Horoskop na měsíc leden 2016

 

Horoskop na leden 2016 pro Berana

Horoskop - znamení Berana

Beran – myslíte si, že láska a romantika po Vánocích a silvestrovském šílení už nemají na nějaký čas šanci? Tak leden by vás podle horoskopu měl velmi příjemně překvapit a tuto myšlenku jednoznačně vyhnat z hlavy. Zvláště první polovina by měla být plná vášní. Pokud nemáte s kým ty vášně sdílet, právě nyní je čas, kdy se můžete vrhnout do víru života. Využijte každý večer a každý volný víkend a uvidíte, že to zafunguje. Mezi patnáctým a dvacátým si dejte v práci pozor, dojde tam k nějakému nemilému konfliktu. Ale dá se držet bokem.

 

Horoskop na leden 2016 pro Býka

Horoskop - znamení BýkaBýk – od druhé třetiny ledna vsaďte na tvrdohlavost. Nemá smysl neustále ustupovat, nenechte se tlačit lidmi do pozice, která vám nevyhovuje. Možná to na začátku bude jistým zdrojem konfliktů a napětí, ale dlouhodobě nejenže dosáhnete svého, ale navíc získáte respekt vašeho okolí. Kolem pětadvacátého by se na vás mělo usmát štěstí, vychutnejte si tu chvilku, případně  popřemýšlejte o nějaké oslavě s přáteli. Zkontrolujte si, jestli máte za sebou všechny potřebné preventivní prohlídky.

 

Horoskop na leden 2016 pro Blížence

Horoskop - znamení BlížencůBlíženci – prvních deset dní v měsíci bude podle horoskopu naladěno spíše do klidu a dokonce možná se objeví nějaká romantická jiskra. Později bohužel budete se muset zaměřit mnohem více na to, co se děje v zaměstnání. Práce vám zabere hodně času a energie, kterou by bylo dobré někde potom načerpat. Možností je více, nejlepší by byl asi nějaký víkend prodloužený o jeden či dva dny zaslouženého odpočinku. Na konci měsíce raději trochu zpomalte.

 

Horoskop na leden 2016 pro Raka

Horoskop - znamení RakaRak – vykasejte si hned na začátku ledna rukávy, vypadá to, že start do nového roku bude opravdu ostrý. Nemá smysl nic podcenit, protože to jak začnete se odrazí na vašem hodnocení za celý měsíc a už nebudete mít moc možností, jak případnou pochroumanou reputaci napravit. V záležitostech lásky byste se podle horoskopu měli raději řídit rozumem, někdy je cit a srdce důležitější, ale tentokrát vám mozek nejlépe napoví, co je skutečný kompliment a co je jen přetvářka a snaha něco získat.

 

Horoskop na leden 2016 pro Lva

Horoskop - znamení LvaLev – na začátku ledna se vám podaří něco významného, bude to spojeno buď se vzděláváním nebo nějakou úřední záležitostí. Bylo by rozumné, kdybyste si během prvního týdne vymysleli plán, co budete postupně během měsíce dělat a pak se ho snažte co nejdůsledněji dodržet. Sice budete čelit tlaku, abyste reagovali hned na různé nečekané události, ale s trochou úsměvu a diplomacie se vám podaří každému vysvětlit, že nic by se nemělo jíst hned po nabrání z vařícího hrnce. Ve vztahu neříkejte věci, které pak nejdou vzít zpět.

 

Horoskop na leden 2016 pro Pannu

Horoskop - znamení PannyPanna – během prvních deseti dnů se nic zajímavého nestane. V práci všichni ještě budou lízat šrámy po vánočním a silvestrovském běsnění a nikomu se do ničeho moc nebude chtít. Využijte a vychutnejte si tyto poklidnější chvíle, možná nějaký ten volný čas navíc, kterého se dočkáte můžete věnovat na zlepšení svých znalostí a schopností. Později se tempo v práci i v domácnosti trochu zrychlí, ale obecně se dá říci, že leden bude pro lidi narozené ve znamení zvěrokruhu Panna celkem poklidný.

 

Horoskop na leden 2016 pro Váhy

Horoskop - znamení VahVáhy – práce nebude v lednu podle horoskopu hrát tak velkou roli jako rodinný život. A nepůjde ani tak o lásku jako spíše o vyřešení nějakých dlouhodobých sporů a dohadů mezi vzdálenějším příbuzenstvem. Vše bude vycházet z nějakého vánočního, silvestrovského nebo novoročního setkání, kde se rozhodnete celou záležitost jednou pro vždy uzavřít a najdete pro to také spojence. Utrácet byste měli s rozumem, přeci jen je dobré po větších výdajích znovu začít vytvářet rezervy.

 

Horoskop na leden 2016 pro Štíra

Horoskop - znamení ŠtíraŠtír – náročné to začne být až v druhé polovině ledna. Pak by bylo nejrozumnější si najít v práci několik lidí, se kterými to budete táhnout až do konce měsíce a díky spolupráci s vzájemně ulehčíte plnění povinností. S penězi to moc slavné nebude, ale měli byste to do konce měsíce zvládnout. Stačí jen přibrzdit výdaje na věci, které opravdu nejsou důležité pro normální fungování domácnosti. Zima bude dost proměnlivá, bakteriím se bude docela dařit, takže horoskop vám vřele doporučuje, abyste si dávali pozor. Zvláště tam, kde bude více lidí.

 

Horoskop na leden 2016 pro Střelce

Horoskop - znamení StřelceStřelec – nastává čas, kdybyste měli popřemýšlet, jestli by nebylo rozumné udělat ve vašem zaměstnání nějaké razantnější kroky, které by vedly k výrazným změnám. Nemusí to být rovnou nové zaměstnání, můžete se rozvíjet i ve své současné práci, jen by to možná chtělo nový směr. Pokud máte partnera, pozor na ponorku, která se může v posvátečním období objevit. Nemá smysl to hrotit, chvilka mlčení nikomu ještě neublížila. Ale nebude to trvat dlouho, vše se dá zhruba během týdne do pořádku.

 

Horoskop na leden 2016 pro Kozoroha

Horoskop - znamení KozorohaKozoroh – až do dvacátého budete mít trochu problémy s energií a celkovou únavou. Bylo by rozumné, kdybyste omezili různé radovánky na minimum a i práci končili rozumně. Snažte se vše udržet při starém, změny se sice blíží, ale v lednu ještě podle horoskopu není ten správný čas, kdy by se měly zavádět. Ale to neznamená, že nemůžete přemýšlet a plánovat, nachystat se na budoucnost je velmi rozumné. Na konci měsíce očekávejte nějakou příjemnou finanční injekci.

 

Horoskop na leden 2016 pro Vodnáře

Horoskop - znamení VodnářeVodnář – v lednu se budou dít věci. Zvláště v druhém týdnu se nachystejte na nějaké velmi zajímavé události, která vás doslovně posadí na zadek. Budete muset i trochu riskovat, ale výsledek bude mnohonásobně předčit vaše nejsmělejší očekávání. Druhá polovina měsíce bude velmi vhodná pro řešení nějakých zdravotních či náročnějších kosmetických záležitostí. Jestliže potřebujete podporu, hledejte ji u partnera. A pokud ho stále nemáte, obraťte se na své nejbližší přátele, kteří vám velmi rádi pomohou.

 

 

 

Horoskop na leden 2016 pro Ryby

Horoskop - znamení RybyRyby – vánoce a Silvestr místo aby vás naplnily energií a nadšením spíše zapůsobily jako nějaká uspávací pilulka. Přibližně do poloviny ledna budete podle horoskopu unavení, zmatení a hodně nerozhodní. Možná to nebude moc příjemné, ale na druhou stranu nikdo po vás nic moc závažného vyžadovat nebude a okolí bude buď v podobném stavu a nebo nebude mít problém s pochopením vaší situace. Pak se pomalu začnete vzpamatovávat a dokonce můžete čekat i nějaký zajímavý pracovní úspěch, který vás v profesním životě posune dál. Vztah nejlépe oživí něco nevšedního.

Převzato z horoskopy-vestirna.com.

http://www.esoterika.cz/

Vaše komentáře

Reklama