JSEM Z TOHO ZOUFALÁ

Mam 39 rokov a dve deti.Vsetko sa to zacalo asi pred 6 rokmi. Najprv kasel,neskor stahovave bolesti klbov,svalov,tocenie hlavy,velka unava a mnozstvo divnych stavov,ktore som dovtedy nepoznala.Od decembra 2010 permanentne zapaly dutin,hrdla usi a hlavne drazdivy vlhky kasel. Uz som z toho zufala,ovplyvnuje to cely moj zivot.

Dakujem pekne za odpoved

Miriam

4.5.2011

Ahojíček Miriam,

Tak jsem se konečně dostala k tomu, abych odpověděla na dotazy a jsi mezi prvními, tak začínám tebou.

V automatické kresbě se mi zakreslil zajímavý obrázek:

První co bylo, se mi zakroužkovala tvoje hlava…..a od ní spirála, která tě omotala…..pak ses zakreslila do polohy ležmo …..ležmo v minulosti a v budoucnosti se zakreslila energie, která se zakytičkovala a tato energie se přesunula do tebe a v tobě se vykreslilo velké srdce…kresba se ukončila tím, že ses celá obalila do energie, která jde ze srdíčka a ten obal se zakytičkoval.

Co to znamená a jak kresba na mě mluvila?

To, že ses zakreslila v minulosti v poloze ležmo znamená, že tvoje tělo ti už dávno říká, abys odpočívala….a tím že se na tebe nabalují nové a nové nemoci tě tlačí do postele….do odpočinku. Dráždivý kašel, točení hlavy, dutiny ….atd…všechno o čem jsi mi psala……navazují na sebe. Miriam, ty zapomínáš žít svůj život…..snažíš se žít podle nějakých norem,  které ti tvoje přesvědčení diktuje a je to špatný diktát, protože se obětuješ pro druhé, snažíš se vyhovět představám druhých a zapomínáš sama na sebe. Na svůj život, zapomínáš a říkáš, že nemáš čas dělat věci, které bys ráda dělala…u kterých bys mohla relaxovat a na chvilku se odpoutala od běžných starostí. Ten kašel, který se ti vrací a který tě trápí…. To je oblast o které moc dobře víš….ty se zkrátka někde dusíš….. nemůžeš…spíš nechceš se projevit a jen něco snášíš. Nebudu rozepisovat o co jde….ty to víš. Chtěla bys aby to bylo jinak, ale nedokážeš to prosadit a tak jen v tichosti dusíš v sobě všechno co tam uvnitř máš a necháváš se dusit tím vztahem. Budoucnost, která se vykreslila…je vlastně pro tebe takové jakési ukázání cesty, která spočívá v tom, že se máš mít ráda a máš si vážit sama sebe. Pokud toto dokážeš, tak přestaneš dělat věci z „musu“ (musím) a z obětování se. Víš…. Není třeba se pro nikoho obětovat, pokud se máš ráda, pokud děláš věci co máš ráda….tak to potom není oběť…. Je to radost, která tě bude naplňovat …a kašel a všechny ostatní následky těchto příčit se začnou pomalu vytrácet.

Pokud by sis chtěla pomoct fyzicky…..tak bych ti doporučila, tak jak  na stránkách doporučuji…. Detoxikaci podle Dr. Jonáše, nebo Odkyselovací směs…tou odkyselovačkou bych asi začala…..protože nejen stravou se člověk zakyseluje, ale i myšlenky jsou kyselé….když v sobě něco potlačuješ a dusíš…napadají tě kyselé myšlenky…..

Měj se ráda Miriam…to je základ a zkus na svůj život pohlédnout jako na radost…a  nejen jako na starost o druhé…. Měj se a směj se… smích a rovná záda….to další co ti může pomoct.

S láskou pro tebe nakreslila a napsala tvá Zrzka

11.5.2011

Ahoj Zrzko,

ked som to citala,tisli sa mi slzy do oci,tak to presne vsetko citim….ale bojim sa ci budem vediet najst tu silu to vsetko zmenit.Som na partnerovi velmi citovo naviazana a to ma zabija…on to pravdaze zase citi inak.

Dakujem ti velmi pekne,zacnem o vsetkom premyslat.

Miriam

11.5.2011

Vaše komentáře

Reklama