Kdo jsme

Jsme tři poutníci životem, kteří hledají a nalézají své pravdy v duchovních sférách. Jsme dvě ženy Grev a Zrzka pod ochranou muže Jasa, který nás doprovází. Naše cesty se setkaly a nyní kráčíme vedle sebe s potřebou, o svých pravdách informovat co nejvíce lidí, kteří teprve začínají hledat anebo už hledají, ale ještě nenacházejících tu svou pravdu. Je těžké se orientovat v tom velkém množství informací na internetu, čemu věřit a čemu ne, proto Vám chceme ukázat cestu, po které my již kráčíme a pokud Vás naše pravdy osloví, bude nám ctí a radostí, že nás po této cestě bude kráčet víc.


Na těchto stránkách Vám hledajícím chceme nastínit naše pravdy, které se týkají schopností, které každý z nás i Vás má v sobě ukryty. Každý člověk má v sobě nepředstavitelné množství schopností a darů, kterými může změnit svůj život. Jen někteří je v sobě naleznou, probudí a využijí ve svůj prospěch a ve prospěch dobra všeho a všech na této planetě. Jsme přesvědčeni o tom, že je třeba aby informace, zkušenosti, tedy naše pravdy, aby si osvojilo a začalo využívat co nejvíce lidí.

Nehodláme Vás na těchto stránkách přesvědčovat anebo jinak nutit věřit tomu čemu věříme my, neboť každý máme v sobě své pravdy, ke kterým jsme dospěli a které můžeme postupem našeho zrání a vývoje měnit. Pokud Vás naše pravdy osloví, stanou se i Vašimi pravdami.

Čeho se naše pravdy týkají, najdete v jednotlivých tématech, kde Vám nastíníme jejich problematiku. Na seminářích, které se časem uskuteční, Vám pomůžeme proniknout do těchto tajů a otevřeme Vám vrátka pro jejich praktické využití. Nebudou to jen holé přednášky, ale především práce sama na sobě, abyste si osvojili své skryté dary jako je automatická kresba, práce s energií a nejrůznější metody související s uzdravováním nejen sebe sama.Přejeme Vám nechť na našich stránkách naleznete to, co hledáte.

Vaše Grev, Jasa a Zrzka


Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama