LEVANDULÍ NA SLUNEČNÍ EKZÉM

 

která miluje sluníčko, ale nevydrží na něm, protože je od něj hned samá piha (což by mi zas tolik nevadilo jako v dětství….už vím, že to jsou stopy sluneční rtěnky, když mi dává pusenky :o) ), zbarvení je ředkvičkové, když se na sluníčku zapomene a často se osype slunečním ekzémem, který svědí víc než komáří štípnutí (hejno komárů). Dovolte mi podělit se s vámi o jednu zkušenost a radu, když vyrazíte za sluníčkem k móřu… bez čeho byste neměli jet…

Jsou to dva roky, kdy jsem se svou dcerou vyrazila za sluníčkem k moři i já….do Turecka. Nebudu popisovat, jak tam bylo…bylo tam fajn…poznala jsem obě strany mince, této země…ale řeč bude o sluníčku.

Ač jsem se chránila sebevíc před sluníčkem…stejně byť nespálená…ekzém mi naskočil. Kdo to zná, ví o čem je řeč. Jela jsem ve výtahu s jednou paní…vypadala jak cizinka …taková madam :o)…jenže já jsem věděla, že je to Češka jak poleno….jejich lehátka byla kousek od našich a tak nešlo přeslechnout naši mateřštinu. Když vyplouvala z výtahu…otočila se letmo na mě a říká mi…“ good bye“ …usmála jsem se a říkám ji…Na shledanou :o)…vytřeštila na mě oči, vrazila nohu do výtahu, který se už zavíral a říká mi…Jé vy jste taky Češka? No a tak jsem se dali do řeči….po chvilce uviděla můj nepřehlédnutelný ekzém a ptá se mě co si na to dávám….tak jsem jí řekla co a ona…pomáhá to? Hm…nic moc….tak víte co, pojďte se mnou…já zítra odjíždím a už to nebudu potřebovat, tak to zkusíte. LEVANDULOVÝ OLEJÍČEK  od pana HÁDKA.

 

 

 

No fakt nekecám… to je snad zázrak…ten olejíček… byl to silný koncentrát a tak jsem si na vatový tampon navlhčený vodou nakapala jen pár kapiček tohoto zázraku a potřela si tím bolavé –svědivé místečka….během chvilky přešlo svědění a pupínky se před očima zmenšovaly. Navíc tento olejíček, když si večer kápnete na zápěstí…tak a rozetřete jako kapku parfému….tak vám dájí pokoj i večerní hmyzáčci…a vám se večer s touto vůní bude hezky usínat.

 

LEVANDULE EXTRA - éterický olej

Od té doby…mám doma po ruce tento olejíček…nechci aby to vypadalo jako reklama….ale pan Hádek má spoustu takových voňavých olejíčků, kterým jsem došla na chuť…. Tady přikládám odkaz na jeho výrobky klikni zde…je to opravdu moje doporučení…. a hlavně…nezapomeňte na levandulový :o).

 

Mějte se a smějte se….s láskou vaše

Zrzka

2.3.2011 

 

PS: Po kliknutí na obrázek nebo na modře odlišené slova v textu, se přenesete na stránky pana Hádka a přímo na olejíček o kterém vám tady básním :o).

Vaše komentáře

Reklama