Velký horoskop na rok 2016 pro všechna znamení

 

Rok 2016 bude v naší zemi ekonomicky podobně úspěšný, jako byl rok předchozí. Hospodářství bude pokračovat v růstu, nezaměstnanost klesne na nové rekordní hodnoty, lidé budou pomalu ale jistě bohatnout. Určité problémy se můžou podle horoskopu objevit u části drobných podnikatelů, ale s dobrým plánem a případně finanční rezervou se všechny problémy vyřeší velmi rychle. K nějakým radikálním reformám nedojde, vše se bude odehrávat v rámci postupného rozvoje a pokroku.

Mediálně budou na politické scéně stále hlasitější populisté, ale svou zručnost před kamerami a diktafony novinářů nepřekovají ve skutečný volební úspěch. Podzim bude znamenat pro tato uskupení soumrak nadějí a úsvit nových hádek, sporů a štěpících tendencí. Bezpečnostní situace by měla být podle toho, jak to horoskop vidí, stabilní, riziko teroristického útoku je naprosto minimální, i když policie bude muset řešit nemálo problémů spojených s panikou obyvatelstva podporovanou médii. Koruna bude mít tendence posilovat, ale stále bude pod plnou kontrolou naší Národní banky a dlouhodobých hospodářských záměrů. Vývoj na burze nebude příliš odrážet hospodářský růst, kterým rok 2016 znovu vynikne, ale stále to bude jeden z dlouhodobě nejvýhodnějších investičních instrumentů.

Oáza klidu, jakou je naše země, ještě více v roce 2016 vynikne, když se rozhlédneme trochu dál do světa. Za našimi hranicemi to sice bude podle horoskopu celkem klidné, ale nyní přichází i pro tak zvaný Západní svět dost složitá a nemilá situace. Dlouhodobé vměšování se do záležitostí jiných regionů skončilo masivní uprchlickou vlnou (v následujícím roce nebude tak intenzivní jak letos, ale Evropa se jí nevyhne ani ji nedokáže zastavit) a rozvrácením situace v několika blízkých regionech. Jejich bezpečnostní nestabilita se odráží a bude odrážet na celém světě.

Situaci bude celý rok neustále komplikovat nevyřešený vztah s Ruskem a nejasnost ohledně dlouhodobých čínských plánů. Drak se probouzí a má stále větší zájem ovlivňovat dění kolem sebe. Blízký východ a horní polovina Afriky se budou stále zmítat ve zmatcích, ale intenzita trochu poklesne, částečně i díky mezinárodní aktivitě. Z hlediska světového hospodářství bude rok 2016 podle horoskopu dost podobný letošnímu, velký vliv bude mít stále relativně nízká cena energií. Z důvodu nepříznivých klimatických podmínek může dojít ke zdražování významné části importovaných potravin.

A nyní již jednotlivá znamení, co je čeká v roce 2016?

 

Ryby – horoskop na rok 2016

Rok 2016 bude pro všechny Ryby časem, kdy materiálno bude výrazně převažovat nad duchovnem. Čekají vás také velké výzvy, ale pokud se vám je podaří zdolat, s výsledkem budete velmi spokojeni. Celý rok bude podle horoskopu běžet mnohem rychlejším tempem než obvykle, jen v srpnu vše na chvilku zpomalí. Oddech využijte na nabrání sil a promyšlení dalších kroků na podzim a začátek zimy. Při rozhodování o důležitých záležitostech se řiďte selským rozumem a pokud to nejde, tak pečlivou analýzou všech pro a proti.

Nejlepší měsíce pro Ryby v roce 2016: duben, srpen, prosinec

Nejhorší měsíce pro Ryby v roce 2016: leden, květen

Ryby – Práce podle horoskopu na rok 2016:

Každý dělá občas chyby, důležité je se z nich poučit. Zvláště v první třetině roku párkrát zakopnete, ale mělo by to vás motivovat a pokud se dokážete k omylu přiznat a slíbit a realizovat nápravu, nebude to mít žádné negativní důsledky.

Lidé narození ve znamení zvěrokruhu Ryby budou mít během celého roku mnoho možností jak vylepšit své schopnosti a znalosti. Využijte toho, protože se to velmi rychle odrazí i na vašich příjmech. Poslední kvartál se budete hodně věnovat úředním a finančním záležitostem. Hlídejte si termíny a nic vás nepřekvapí.

Ryby – Láska podle horoskopu na rok 2016:

Fungování ve vztahu hodně ovlivní to, v jakých podmínkách žijete, kde a kdy trávíte dovolenou, co si kupujete atd. Mohou se objevit hádky týkající se materiálního zabezpečení, pokuste se najít nějaký kompromis, který nenabourá vaše finance a zároveň upevní život s partnerem. Ten bude vaši nejlepší oporou ve chvílích, kdy se vám bude zdát, že práce máte nad hlavu a nic nejde stihnout.

Ryby, které jsou single, prožijí docela zajímavý rok. Šance na trvalý vztah nejsou moc vysoké, ale budete mít téměř neustále nějakou zajímavou příležitost pro rozverný flirt, který se může protáhnout i na několikatýdenní známost. Nejpříjemněji si to můžete vychutnat v létě.

Ryby – Zdraví podle horoskopu na rok 2016:

Ryby budou mít v roce 2016 sklony trochu zveličovat různé zdravotní problémy. Před návštěvou lékaře popřemýšlejte, jestli je to opravdu nutné. Ušetříte si čas a zbytečný stres. Budete mít sklony častěji sahat po uklidňujících přípravcích, pokud se vám to bude zdát opravdu nutné, popřemýšlejte o čistě přírodních alternativách, které jsou šetrnější k vašim přetěžovaným játrům.

Bylo by rozumné trochu odlehčit jídelníček. Jinak vaše skutečná fyzická i psychická kondice by měla být opravdu velmi slušná. Pozor si dávejte jen při teplotních skocích, snadno se můžete nachladit.

Jak poznáme RYBY

Muž Ryba

Žena Ryba

Jaké utváří vztahy zrozenec Ryb s ostatními znameními?

zdroj: http://www.horoskopy-vestirna.com/horoskopy/1616-ryby-horoskop-na-rok-2016

 

 

Vodnář – horoskop na rok 2016

V roce 2016 by lidé narození ve znamení zvěrokruhu Vodnář měli čekat nějaký velký úspěch. Týkat se bude buď něčeho spojeného se vzděláváním a nebo se bude jednat o nějaký velmi výhodný obchod.

V některých měsících (hlavně v těch jarních a pak ještě v říjnu) budete mít sklony trochu zmatkařit, ale v takových situacích se zaposlouchejte do svého podvědomí, to vám nejlépe napoví, jaký bude nejlepší další krok. Podle horoskopu bude velmi důležitou roli hrát to, s jakou vervou vůbec do dalšího roku vkročíte. To ovlivní celý jeho průběh.

Nejlepší měsíce pro Vodnáře v roce 2016: červen, srpen, listopad

Nejhorší měsíce pro Vodnáře v roce 2016: leden, březen, duben

Vodnář – Práce podle horoskopu na rok 2016:

Pro většinu Vodnářů rok až do podzimu bude v zaměstnání ubíhat poklidně ve starých vyjetých kolejích. Žádná překvapení či velké změny vás v tomto období nečekají. Těch pár, co se rozhodně si najít nějakou novou práci, bude pod hodně velkým tlakem až do léta, během kterého se vše uklidní. Ale na podzim se začne chaos.

Lidé kolem vás nebudou vědět kudy kam. Snažte se vzniklou situaci pozorovat spíše zpovzdálí, případně si připravte několik alternativních plánů, jak podle okolností postupovat. Podle horoskopu v roce 2016 by si všichni Vodnáři měli dávat extrémní pozor, když dostanou nějakou, na první pohled extrémně výhodnou, nabídku.

Vodnář – Láska podle horoskopu na rok 2016:

Bez ohledu na to, jestli partnera máte nebo ne, v tomto roce očekávejte nějaké významné setkání s minulostí, které hodně ovlivní váš osobní život. Pokud již žijete ve vztahu, střídejte příjemné společné chvilky doma s nějakou zábavou s nejbližšími přáteli. Mělo by to být vyvážené a pokud chcete bít více doma, prostě tam někoho jednou za čas pozvěte.

V druhé polovině roku mohou vztah mírně nabourávat pracovní povinnosti. Podle horoskopu Vodnáři kteří jsou single mají velkou šanci změnit svou situaci v létě nebo na podzim. Ale pozor, to neznamená, že máte jen tak sedět doma a čekat, až se objeví ta pravá láska. Bude to někdo, koho poznáte už v zimě při nějaké společenské události.

Vodnář – Zdraví podle horoskopu na rok 2016:

Můžete mít menší potíže ze stresem, na jaře se k tomu nejpravděpodobněji připojí o občasné migrény. Pilulky vám samozřejmě krátkodobě pomohou, ale bolest hlavy bude i náznakem, že byste měli mírně upravit svou životosprávu.

Zohlednit byste měli jak změnu jídelníčku tak i využití volného času pro nějakou fyzickou aktivitu. Změny zavedené na jaře se vám pak promítnou do zdraví během celého roku. Na podzim se řiďte heslem “spěchat pomalu”, hrozí vám nějaký menší úraz.

http://www.horoskopy-vestirna.com/horoskopy/1613-vodnar-horoskop-na-rok-2016

Jak poznáme VODNÁŘE

Muž Vodnář

Žena Vodnář

Jaké utváří vztahy zrozenec Vodnáře s ostatními znameními?

 

Kozoroh – horoskop na rok 2016

Rok 2016 bude pro Kozorohy celkem úspěšný. Ale tentokrát lidé narození v tomto znamení zvěrokruhu nebudou mít všechny trumfy ve vlastních rukou, mnoho bude záviset na okolí. Proto je důležité, abyste si se všemi lidmi kolem vás udržovali co nejlepší vztahy.

Pokud možno se také vyhýbejte různým konfliktům, do kterých mohou být zataženy státní instituce.  Vaše průbojnost dokáže oslnit, jen si dávejte pozor, aby nebyla doprovázena zbytečnou arogancí. Byla by škoda ztratit část získaných bodů, když můžete mít se skromnějším přístupem všechny.

Nejlepší měsíce pro Kozoroha v roce 2016: leden, únor, říjen

Nejhorší měsíce pro Kozoroha v roce 2016: červen, září

Kozoroh – Práce podle horoskopu na rok 2016:

Měli byste očekávat více pracovních změn. A to k lepšímu. Je velmi pravděpodobné, že začnete dělat navíc nějakou práci, která vás velmi baví a zajímá, ale doposud jste z této záliby neměli moc peněz. Pokud vás trápí dluhy nebo nejistá finanční situace, podle horoskopu se to v roce 2016 také zlepší. Jen to nebude hned od začátku.

Musíte se obrnit trpělivostí a také podniknout několik racionálních kroků. V říjnu vás čeká velmi zajímavá nabídka, pokud ji přijmete, budete mít více peněz, ale přinejmenším na začátku i mnohem více práce. Pokud ji odmítnete, zůstanete na svém, čili budete na tom celkem dobře a budete mít více volného času. Těžké dilema.

Kozoroh – Láska podle horoskopu na rok 2016:

Obecně budou mít lidé narození ve znamení zvěrokruhu Kozoroh v první polovině roku a na jeho konci trochu méně času na své blízké než tomu bylo dříve. A to samé se týká i času věnovanému na nezávazné flirty a zábavy. Proto je velmi důležité využít každou chvilku, která se vám uvolní.

Ti, co žijí ve vztahu by podle horoskopu v takovýchto momentech měli partnerovi věnovat plnou pozornost, ti co jsou stále single, by se zas měli vrhnout do víru vášní a společenských radovánek. Ve vztazích by se i nejmenší problémy měly hned řešit a základem jejich fungování musí být upřímnost. Jinak to nemá dlouhodobou perspektivu.

Kozoroh – Zdraví podle horoskopu na rok 2016:

Jestliže již delší dobu přemýšlíte o nějakém náročnějším zákroku a stále se pro něj nemůžete odhodlat, nyní tu odvahu seberete. A výsledek vás potěší. Kozorozi s nadváhou se podle horoskopu také dokáží konečně motivovat a začnou svá kila řešit. Nebude to snadné, výsledky přijdou pomalu, první výraznější efekty by se měly dostavit až kolem léta.

Občas budete mít sklony k velmi sebekritickému přístupu. Nemá to smysl, člověk by měl sám sebe akceptovat a z toho pak vychází i jeho celkové štěstí. Nejslabší odolnost budete mít v dubnu, červnu a listopadu.

http://www.horoskopy-vestirna.com/horoskopy/1611-kozoroh-horoskop-na-rok-2016

Jak poznáme KOZOROHA

Muž Kozoroh

Žena Kozoroh

Jaké utváří vztahy zrozenec Kozoroha s ostatními znameními?

 

Střelec – horoskop na rok 2016

Rok 2016 bude pro lidi ze znamení zvěrokruhu Střelec docela složitý. Na jednu stranu na vás bude záviset hodně věcí a povinností budete mít někdy až nad hlavu (zvláště v dubnu a květnu), na druhou stranu budete mít schopnost si vybrat z přívalu věcí, které se vám pohrnou na hlavu, ty nejdůležitější. A u těch méně významných dokážete okolí vysvětlit, že to v klidu i nějaký čas počká. K nečekaným událostem přistupujte s úsměvem a odvahou a vše se vám podaří zvládnout.

Nejlepší měsíce pro Střelce v roce 2016: únor, červen, srpen

Nejhorší měsíce pro Střelce v roce 2016: duben, říjen, prosinec

Střelec – Práce podle horoskopu na rok 2016:

Vaše představivost pojede na plné obrátky. Někdo jenom zmíní nějakou možnost či obrysy nějakého plánu a vy hned začnete vymýšlet způsoby, jak toho dosáhnout. V práci díky tomu můžete mít velký úspěch, jen se vyhýbejte úplnému přivlastňování cizích nápadů.

Část léta byste měli věnovat na zlepšení svých kvalifikací, času na to bude překvapivě dost. Do května se snažte spíše šetřit, během léta si budete moci pak mnohem více vyhodit z kopýtka. Na podzim by se měla zlepšit vaše celková finanční situace.

Střelec – Láska podle horoskopu na rok 2016:

Střelci, kteří jsou single budou v první třetině roku řešit různé rodinné záležitosti, takže na hledání lásky jim moc času nezůstane. Trochu se to zlepší během léta, ale na podzim vás zase pohltí práce a povinnosti. Nového partnera budete mít největší šanci poznat jen v zaměstnání nebo na akcích, které jsou s ním nějak spojené.

Jestliže to ve vašem vztahu skřípe, bylo by rozumné trochu přibrzdit. Podle horoskopu Střelci, kteří svými požadavky příliš moc tlačí na pilu, mohou mít v roce 2016 velké problémy udržet domácí klid a pohodu. Toxické vztahy se s největší pravděpodobností rozpadnou bez nějakých větších následků.

Střelec – Zdraví podle horoskopu na rok 2016:

Střelci mívají ve zvyku podceňovat zdravotní problémy. Bylo by dobré, kdybyste se tomuto přístupu vyhnuli a při prvních náznacích nějaké nemoci raději zašli za doktorem. Podle horoskopu vám v roce 2016 hrozí, že nějaká banalita se přerodí na závažnější zdravotní problém. Nemá smysl to riskovat. Budete mít větší problémy s únavou, nejlépe je vyřešíte dobíjením baterek o víkendech a svátcích. Psychickou kondici vám budou všichni závidět.

http://www.horoskopy-vestirna.com/horoskopy/1609-strelec-horoskop-na-rok-2016

Jak poznáme STŘELCE

Muž Střelec

Žena Střelec

Jaké utváří vztahy zrozenec Střelce s ostatními znameními?

 

Štír – horoskop na rok 2016

Jen malý člověk má malé cíle. Rok 2016 by měl být pro lidi narozené ve znamení zvěrokruhu Štír rokem realizace velkých snů a plánů. Začněte s tím hned od začátku. Nemá smysl nic odkládat, věci se jen tak samy od sebe nezlepší. Nejtěžší je vždy první krok, pak vás už často nese lavina událostí. Významné změny nepotřebují vždy velké investice, stačí jen snaha. Při uskutečňování vlastních plánů nezapomínejte ani na své okolí, jednou podáte pomocnou ruku vy jim, podruhé podpoří oni vás.

Nejlepší měsíce pro Štíra v roce 2016: květen, červenec, listopad

Nejhorší měsíce pro Štíra v roce 2016: duben, září, říjen

Štír – Práce podle horoskopu na rok 2016:

V roce 2016 budete mít podle horoskopu jednu velmi zajímavou vlastnost. Dokážete si bleskurychle všimnout, kudy vede nejkratší cesta k cíli a jaké vás na ní mohou čekat překážky. Při realizaci složitějších plánů to bude k nezaplacení. V lednu a únoru to budete mít v zaměstnání dost složité, dojde k několika změnám, které s vámi nemají nic společného, ale přesto váš pracovní život ovlivní.

Klidné období bude klasicky kolem léta, kdy všemu začne vládnout lenost a ospalost. Co pět až šest týdnů se budou celkem pravidelně objevovat menší finanční problémy, každý by měl být pro vás signálem, že je nutno trochu upravit rodinné výdaje. Přesto byste celý rok měli podle horoskopu ukončit v plusu.

Štír – Láska podle horoskopu na rok 2016:

Štíři v partnerských vztazích by si podle horoskopu na rok 2016 rozhodně neměli stěžovat. V jejich lásce se objeví nové hlubší tóny, uvidíte, že společný život opravdu může někdy připomínat i rajskou zahradu. Samozřejmě to občas někdy zaskřípe, zvláště před létem, kdy vás bude trochu tlačit čas, ale žádná hádka nepotrvá moc dlouho a po usmíření to bude ještě sladší a krásnější než dříve.

Jestliže ještě partnera nemáte a tento stav vám přestává vyhovovat, měli byste zbystřit hned na začátku roku, kdy se ve vašem okolí objeví několik velmi zajímavých lidí. Postupujte pomalu a opatrně, nic neuspěchejte a máte opravdu velké šance. Jestliže to v zimě nevyjde, nic není ztracené. Nové zajímavé možnosti se objeví ještě v červenci a listopadu. Štěstí najdete tam, kde jsou společné zájmy.

Štír – Zdraví podle horoskopu na rok 2016:

Pokud jde o zdravotní problémy, ty se u lidí ze znamení Štír mohou více objevovat v březnu, kdy se bude jednat i o součást jarní únavy a pak na přelomu podzimu a zimy, kdy zase vaše tělo bude citlivé na kratší den a nedostatek sluníčka. Proto byste mu měli dopřát hřejivé paprsky v každé chvíli, kdy to jen bude možné.

Sbírejte sílu do zásoby a vše se vám podaří zvládnout bez větších problémů. V druhé polovině roku budete mít výbornou možnost se zbavit nějakých zlozvyků, ani to nebude vyžadovat velké sebezapření.

http://www.horoskopy-vestirna.com/horoskopy/1607-stir-horoskop-na-rok-2016

Jak poznáme ŠTÍRA

Muž Štír

Žena Štír

Jaké utváří vztahy zrozenec Štíra s ostatními znameními?

 

Váhy – horoskop na rok 2016

V roce 2016 budete mít podle horoskopu sklony se koncentrovat pouze na jednu věc. Možná toho nezvládnete tolik jako v jiných letech, ale výsledky vašich snah by měly být díky mnohem větší pečlivosti a cílevědomosti mnohem lepší. Je také velmi pravděpodobné, že se vám splní nejtajnější sny – mělo by se tak stát v červnu nebo červenci.

Dávejte si trochu větší pozor na lidi narozené ve znamení zvěrokruhu Kozoroh a Panna, ti mohou vnášet do vašeho života zmatek. Pamatujte si, že mnoho věcí vypadá na první pohled mnohem hůř, než je tomu ve skutečnosti.

Nejlepší měsíce pro Váhy  v roce 2016: duben, červen, listopad

Nejhorší měsíce pro Váhy v roce 2016: leden, únor, srpen

Váhy – Práce podle horoskopu na rok 2016:

Až do podzimu by se lidé narození ve znamení zvěrokruhu Váhy měli v zaměstnání koncentrovat na své každodenní povinnosti, řešit různé nedokončené projekty z minulosti a snažit se o co nejlepší kontakty s nadřízenými a spolupracovníky. Možná to bude trochu nudné, ale nepodceňujte to.

Pak přibližně kolem druhé poloviny září přijde váš čas, kdy budete moci plnou silou začít pracovat na své budoucnosti. Výsledky se budou dostavovat velmi rychle a díky tomu nebudete mít problémy s motivací. Práce z prvních tří čtvrtin roku Váhám vytvoří podle horoskopu dostatečné zázemí.

Váhy – Láska podle horoskopu na rok 2016:

Až do půlky roku by se Váhy, které jsou ještě single, měly hodně věnovat různým společenským akcím a setkáním s kamarády. Poznáte tam nové lidi a je dost možné, že vám někdo padne do oka. Ale nic neuspěchejte, raději začněte pomalu jen jako dobří kamarádi.

Přístup změňte až někdy kolem léta, kdy společný výjezd může být začátkem krásného a trvalého vztahu. V roce 2016 přichází výborný čas pro všechny Váhy, které sice již delší dobu žijí ve vztahu, ale stále je to neformální. Svatby vůbec nejsou staromódní přežitek. Jestliže už máte děti, v tomto roce vám budou přinášet opravdu velkou radost. A pokud je ještě nemáte, popřemýšlejte, jestli nenastal ten správný čas…

Váhy – Zdraví podle horoskopu na rok 2016:

Jestliže jste přemýšleli o nějaké pravidelné sportovní aktivitě, ale zároveň stále nacházeli sto a jeden důvod, proč ji nedělat, v roce 2016 by se to mělo výrazně změnit. Někdo vám s tím pomůže a vy uvidíte, že s mírnou reorganizací harmonogramu i na trochu pohybu navíc opravdu máte čas.

Výsledkem bude výrazně lepší kondice a také silnější imunita, kterou využijete na jaře a na podzim, kdy ve vašem okolí bude kroužit spousta bacilů. Zdravotně bude nejproblematičtější leden a také konec července – v obou případech se to nějakým způsobem bude spojovat s volnočasovými aktivitami.

http://www.horoskopy-vestirna.com/horoskopy/1605-vahy-horoskop-na-rok-2016

Jak poznáme VÁHY

Muž Váhy

Žena Váhy

Jaké utváří vztahy zrozenec Vah s ostatními znameními?

 

Panna – horoskop na rok 2016

Svět se před vámi otevírá. Rok 2016 může být pro lidi narozené ve znamení zvěrokruhu Panna plný úspěchů. Ale úplně zadarmo to nebude. Musíte také věřit na otevřenost a nové možnosti, bezpodmínečně je třeba přistupovat k bližšímu a vzdálenějšímu okolí s úsměvem a vstřícností.

Kolem léta můžete mít dojem, že vám někdo začíná házet klacky pod nohy, ale jednak brzy zjistíte, že to není pravda a navíc nemá smysl za dojem trestat celý svět. Podle horoskopu Panny čeká v druhé polovině léta nějaká extrémně příjemná a velmi významná událost.

Nejlepší měsíce pro Panny v roce 2016: srpen, září, listopad

Nejhorší měsíce pro Panny v roce 2016: březen, květen, červen

Panny – Práce podle horoskopu na rok 2016:

Držte se směru, pro který jste se rozhodli už na konci roku 2015. Pokud možno nic zásadního v zaměstnání neměňte, vše by mělo pokračovat k vaší plné spokojenosti. Pokud přeci jen zjistíte, že vám to v práci skřípe až moc a bude se vám zdát, že opravdu tam vás žádné růžové perspektivy nečekají, rozhodnutí odložte až na léto nebo podzim, kdy dostanete mnohem více zajímavých nabídek než v prvních pěti měsících roku.

Podle horoskopu byste si měli průběžně odkládat malou, ale vždy stejnou částku peněz. Na konci podzimu vás čekají nějaké větší výdaje a půjčování peněz by bylo riskantní.

Panny – Láska podle horoskopu na rok 2016:

Podle horoskopu je tento rok jako stvořený pro Býky, kteří plánují rozšíření rodiny o další drobný přírůstek. Přinejmenším by se na tom mělo začít pracovat. Ve vztahu se budete cítit bezpečně, partner bude pro vás největší oporou. A vy pro něho budete inspirací. Týdny, ve kterých budete muset více času obětovat práci než rodině nebudou patřit k nejpříjemnějším.

Na jaře a v létě budou mít Panny podle horoskopu opravdu velké charisma a budou přitahovat opačné pohlaví jako magnet. Budete mít velký výběr, tak by byla škoda sáhnout po nějakém zkaženém jablku, které mělo jen krásně vyleštěnou slupku. Pozor, začátek trvalého vztahu může být trochu komplikovaný.

Panny – Zdraví podle horoskopu na rok 2016:

Na zdraví by lidé narození ve znamení Panny naříkat moc neměli. Máto ale jednu podmínku. Nesmíte zapomínat na preventivní prohlídky a zanedbávat návštěvy u lékaře při nějakých problémech s klasickým mávnutím ruky a výkřikem “to přejde samo”.

Nejvíce energie budete mít v létě, takže by bylo rozumné si vymyslet nějakou aktivnější dovolenou, abyste nečekaný přísun sil dokázali dobře využít. Dbejte o vzhled, spokojenost s tím, jak vypadáme je základem štěstí a vyrovnanosti.

http://www.horoskopy-vestirna.com/horoskopy/1601-panna-horoskop-na-rok-2016

Jak poznáme PANNU

Muž Panna

Žena Panna

Jaké utváří vztahy zrozenec Panny s ostatními znameními?

 

Lev – horoskop na rok 2016

Lidé ze znamení zvěrokruhu Lev se budou podle horoskopu cítit mnohem jistěji a bezpečněji než byli v minulých letech zvyklí. Díky tomu se jim také podaří dosáhnout i několika nečekaných úspěchů, které by jinak v dnech a týdnech plných stresů a nejistoty nebyly možné.

Rok 2016 bude také velmi vhodný pro navazování nových známostí a přátelství, díky kterým se rozšíří okruh lidí, na které se v krizových situacích budete moci spolehnout. Pamatujte si, že za jedním úspěchem může hned následovat druhý.

Nejlepší měsíce pro Lvy v roce 2016: březen, srpen, říjen

Nejhorší měsíce pro Lvyv roce 2016: únor, duben

Lvi – Práce podle horoskopu na rok 2016:

Vaše pozice v zaměstnání bude stabilní. Tento rok by lidé narození ve znamení Lva měli podle horoskopu hlavně sklízet ovoce své předchozí činnosti. Možná i začnete pár nových věcí, ale hlavně si vyberete zisky z minulosti. Jejich finanční podobu částečně můžete utratit, ale částečně byste měli investovat zase do budoucnosti.

Při práci se snažte vycházet ze zajištěných pozic, nemá smysl se rvát do něčeho, čemu moc nerozumíte nebo u čeho víte, že se to nemusí podařit bez ohledu na množství úsilí, které byste vyvinuli. U finančních záležitostí se řiďte tím, co chcete vy a ne co chce nebo řeší někdo jiný.

Lvi – Láska podle horoskopu na rok 2016:

Zima bude podle horoskopu pro Lvy, kteří žijí v partnerském vztahu dost složitá. Očekávejte hádky, budete mít problém partnera pochopit a vice versa. Chce to zatnout zuby, sporům věnovat co nejméně srdce a vydržet. S jarními paprsky slunce se to ve vztahu začne rozjasňovat a máj bude tak nádherný, že už jste dlouho takovou krásu nezažili.

Zbytek roku už proběhne v pořádku. U Lvů, kteří jsou single horoskop nepředpovídá větší změny. Může k nim dojít jen náhodou. Radujte se ze života a užívejte si každou chvilku. Stane se to, co se má stát.

Lvi – Zdraví podle horoskopu na rok 2016:

V lednu a únoru na tom nebudete s kondicí a imunitou nejlépe. Pokud jste milovníky zimních sportů, rozhodně si dávejte co největší pozor, nemá smysl riskovat závažné zranění. Na jaře se vše začne zlepšovat, zdravotní formu můžete ještě vylepšit zvýšeným přísunem přírodních vitamínů.

Léto i podzim si užijete, neměly by vás čekat nějaké závažnější zdravotní problémy. S příchodem nové zimy očekávejte horší náladu – na vině bude nedostatek světla a pohybu. S tím prvním moc nenaděláte, to druhé se řešit dá.

http://www.horoskopy-vestirna.com/horoskopy/1599-lev-horoskop-na-rok-2016

Jak poznáme LVA

Muž Lev

Žena Lev

Jaké utváří vztahy zrozenec Lva s ostatními znameními?

 

Rak – horoskop na rok 2016

Rok 2016 bude pro lidi narozené ve znamení zvěrokruhu Raka rokem pracovitosti, cílevědomosti a realistického přístupu k věcem. Odmítnete zbytečné snílkovství, zavrhnete nereálné plány a budete kráčet pevnýma nohama po té naší krásné zemi.

Převážnou část roku budete mít podle horoskopu osud pevně ve vlastních rukou, jen v lednu a prosinci můžete být mírně ve vleku událostí. Přichází skvělý čas pro budování a rozvíjení kariéry.

Nejlepší měsíce pro Raky v roce 2016: květen, srpen, říjen

Nejhorší měsíce pro Raky v roce 2016: leden, únor, prosinec

Raci – Práce podle horoskopu na rok 2016:

Od zimy až do podzimu budete v zaměstnání vynikat pílí a cílevědomostí. Přitáhne to pozitivní pozornost kolegů i nadřízených, můžete očekávat nějaké příjemné odměny či povýšení. Jestliže chcete změnit práci, raději to příliš neodkládejte, v novém zaměstnání se váš pracovitý a velmi zodpovědný přístup bude hodit a pomůže vám v nejnáročnějších prvních měsících po nástupu, kdy se bude rozhodovat, jestli se do kolektivu hodíte nebo ne.

Finančně si musíte dávat pozor na závazky z minulosti a raději se vyhýbejte jakýmkoliv riskantním transakcím. Pokud přemýšlíte o úvěru, tak jeho splátky by měly být jen zlomkem vašich příjmů. V druhé polovině roku 2016 se podle horoskopu vaše finanční situace trochu zlepší.

Raci – Láska podle horoskopu na rok 2016:

Raci, kteří ještě nemají partnera by měli zbystřit na konci zimy, v květnu a pak v září. V těchto třech měsících jsou jejich šance na nový vztah opravdu vysoké. Zvláště pokud se budou pohybovat mimo své obvyklé prostředí – ideální pro seznámení budou dovolené, prodloužené víkendy a také služební cesty. Doma novou lásku nenajdete a internetové vztahy bohužel v roce 2016 nemají moc velkou perspektivu. Jestliže partnera máte, ale váš vztah netrvá moc dlouho, tento rok by měl získat nečekanou hloubku.

Poznáte se vzájemně ještě hlouběji a váš cit rozkvete. Pokud s partnerem již žijete delší dobu, podle horoskopu byste si měli nejvíce dávat pozor na nudu a stereotypy. Jsou pohodlné, ale s postupem času vrtají ve vztahu jak červotoči. Změňte věci, se kterými nejste příliš spokojeni oba a pak hledejte kompromisy u záležitostí, na kterých se neshodnete.

Raci – Zdraví podle horoskopu na rok 2016:

Vaše zdraví by mělo být v tomto roce celkem v pořádku. Pokud budete mít nějaké menší problémy, tělo si s nimi celkem rychle poradí. Problémy se mohou objevit jen s udržováním kilogramů pod kontrolou. Obzvlášť byste si měli dávat pozor během chladnějších týdnů a měsíců.

Psychická kondice u lidí narozených ve znamení zvěrokruhu Rak by měla být také spíše v pořádku. Možná byste jen měli popřemýšlet o trochu optimističtějším přístupu k životu. Mnoho věcí kolem vás je ve skutečnosti v pořádku, stačí se na ně jen podívat s úsměvem.

http://www.horoskopy-vestirna.com/horoskopy/1596-rak-horoskop-na-rok-2016

Jak poznáme RAKA

Muž Rak

Žena Rak

Jaké utváří vztahy zrozenec Raka s ostatními znameními?

 

Blíženci – horoskop na rok 2016

Počítejte s tím, že osud vás až do září bude hodně omezovat v rozletu. Držte se do konce léta spíše při zemi, sny si nechte až na poslední třetinu roku. Racionální první dvě třetiny věnujte záležitostem, které vyžadují více píle než představivosti. V roce 2016 budete mít několik zajímavých příležitostí jak vyřešit chyby a omyly z minulosti. Využijte je. Také se vám výrazně rozšíří obzory a budete moci některé věci posoudit novým a úplně nečekaným úhlem pohledu.

Nejlepší měsíce pro Blížence v roce 2016: květen, září, prosinec

Nejhorší měsíce pro Blížence v roce 2016: únor, červen, červenec

Blíženci – Práce podle horoskopu na rok 2016:

Budete v pokušení začínat spoustu různých nových projektů, jenže nebudete mít dostatek trpělivosti i možností své plány dotáhnout do konce. Proto vždy před něčím novým raději desetkrát popřemýšlejte, jestli už vše předchozí je hotovo. Jinak zbytečně riskujete problémy. Zvláště si dejte pozor na jaře, kdy vás přepadne jarní psychická únava a budete se jen těžko motivovat do náročnější práce.

Podle horoskopu byste se měli snažit spíše šetřit. Rok 2016 nebude rokem nějakých extrémních výdajů, ale vždy je rozumné mít po ruce nějakou tu korunu navíc na řešení nečekaných událostí. Finančně se lidé narození ve znamení zvěrokruhu Blíženci budou cítit nejstabilněji v říjnu a listopadu.

Blíženci – Láska podle horoskopu na rok 2016:

Single by se měli podle horoskopu v roce 2016 řídit zásadou, že nic se nesmí uspěchat a nic nesmí být vynucené. Budete mít hodně příležitostí na příjemný flirt, který se může protáhnout klidně i na pár týdnů. Ale pokud jen trochu ucítíte, že to dlouhodobě klapat nemůže, rychle z těchto zábav vycouvejte.

Ve vztazích může tento rok přinést trochu zmatků. Ozve se minulost, kterou bude nutno nějakým způsobem řešit. Nejrozumnější je upřímnost a klidný přístup. Nemá smysl se rozčilovat nad záležitostmi, na které jsme neměli žádný vliv a dnes už nejsou vůbec důležité.

Blíženci – Zdraví podle horoskopu na rok 2016:

Neexistuje na světě člověk, který by o své zdraví pečoval naprosto dokonale a bez jediné chybičky. A Blíženci občas mívají tendence hřešit trochu více než obvykle. V roce 2016 by ale bylo rozumné trošku si dát zdraví do pořádku. Omezit špatné návyky, upravit jídelníček a zvýšit fyzickou aktivitu.

Na podzim a na začátku zimy Blížencům hrozí problémy s imunitou a časté potíže s nějakými rýmami a chřipkami. S psychikou by to mělo být celkem v pořádku, jen je rozumné se připravit na léto, které může být trochu více stresující než obvykle.

http://www.horoskopy-vestirna.com/horoskopy/1591-blizenci-horoskop-na-rok-2016

Jak poznáme BLÍŽENCE

Muž Blíženec

Žena Blíženec

Jaké utváří vztahy zrozenec Blíženců s ostatními znameními?

 

Býk – horoskop na rok 2016

Dá se říci, že až do podzimu budete dítětem štěstěny a osud bude nad vámi držet ochrannou ruku. Ani zbytek roku 2016 nebude úplně nejhorší, ale v porovnání s prvními třemi čtvrtinami to už nebude úplně ono.

Obecně by bylo dobré, kdyby lidé narození ve znamení zvěrokruhu Býk co nejvíce čerpali ze svých znalostí a zkušeností, pomohou jim hodně jak v osobním tak profesním životě. Vaše hlava bude vaším nejlepším rádcem.

Nejlepší měsíce v roce 2016: leden, červen, srpen

Nejhorší měsíce v roce 2016: duben, říjen, listopad

Býci – Práce podle horoskopu na rok 2016:

Jděte si svou cestou. Nenechte se nikým zviklat, když se rozhodnete něco udělat, dokončete to bez ohledu na názory a kritiku okolí, které nemusí chápat vaše záměry a nemusí znát všechny okolnosti, které vás k takovému jednání vedou.

Neústupnost a tvrdohlavost budou v práci nejlepším pomocníkem, občas se je snažte ještě trochu propojit s diplomatickým jednáním, kdy naznačíte ústupek, ale ve skutečnosti si prosadíte svůj názor. V roce 2016 se podle horoskopu mohou objevit menší finanční problémy. Neřešte je zadlužováním, vždy se dá najít rezervy. Výdaje na vzdělání jsou ve skutečnosti vydělané peníze.

Býci – Láska podle horoskopu na rok 2016:

Šanci najít nový a trvalý vztah výrazně zvýší, když si uspořádáte svůj osobní život a najdete pozitiva v aktuálním stavu. Potom vás už nic nebude tlačit a díky nově získané svobodě získáte i mnohem větší rozhled a také zjistíte, co skutečně chcete. Větší šance na zajímavou známost budete mít na přelomu léta a podzimu.

Býci, kteří žijí s někým bez oficiálně uzavřeného vztahu, v tomto roce mohou svou situaci změnit. Má to spoustu výhod a to, co vypadá jako nevýhoda je ve skutečnosti jen strach. Ten, kdo někoho doopravdy miluje, nemá se čeho bát. V manželstvích to podle horoskopu bude šlapat jako švýcarské hodinky.

Býci – Zdraví podle horoskopu na rok 2016:

Až do konce února si dejte pozor na zranění, zvláště pokud se věnujete nějakým sportovním aktivitám. Dalším rizikovým obdobím bude léto či přesněji čas prázdnin čili červenec a srpen. Pak už by to mělo být všechno v klidu, jen na podzim můžou mít lidé narození ve znamení zvěrokruhu Býk větší problémy s chřipkou – ale těm lze předcházet.

Dokonce to ani nemusíte řešit očkováním, stačí když v létě popracujete nad imunitou. Čili zvýšíte přísun vitamínů, budete se často hýbat, nebudete zbytečně zatěžovat trávicí systém a vyzkoušíte otužování.

http://www.horoskopy-vestirna.com/horoskopy/1589-byk-horoskop-na-rok-2016

Jak poznáme BÝKA

Muž Býk

Žena Býk

Jaké utváří vztahy zrozenec Býka s ostatními znameními?

 

Beran – horoskop na rok 2016

Lidé narození ve znamení zvěrokruhu Beran by se měli obrnit trpělivostí. Rok 2016 se jim bude hodně táhnout, občas budete mít dojem, že čas plyne pomalu jako med. Bude to často hodně unavující. Ale má to i své pozitivní stránky. Pocit, že vše strašně dlouho trvá způsobí, že ve skutečnosti mnoho věcí vyřídíte a uděláte mnohem rychleji než obvykle.

Také budete mít dojem, že máte mnohem více energie, která se skloubí s vytrvalostí, pracovitosti a také nezbytnou trpělivostí.

Nejlepší měsíce v roce 2016: únor, srpen, prosinec

Nejhorší měsíce v roce 2016: duben, květen, červenec

Berani – Práce podle horoskopu na rok 2016:

Připravte se na hodně zmatený rok, přinejmenším z hlediska zaměstnání. Jednou bude všechno vypadat  naprosto dokonale a všichni vás budou chválit a o pár týdnů se to úplně otočí a budete mít pocit, že vám naprosto nic nejde a že se všichni na vás dívají hodně křivým okem. Ale žádná velká tragédie se nestane, i pár drobnějších průšvihů, které se objeví v létě se vám podaří ustát se ctí.

Podle horoskopu mají lidé ze znamení zvěrokruhu Beran velkou šanci na pracovní úspěch, měl by přijít na konci roku. Ale nic není zadarmo, pokud ho chcete dosáhnout bude vás stát hodně úsilí a také mu budete muset obětovat volný i rodinný čas.

Berani – Láska podle horoskopu na rok 2016:

Jestliže máte partnera, podle horoskopu v tomto roce vyřešíte nějakou záležitost, která vám už delší dobu nedávala spát. Mohli jste neustále ustupovat a podřizovat se přáním okolí, ale někdy je nutné bouchnout do stolu a říci, ne, teď to půjde podle mého. Situaci ve vztahu změny buď dají do pořádku a nebo vám jednoznačně ukážou, že je čas udělat tu změnu největší.

Pokud partnera nemáte, tak na lepší časy se bohužel zatím neblýská. Přesněji řečeno na jaře mají lidé ze znamení zvěrokruhu Beran šanci na nějaký vztah, ale nejpravděpodobněji nebude moc stabilní a nebo mu budete muset opravdu hodně obětovat – a tam je vždy otázka, jestli to stojí za to, nebo jestli nemáte ještě chvíli počkat.

Berani – Zdraví podle horoskopu na rok 2016:

Zvláště na začátku roku můžete mít jisté problémy s emocionální rovnováhou. Jednou vás rozčílí nebo rozněžní naprosté banality, podruhé se bude zdát, že naprosto nic nedokáže s vašimi city pohnout. Vše se pro Berany uklidní s příchodem jara, kdy se mohou objevit problémy s nadměrnou únavou, na kterou nebudete zvyklí.

Řešit se ji dá vitamíny a pravidelným pohybem v přírodě. Celý rok pamatujte, že peníze pomáhají řešit mnoho zdravotních či kosmetických potíží, ale naprosto dokonalé zdraví vám nikdy nevrátí. Proto pozor při práci.

Jak poznáme BERANA

Muž Beran

Žena Beran

Jaké utváří vztahy zrozenec Berana s ostatními znameními?

http://www.horoskopy-vestirna.com/horoskopy/1586-beran-horoskop-na-rok-2016

 

Zdroj: http://www.esoterika.cz/

Horoskop na rok 2016 je tu. Zde najdete pěkně všechna znamení pohromadě a nebo si rozklikněte své znamení a přečtěte si podrobnosti. Nejprve co říká horoskop na rok 2016 pro celou naši zemi:

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama