JAK SE GREV DOSTALA K TOMU CO DĚLÁ

Pracovala jsem 20 let jako zdravotní sestra na chirurgickém oddělení, z toho 14 let na operačním sále, takže jsem měla možnost poznat lidské tělo zvenku i zevnitř :-) Další zkušenosti jsem nabrala jako sestra v domácí péči a u praktické lékařky. Poznala jsem tedy díky tomu mnoho lidských osudů a hlavně to, že mnoho lidí trápí různé problémy, ale po všech vyšetřeních a krevních rozborech se ukázalo, že jsou negativní a proto jsou pacienti zdraví, maximálně se jim předepsaly prášky na "uklidnění", neb to byli pravděpodobně "hypochondři"...Mě ale takový rozbor a závěr naprosto neuspokojoval, protože pacienti měli problémy pořád.
Začala jsem se tedy zajímat, jak ještě jinak funguje lidské tělo a jak mu pomoci jako celku. Proto jsem začala vyhledávat různé kurzy a semináře o jiných technikách, než jsou ty zdravotnické. Tak se stalo, že jsem postupně začala chápat jiné souvislosti jak fungují naše těla - např. úzkou souvislost mezi orgány dle čínského horoskopu, denních biologických hodin a měsíčních cyklů. K tomu mi pomohly kurzy reflexní teraapie u manželů Patakyových, pulsové diagnostiky u skvělého brněnského léčitele Dušana Tomka, aurikuloterapie u doc.Růžičky, techniku Sujok u manželů Bělousových, kurzy meditace, zasvěcení Reiky u MUDr. Braňa Súkeníka, kurzy masáží, lávových kamenů, unikátní techniku detoxikace dle dr.Jonáše a mnoho dalších. Nakonec jsem zjistila, že svět funguje na jiných principech než jen řešit následky.
V této době jsem "náhodou" narazila na stránky Wahlgrenis, kde se tou dobou scházelo mnoho dobrých a moc prima lidiček. Jednou jsem na chatu natrefila na Zrzku :-) ... Hned jsme si padly do oka a zanedlouho se i osobně setkaly. Připadalo nám, jako by jsme se shledaly po dlouhých letech jako nejlepší kamarádky a že se v podstatě známe už velmi, velmi dlouho. Padly jsme si do náruče a od té doby jsme v kontaktu jako kamarádky, které spolu ani nemusí mluvit a přesto přesně víme, co si druhá myslí, nebo jak na tom je, ikdyž se třeba delší čas nevidíme. :-) Jsem moc ráda, že tě mám, Zuzi!
Ještě jedna věc mě velmi ovlivnila v duchovním směru a to smrt babičky, kterou jsem měla moc ráda. Byla to pro mě taková rána, že se mi v tomhle velikém zármutku začaly otvírat ještě jiné cesty - že totiž smrtí nic nekončí a jak moc hezky řekla kdysi Naďa Urbánková - smrt není tečka, ale dvojtečka..Tím je řečeno vše. Zjistila jsem, že nás naši blízcí neopouští ani po smrti, že je babička stále se mnou ( a to mi potvrdilo i několik kartářek a vědem ) . Já jsem o babičce přesto věděla už od její smrti, jen sem se tomu v té době ještě zdráhala uvěřit..Teď už ale vím, že se o vlastní intuici nepochybuje, ona jediná nám říká vždy pravdu :-)
Takže po všech těchto zkušenostech bych vám ráda pomohla s čím bude možné.

Přeji všem krásný a klidný život v hojnosti, Vaše Grev

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama