NEVZDÁVÁM TO

že bych ještě mít miminko mít mohla. já tomu také věřím i když je mě 48 let.

Nevzdávám to. Paní doktorka mě teď chce nasadit nějaké hormény na podporu, trochu se toho bojím, ale snad to dobře dopadne.

Byla jsem i jednou na IVF, ael to se nepovedlo a peníze do doktorů vzář´žet nebudeme.

Co myslíte vy? Děkuji Eva

8.9.2011

Ahojíček Evi,

Já si nemyslím nic :o)…. To by byla odpověď která by tě asi neuspokojila že? Ale lehce jsem si tě načmárala :o)…dušička u tebe je a je hodně blízko :o). Evi…ona je tak blízko, že bych se nedivila, že jsi už těhulka….ptala jsem se procentuálně…na kolik % otěhotníš ještě letos…a ruka mi vystřelila a bez zaváhání zakreslila 100%.

Ono není nic stoprocentní jak říkávám…ani automatická kresba…ale dnes v tuto chvíli kdy jsem si tě kreslila… to je tak jak jsem ti popsala.

Evule… najeď si na stránkách (v levém okraji stránek) na kolonku Z VAŠICH MAILŮ  po rozbalení na sekci MIMINKA…. Přečti si pár článků co tam jsou… hlavně rady, které tam donekonečna omílám…. Jak tinkturu z ptačího jeřábu, tak ricínové zábaly, tak i to ..jak si povídat s mimouškem…tedy s dušičkou, která je u tebe. Nějak se mi to nechce do nekonečna kopirovat a nebo popisovat do každého dotazu o miminkách :o)

Měj se a směj se….smích otevírá srdíčko… a to je lákadlo i pro mimouška…aby chtěl k vysmáté mamce.

S láskou…….tvá Zrzka

8.9.2011

Nazdar Zrzko,

strašně moc ti děkuji za velikou naději , ketrá mě moooooooc potěšila ve světě negací. Vím a také to v sobě cítím, že se kolem mě ohledně mimouše něco děja a vím, že se to povede. Strašně moc ještě jednou díky a potom dám vědět, jak to dopadlo.

Pá Eva Jo a články si přečtu.

9.9.2011

Vaše komentáře

Reklama