BUDOUCNOST – NEDĚLÁM :o)

že jste nám nechala nahlédnout na Vás jako osobu tak nějak jinak, blíže,soukroměji 🙂

Vaše pravdičky je přesně to, co já teď potřebuji slyšet (číst), zajímá mě prakticky všechno o čem píšete a je to moc fajn, obdivuji Vás, že se tomu věnujete v takové míře a dokážete se s námi o Vaše zkušenosti podělit.

Někdy jsem četla, že se Vás můžeme zeptat na cokoliv, tak jsem se ptala na to, jestli by jste mi mohla udělat nějaký rozbor, v kterém by jste mohla vidět můj „osud“, malinko do budoucnosti 🙂

Vím, že toho máte hodně, proto ještě žádná odpověď nedošla, možná nedojde ani reakce na tento email, ale já věřím, že si ho alespoň přečtete.

Kdyby tedy náhodou zbyl čas a měla jste chuť mrknout na mě a na mou budoucnost – vidím to tak – co mě čeká do konce roku a co během příštího, nemusí to být nic rozsáhlého, nechci Vás dlouze zatěžovat :-).

Nejvíce mne zajíma otázka dítěte – je mi 32 let a ráda bych věděla, zda se toho miminka někdy dočkám, jsem bez partnera…takže je mi jasné, že nejdřív musí přijít do mého života ON pak to MIMINKO.

A dále by mne zajímalo, zda se mi naskytne jakákoliv příležitost výhra, hypotéka, kdo ví…. a já budu mít finance na koupi rodinného domu.

Děkuji za přečtení Zuzko – Zrzko a přeji hodně úspěchů v životě….a třeba i vydání

Vašich pravdiček coby kniha pro nás.

Nikol

31.10.2011

 

Ahojíček Nikol,

Četla jsem i tvůj první e-mail….kde jsi se ptala na miminko, ale neměla jsem potřebu na to odpovídat. Víš, když nemáš partnera se kterým bys mohla počat dítě…. tak mi to přijde zkrátka zbytečné. Na dotazy ohledně miminek většinou odpovídám… těm co se o miminko už snaží a nejde jim to :o). Bohužel i odpověď na tento mail pro tebe bude asi zklamáním….ale už jsem to psala několikrát …. Já do budoucnosti nenahlížím…. Mám k tomu své důvody o kterých jsem psala…. Budoucnost máme ve svých rukou (myšlenkách) z velké části a důležité je žít přítomností a ne se těšit a nebo se naopak bát věštby….zda se vyplní či nikoliv :o). Pokud máš potřebu znát svou budoucnost, tak se budeš muset obrátit na nějakou kartářku nebo jinou vědmu, na toho, kdo do budoucnosti nahlíží. Ale abych tě malinko přece jen uklidnila (tvou zvědavost), tak ti můžu s klidným svědomím napsat, že nevnímám u tebe žádný problém s početím, až na to přijde…. Dvě dušičky si tě jako matku vybraly…

 

Měj se a směj se Nikolko…. A žij život teď a tady…

S láskou…..tvá Zrzka

1.11.2011

 

Ahoj Zuzko,

moooooc jsi mě potěšila Tvou odpovědí, takto mi to úúúúúúplně stačí :-)).Děkuji Ti Zuzi a přeji hooodně štěstíčka a zdravíčka.

O myšlenkách už i díky Tvým příspěvkům vím, takže budu vysílat, přát si a pozitivně myslet.

Krásný zbytek podzimu

přeje Nikol 🙂

1.11.2011

Vaše komentáře

Reklama