DIAGNÓZA MÉ SITUACE

 Nechcem sa veľmi podrobne rozpisovať, hoci to bude asi ťažké… Pred štyrmi rokmi som sa rozviedla. Žila som v manželstve, ktoré nefungovalo, až som napokon situáciu vyriešila odchodom a so synom som sa presťahovala do malého bytíka, kde máme teraz svoj domov. Trápi ma však jedna vec. Po presťahovaní sa, som sa stretla s človekom, o akom som už dávno snívala. Náš vzťah je komplikovaný a z mojej strany si važduje veľa trpezlivosti a tolerancie – je ženatý. Ja viem, mnohí by sa teraz zamysleli nad tým, či robím správne, pokúsial som sa to už x-krát prerušiť, ale vždy sme sa k sebe vrátili. Aj napriek okolnostiam… viem, kdesi v hĺbke duše to cítim, že sa poznáme veľmi veľmi dávno. Vedela som to hneď, ako som sa s ním stretla. Náš vzťah trvá už štyri roky. Verím na silu myšlienok, aktívne meditujem a venujem sa duchovnu… je to súčasť môjho života, tak, ako si napísala, keď padneme na dno, začneme sa o také veci zaujímať… Ja do jeho súkromia nezasahujem. Neohrozujem jeho rodinu. Máme medzi sebou veľmi pekný vzťah, sme šťastní, keď sme spolu. S rodinou je zviazaný putami, ktoré sa časom možno pretrhnú… mám na mysli financie. Jeho deti by som okamžite prijala a on o tom vie. Vzťah s ním ma veľa naučil a za veľa som mu vďačná, aj keď ma moje postavenie dosť trápi. Snažím sa venovať sa naplno svojmu synčekovi, dokončila som si doktorát, podnikám… ale aj tak mi jeho prítomnosť veľmi chýba. Bola som u kartárky, ktorá je v našomkraji vychýrená a aj ja musím povedať, že sa jej do bodky všetko plní… Povedal mi, že tento človek je veľmi čestný (to viem, aj napriek situácii) a má zodpovednosť za voje deti… ale napokon sa udejú také veci, že budeme spolu a budeme veľmi šťastní. Milá Zrzka, chcela som sa opýtať Teba, či pomocou AK vieš stanoviť „diagnózu“ mojej situácie a bola by som Ti vďačná aj za názor, ako v tejto situácii postupovať… Na obláčiku kdesi vysoko nado mnou je transparent, kde je napísané moje želanie, je tam stále, keď sa pozriem hore… nechám ho tam a budem už len čakať, kedy sa naplní…

Veľmi pekne Ti ďakujem a želám všetko dobré!

Kamila

6.12.2010

Ahojíček Kamilo,

Abych pravdu řekla, tak jsem pořádně nevěděla na co se u tebe ptát a tak jsem se ptala, jak vypadá vztah mezi tebou a přítelem. Je spousta věcí, které ohledně vašeho vztahu víš sama od sebe a něco od paní kartářky, kterou jsi navštívila, takže mi přišlo zbytečné ptát se na něco, co víš.

Váš vztah se mi zakreslil asi takto:

Oba jste se zakreslili v těsné blízkosti, až jste se propojili a omotali do vzájemné energie….ano …váš vztah je opravdu velice silný, je tam velké pouto. Energie, která vás propojovala, se přítelovi zakreslila nakonec v hlavě, v myšlenkách a od ní se vykreslila v budoucnu jeho současná rodina. Má potřebu tuto rodinu ochraňovat….jeho žena i dvě děti, které se mi zakreslily, jsou propojeni téměř do jedné bytosti…..do jejich matky. Jeho myšlenky kolem nich vytvořily ochrannou skořápku, která se zakreslila ještě do kudrlinek….což v mé kresbě cítím jako velkou ochranu. Má vůči nim zodpovědnost a je těžké pro něj od nich odejít. Energie se mu pak vrátila zpět do myšlenek a od nich do srdce, které se krásně vykreslilo a putovalo do místa tvého srdce a vykreslilo se stejné srdíčko jako u něho. Odtud kresba pokračovala do tvých myšlenek k němu a z jeho myšlenek zpět k tobě a vlevo, kde cítím minulý život jste se zakreslili vy dva….on jako tvá matka a ty jako jeho dítě. Bylo tady veliké pouto, které cítíš i dnes. V jeho přítomnosti se cítíš bezpečně, nic tě nemůže ohrozit….dokážeš se do jeho náruče schovat a kromě lásky muže a ženy, tam cítíš něco víc….takové to bezpečí, které jsme cítili u svých rodičů. Je starostlivý a kolikrát ti přijde, že v něm cítíš matku…..spíš sis to ani neuvědomila, až teď když ti to opíšu, tak si to začínáš uvědomovat…že v jeho náruči a přítomnosti cítíš, to co jsi dosud u jiného muže necítila. Je mezi vámi opravdu silné pouto, které je už z minulého života…. proto se ti nedaří tento vztah ukončit, je těžké ukončit vztah s matkou, lásku kterou cítíš. Nevím, co se v tom minulém životě stalo, že jste se měli teď potkat a máte si něco dořešit. Asi to až tak důležité není pro tebe vědět, jinak by se mi to zakreslilo a promluvilo ke mně víc, abych ti tyto informace mohla předat. Dostáváš ode mě a od svého podvědomí přesně tolik, kolik vědět potřebuješ.

Kamilko…. snad ti moje odpověď pomůže trošku hlouběji ten váš vztah pochopit. Věřím, že tvůj přítel je čestný muž, přestože má závazky. Jeho ochranitelské potřeby vůči své rodině jsou opravdu velmi silné, ale láska k tobě také….. srdci když se zachvěje, jde těžko poroučet. Nemá lehkou situaci, žít vlastně dvojí život. Doma určitě musí lhát a není to pro něho snadné. Tak jak pro tebe není snadné se o něj dělit….miluješ ho, chceš ho, ale nechceš ubližovat jeho rodině… je to jen otázkou času, kam se to přehoupne….. budeš mít (asi už máš) potřebu s ním jít ven veřejně, být spolu jako rodina….v něm se bude bít čím dál víc láska a zodpovědnost ….jak to dopadne, si netroufám hádat….nejsem Sibila a do budoucna se nedívám. Tvé přání visí na obláčku, jak jsi napsala….. univerzum pro tebe udělá přesně to co je pro tebe nejlepší a co si máš odžít….nech ho tam viset…jen dej pozor, abys tím přáním nesvazovala druhé.

Měj se as měj se Kamilko…… život je krásný a láska někdy bolí, ale i v tom je krása. Přeji ti krásné zasněžené předvánoční dny…. Tvá Zrzka

15.12.2010

Milá Zuzanka, 

veľmi pekne Ti ďakujem za Tvoj výklad… je to presne tak, ako to cítim ja. Som si istá, že je to tak. Si úžasná. Ďakujem ešte raz veľmi pekne a želám Ti krásne Vianoce plné lásky a pokoja:) 

Kamila 

15.12.2010

Milá Zuzanka, 

ďakujem Ti za Tvoje prianie, viem, že niektoré veci sa nedajú logicky vysvetliť a všetko je tak, ako má byť. A fakt je aj to, že môj rozum mi už roky radí, aby som si našla ozajstného priateľa, skutočnú lásku na každý deň, lebo sama mama to nemá jednoduché. Každý človek v našom živote nám niečo dá, niečo nás naučí… stretnutia nie sú náhodné. Do cesty mi prišlo veľa mužov za celý ten čas, ale rozumom sa to nedá. Nedá sa posunúť sa ďalej a spáliť mosty, hoci si to sama veľmi želám, aby som niekomu neublížila… Cítim, že s týmto človekom som spätá tak, že je to nad moje sily a táto bezmocnosť ma veľmi vyčerpáva a myslím, že aj negatívne ovplyvňuje môj život… aj tak s tým nedokážem nič urobiť, a to som naozaj všeličo prežila a nie som nijaký slaboch. Človek sa asi musí naučiť niektoré veci odovzdať do rúk tým silnejším… Keď meditujem, až fyzicky cítim pri sebe svojho anjela, ten ma drží na nohách a aspoň čiastočne v realite. Je zvláštne, že Ty píšeš, že je to moja mama z minulého života. Ja som ho akosi podvedome vnímala ako otca. Možno preto, že je starší. Tú bezpečnosť a istotu, ktorú pri ňom cítim, nebudem už cítiť pri nikom. Možno som odkázaná na samotu do konca života a musím sa s tým nejako vyrovnať. V tejto situácii nemôžem nič urobiť, nemôžem nijako konať, a to ma ubíja. Ešte raz Ti ďakujem. Máš neskutočný dar. Ak sa situácia vyrieši, určite Ti napíšem, ako to dopadlo.

Srdečne pozdravujem:) Papa. Kamila

15.12.2010

Milá Zrzka,

srdečne Ťa pozdravujem a chcem sa Ti poďakovať za príspevky na stránke. Nakoniec som sa aj ja rozhodla poprosiť Ťa o radu.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama