JAK ZRZKA KE SVÝM PRAVDÁM A DARŮM PŘIŠLA


Asi tak kolem 15 roku mého života, jsem se tak trošku začala zajímat o bylinky, ale hlavně o sny, protože se mi sny zdály stále a většinou jsem si je pamatovala. Tak jsem jednou našla pod stromečkem svůj první snář. Na internátě jsme si s kamarádkami uvázali prstýnek na šňůrku a ptali se ho na otázky jaké pohlaví budou mít naše děti (kolečko znamenalo holka, když se houpalo, tak kluk ) brali to jako zábavu. Tenkrát jsem neměla tušení, že používám kyvadlo. O duchovnu a tajemnu, které mě tak nějak vnitřně v podvědomí lákaly,  jsem nic nevěděla a ani jsem se po tom nijak nepídila. Vše se odstartovalo až v dospělosti, kdy jsem si sáhla na pomyslné dno.

Láska bolí, když je zrazená a mě zrada a bolest dostaly na  pomyslné dno. Do rány, kterou jsem měla v srdci otevřenou, jako by někdo sypal sůl a pepř. Litovala jsem se a utápěla se v bolesti, do doby než ke mně přišla kníha „Miluj svůj život“, která mi otevřela oči a dodala odvahu začít znova a jinak. Odrazila jsem se ode dna, vyplavala nad hladinu, kde jsem se nadechla a pak se nechala unášet proudem života.  Změnila jsem myšlení, odpustila tomu, kdo mi ublížil a začala jsem svým novým postojem přitahovat do svého života lidi, které jsem tak potřebovala pro svůj duchovní růst.

Když jsem koupili domů PC a připojili ho k internetové síti, začala jsem si do vyhledávače zadávat různá slova a četla, co se dalo. Jednoho krásného dne mě napadlo zadat do vyhledávače „zvětšení poprsí“, odkazů tam bylo habakuk, ale všechno to bylo o plastice, nebo o zázračných pilulkách. Jeden odkaz mě zavál na stránky Wahlgrenis, kde byl popis, jak si prsa zvětšit pomocí příjmu energie zde. Po přečtení článku, jsem se začala na těchto stránkách rozhlížet a doslova a do písmene jsem hltala všechny články, co tam v té době byly. Možná se smějete a jestli ano, tak jsem ráda, protože mám ráda když je veselo a ráda tuto historku přidávám., když se mě někdo zeptá jak jsem se dostala k duchovnu, tak odpovídám, že přes  touhu mít větší prsa a pak to samozřejmě musím vysvětlit :o). Nebylo snad dne, abych na stránkách nehledala nové a nové informace a pravdy. Byl tam stařičký chat, kde jsme se seznamovali, radili si a dělili se o své zkušenosti v oblasti duchovna a léčitelství, probírali jsme všechno možné i nemožné a nasmáli se tam, až jsem si slzy utírala. Byla jsem tam vydařená partička ve složení - Grev, Jitřenka, Alex, Berunka, Kačka, Oriana, Rosy-kapka, Sárina, Auapé, Lili, Limi, Zordanaell, Hya a spousta dalších (promiňte vy, které jsem nevzpomněla). Občas tam za námi zavítala i samotná Wahlgrenis a my se na ni sesypali jak včely na bonbon a snažili se s ní řešit naše problémy, nebo z ní vytáhnout alespoň nějakou informaci.

Jednou večer už všechny holky byli pryč a já s Grev si měla pořád co říct a nakonec za námi přišla i Wahlgrenis. Tak jsme si povídali a Grev nám začala povídat, jak měla živý sen, že v tom snu uměla automatickou kresbu a že všemu co nakreslila i rozuměla. A Wahlgrenis jí na to povídá "tak třeba je to znamení a je to Tvoje cesta, tak to zkus." Jenže Grev nevěděla jak s tím má začít, tak nám Wahlgrenis začala popisovat jak na to. Řekla ať to zkusíme když tak obě a odešla. My se s Grevíkem taky rozloučili a šli spát.

Následující den jsem měla večer službu. Venku svítil měsíček, který byl v úplňku a já si vzpomněla na AK. Vytáhla jsem tužku, kousek papíru co jsem měla a čekala jsem co se bude dít. Po chvíli se tužka dala do pohybu a pomaličku začala kreslit můj první obrázek ( zde  najdete i jak jsem k Irence přišla).

 

To je on...můj úplně první obrázek

od té doby se kresba změnila :o) v něco jiného :o)

 

 

V době, kdy jsem začínala s AK nebylo dostupných moc informací. Pár knih, které jsem sehnala byly na mě moc složité a neoslovily mě. Kurzy na AK taky nebyly, tak jako v dnešní době a tak jsem se v tom chvíli plácala a hledala sama. Pak se na stránkách objevila Irenka (Síria), která s automatickou kresbou také začínala. Po trojsemináři v Praze se k nám přidala Jitřenka a tak jsme si předávali zkušenosti, ale co bylo hlavní, tak jsme se utvrzovali v tom, že informace z AK jsou pravdivé. Zadávali jsme si témata, problémy a diagnostikovali sami sebe navzájem atd a pak si obrázky vzájemně přeposílali i s popiskami, které byly téměř shodné. 

Jednou jsem měla opět po dlouhé době sen, ve kterém jsem sbírala doma na zemi rozsypané malinké korálky. Jak jsem je sbírala, tak jsem pocítila šílené šimrání v rukou a když jsem se na ruce podívala tak jsem viděla, jak se mi mezi prsty tvoří pavučinky (takové co můžete vidět ráno na stromech s kapičkami rosy), až se mi z nich na obou rukách udělali rukavičky. Bíle jako sníh a znovu jsem sbírala korálky. Jenže tu pravou jsem si trošku umazala a tak jsem ji šla hned přeprat. Opatrně jsem si je sundala, přeprala v rukách obě a jemně vyždímala a dala usušit. Pak jsem si ještě opláchla ruce pod vodou a jen co jsem si je otřela do ručníku, začala jsem cítit nové ještě intenzivnější svědění a při pohledu na ruce jsem viděla to co prvně. Ruce mě tak svědily, že jsem se probudila a  ony mě svědily doopravdy.  Nešlo to poškrábat ani nijak jinak utlumit, až po chvíli to svědění ustalo tak nějak samo. Ráno jsem si na sen vzpomněla a pomocí automatické kresby se ptala, co ten sen pro mě znamená. Nakreslil se mi obrázek, kde jsem měla místo rukou kytičky a od nich energie k dalším postavám. Tušila jsem, co to asi znamená, ale nechtělo se mi věřit. Následující víkend jsem jela k Wahlgrenis do Prahy na seminář a tak jsem ji sen povyprávěla a ukázala obrázek. Ona překvapeně vyvalila své modré oči a říká mi „Víš ty Zrzko, jedna co to znamená? Ty máš v rukou dar uzdravovat.“ Tušila jsem, že to tak je a byla jsem ráda, že mi to Wahlgrenis potvrdila. Tak jsem si začala s energií v rukou pohrávat a poznávat nový dar.

Do mého života postupně vstupovali lidé, od kterých jsem se mnohému naučila a kteří mě na pomyslném duchovním schodišti popostrkávali schodek od schodku výš a výš. Vzpomenu ty  o kterých si myslím, že mě nejvíc popostrčili. Boženka-léčitelka, která mi pomohla a ukázala mi, jak se dá léčit, MUDr. Braňo Súkeník (zdokonalil mě v AK a naučil jak s pomocí své energie léčit), společně s Jankem Pevným mi předali velké pravdy a naučili mě zacházet s energií (Janko při cvičení tai-chi, jak vnímat energii a jak s ní pracovat a posilovat), Maruška-homeopatka od které jsem získala další informace, jak se dá ještě využít AK v tabulkách , grafech a procentuálně. Těmto lidem patří můj velký od srdíčka DÍK.

Grev jsem si nechala až na závěr mého psaní. Spojuje nás nejeden minulý život. Pamatuji si to jak dnes, když Grev za mnou přijela, aby si mě odvezla na svou chatu, kde jsme měli setkání s dalšími holkami s chatu od Wahlgrenis. Otevřela jsem dveře a padla ji kolem krku a drželi jsme se jak kdyby se mi vrátil někdo, kdo musel na nějaký čas odjet na a nečekaně se vrátil. Naše cesty se tenkrát prvně setkaly, a od té doby kráčíme po jedné - společné. Grev mi otevřela dvířka k alternativní medicíně a metodám, kterými se člověk sám může postavit na nohy a zdravit nejen sebe. Absolvovali jsme spolu několik kurzů, seminářů, spolupracujeme spolu a navzájem se doplňujeme. Jsme spolu tak propojené, že kolikrát ani nemusíme mluvit a víme, o co jde. Jsou i období, kdy se moc nevídáme a jakmile je jedna v nějakém průšvihu, tak druhá to pozná a už si voláme a foukáme si bebíčka :o). Prožíváme své radosti, starosti, úspěchy i prohry a co je hlavní, máme v sobě vzájemnou oporu.


JEDNA PRAVDA NA KONEC

Mějte se a smějte se….když se smějete od srdíčka, tak ho otvíráte a v duchovnu je třeba spousta otevřených srdcí. Kdo má představu, že duchovně zaměření lidi  mají mít vážné a důležité xichtíčky, tak ten je v jiném mezipatře. :o)

Zrzka

 

img_0912

 

PS: nemám potřebu zůstávat záhadná, neznámá..... a často vám v odkazech nechávám svá písmenka na vaše reakce....

takže ....klikni....tady.... je můj profil pro všechny, kdo mají potřebu mě poznat i na FB :o). Jelikož se mi denně hromadí žádosti o přijetí do přátel, a tím i roste počet, který se blíží k limitu, tak mi prosím napište krátkou zprávu, proč o přátelství se mnou na FB stojíte..........abych např. věděla, že jste příznivci PRAVDIČEK. Děkuji za pochopení.

 

 

 

 

 Pokud chcete o mně a mých názorech vědět ještě víc.... tak si můžete přečíst v těchto dvou článcích 

 

 

ROZHOVOR SE ZRZKOU 1 ČÁST

 

 

ROZHOVOR SE ZRZKOU 2 ČÁST

 

ROZHOVOR SE ZRZKOU 3 ČÁST

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama