DĚKUJI VÁM ZA VAŠE POCHOPENÍ

náhled obrázku

Dnes je to jinak… návštěvnost se během toho roku zvedla takovým způsobem o kterém se mi ani v mých představách a přáních, které jsem uvedla do EXPERIMENTU NA ŠŤASTNÝ ŽIVOT nesnilo. Díky dnešní sledovanosti mi chodí každý den x mailíků, na které jsem do dnešního dne odpovídala… byť některé odpovědi na stránky nešly z důvodu, že jsem odepsala ve stylu, že na podobný dotaz si dotyčná bude muset zajít ke kartářce, nebo že neodpovídám na dotazy, které se netýkají přímo pisatele atd.

V současně době (a to mi ještě nezačala škola) fakt nestíhám a ani stíhat nechci, protože bych odpovídala z „musu“ a jak víte… já nemusím nic. Nechci se stavět do role SPASITELE, ani OBĚTNÍHO BERÁNKA. Nespasím vás svou odpovědí…některé z vás to nakopne a posune, něco si v sobě ujasní a začne na sobě pracovat a to je pro mě tou největší odměnou… všechno je ve vás…jak odpovědi, tak i to, že pokud vy sami se sebou nezačnete něco dělat a hodláte se bičovat a naříkat…. Tak vás nespasím ani já, ani nikdo jiný.

Jak jsem už napsala, nehodlám být ani v roli obětního beránka….abych se pro vás obětovala…seděla hodiny u PC, kreslila a psala odpovědi….není to moje povinnost… a nehodlám si ani vyčítat, že jsem někoho zklamala, protože jsem mu neodpověděla.  Mám se ráda a svůj volný čas, se chci věnovat i věcem, kde se budu věnovat sama sobě…. Když už tu sebelásku do vás klavíruju horem spodem…tak se podle toho taky hodlám řídit, abych vám mohla jít příkladem.

Mám v sobě spoustu pravdiček, o které se chci s vámi podělit…a díky tomu, že jsem odpovídala na všechny mailíky, tak nebyl čas na psaní pravdiček a tak o ně byli ochuzeni ti, kteří si je čtou a nacházejí v nich své pravdy.

Takže jak to bude dál?

Odpovídat samozřejmě budu, ale podle času …… než mi napíšete prosím, abyste si přečetli tento kratičký e-mail (ve kterém je odkaz ještě na jeden článek), který jsem už kdysi napsala, aby nedocházelo k nedorozumění, že jsem váš dotaz zveřejnila. Vaše dotazy i s odpovědí na stránky vkládám až po vaší reakci a pokud tato reakce nepřijde do tří dnů z vaší strany, tak článek po této době na stránkách uveřejním i bez vašeho vyjádření. Přijde mi fér, že ten kdo dotaz napíše, je první kdo si odpověď přečte…proto nejdřív odpověď zasílám pisateli a až pak to jde na stránky. Na stránkách už je spousta dotazů a odpovědí,  a věřte mi, že kolikrát mám pocit jako bych odpovídala jedno a to samé….naše problémy se vzájemně zrcadlí a věřím, že když se v dotazech prohrabete malinko, že vám bude připadat, že někdo psal za vás váš problém :o).

DŮELŽITÉ

pro ty, kteří se mi chtějí svěřit a budou žádat moji radu

POKUD VÁM ODE MĚ NEPŘIJDE ODPOVĚĎ DO TÝDNE…tak už nedoufejte a nevyhlížejte mailík S ODPOVĚDÍ….pokud se přece jen k vašemu mailíku s dotazem vrátím, bude to pro vás milým překvapením…když odpověď přijde po této lhůtě :o).

Vážím si vaši důvěry se kterou se na mě obracíte a věřím a doufá, že tento dopísek, který jsem vám napsala s upřímně otevřeným srdíčkem, bez klamů a vytáček u vás najde pochopení, za které vám tímto předem děkuji.

Mějte se a smějte se…

S láskou vaše

Zrzka

10.9.2011

Všechno má své pro a proti :o). Když začínaly před rokem stránky PRAVDIČEK a návštěvnost za den na stránkách bylo kolem dvaceti lidiček, tak se vám musím přiznat, že jsem čekala na každý váš dotaz a mezi tím čekáním jsem měla spoustu času na psaní svých pravd :o).

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama