PRAVDA O TŘECH DNECH TMY

Lidičky…nemůžu to dát na PRAVDIČKY…nejde to…. Ani jeden článek jsem nedočetla do konce…ne ze strachu, ale tak jako dávám mnohdy články, které nepřečtu celé na PRAVDIČKY….a vnímám u nich intuitivně že tam mají být….v článcích poukazující na tři dny tmy.. takto nevnímám…ba naopak…mám k nim BLOK. Možná je to díky mému věčnému optimismu a nebo díky tomu, že řeším věci až přijdou…nevím….vážně tomu nevěřím a hlavně s touto něčí pravdou, proroctvím nesouzním.

Jestli k tomu dojde….tak budu tři dny ve tmě…no a co? Furt lepší než být tři dny bez vzduchu, vody… důležitějších potřeb pro lidský organismus. Je spousta lidí, kteří ve tmě žijí…a žijí. Tak čeho se bát? Na rozdíl od těchto lidiček nás by měl postihnout jen tří denní půst světla….oni to mají pravděpodobně na pořád….a žijí, smějí se, radují se z maličkostí.

Víte, mě vyloženě serou tato a podobná proroctví, která zastrašují, zviklávají z jistot, kterých už tak je poskrovnu….Nemám ráda když mě někdo zastrašuje, tlačí do poslušnosti pod pohrůžkou něčeho….Tak jak se kdysi psalo o datu 21.12.2012 jako o apokalypse….tak dnes už se z toho pomalu couvá…Když se naučíme přijímat i to „zlé“ co nám vstupuje do života…tak se přestaneme bát… protože budeme vědět, že to co se děje…má svůj smysl…je pro naše dobro, abychom něco pochopili. Proč se předem bát nějakých dat: Proč se předem být zkoušky, která ještě nepřišla? Proč se hromadně bát? Všichni už víme, jak je myšlenka silná…a jak moc silná je myšlenka „strašáková“ a když ji ve světě znásobíme…tu jednu jedinou myšlenku, která je plná strachů? Co asi tak může přijít?

Přestaňme se prosím bát…. Přestaňme zobat pravdy, kterým nechcete věřit. Vždyť změnit chování k sobě, k vám, k přírodě, k univerzu, k bohu, andělům….lze i bez výhružek a vynucení. Přestaňme žít v myšlenkách co už se stalo a co se stane….soustřeďme se na to, co je právě nyní…

Nemám potřebu být jiná a vyvracet co řekli, či napsali vaše modly…. Pokud nastanou tři dny tmy…. tak moje pravda, která se odvíjí od vnímání je taková, že to nebude tma fyzická….ale spíše tma v našich duši mysli….nastane ticho, které je potřeba pro to, abychom slyšeli své vnitřní hlasy i hlasy andělů a bohů. V té době nastane krásné ticho v nás… ticho, které je podobné stavu…nechce se mi myslet, mluvit, slyšet, vidět…chce se mi jen BÝT…. Navíc si nemyslím, že tři dny to bude trvat v kuse u každého jednotlivce….ale po tři dny to u každého tento stav proběhne…někdo ho nestihne ani zaregistrovat…jiný si ho užije a pokud mu v tom stavu bude dobře…tak si v něm několik hodin pobude.

Nehodlám a nebudu se nikomu omlouvat za tato slova, která jsem napsala…. Tento článek vznikl šup lup….Není to žádné poselství, které jsem od někoho přebrala… vlastně ano….přebrala…sama od sebe …od svého JÁ…které reagovalo na články a videa, ve kterých se píše o tmě…

 

S láskou, pokorou, otevřeným srdíčkem a s čistým úmyslem ke všem bytostem tohoto světa i vesmíru….napsala nejen pro vás bázlivé…

 

 

Vaše Zrzka

25.10.2012

V posledních dnech mi chodí odkazy a doporučení, abych na PRAVDIČKY dala některý ze článků, ve kterém se píše o nadcházejících třech dnech tmy, které nás čekají.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama