelky…. Holky a kluci ze seminářů, které pořádám a se kterými se občas setkávám…. mi už delší dobu radí, abych si odpočala a nabrala sílu……… nastal čas……… a tak se s vámi minimálně na týden loučím…. Zítra odlétám do Bulharska a 1.8 se vracím…. Věřím, že i na stránky a za váma.

Pokud i vy cítíte vyhaslost v tom co vás bavilo a ještě tak nějak jinak baví, vnímáte únavu a vaše zdravíčko se už pomalu nahybá na stranu nemoci…ale ne ještě bezmoci….tak udělejte podobný krok jako já……..

Věřím, že týden beze mě vás možná přinutí zajít si na webovky MOJE PRAVDY a ve vyhledávači si najít co vás zajímá a nebo si začnete procházet jednotlivé sekce a články…a začnete nalézat staré články, které čekají až je objevíte …a třeba je nasdílíte pro své přátele tak jako sdílíte ty, které vám každé ráno naservíruju já.

Mějte se a smějte se ….

A děkuji svému synovi a jeho milé skoro-ženě (moc fajn holčina, která mi sedla do noty), kteří se nám doma postarají o tři psy Jaso, Deryl, Rip, dvě kočky Terka a Tim (maminka se synem), ježka afrického Kevina (dárek studentů k manželovým narozeninám) a tři akvárka stále množících se rybiček………. Díky Tomovi a Leňuli si můžu dovolit vyrazit po víc jak deseti letech k moři, za sluníčkem a lenošením.

Loučím se s vámi…s láskou

Vaše Zrzka

24.7.2016

Vaše komentáře

Reklama