MŮŽE MĚ ON POSUNOUT DÁL?

Přečetla jsem si tvé články o průserech na duchovní cestě a

 tak nějak se v nich poznávám, patřím mezi ty lenochy,

kdy jen čtu a čtu a stále nic.

Už odmala mě přitahovaly věci mezi nebem a zemí

 a ted jsem se k nim tak nejak vrátila a úplně me to pohltilo.

Tak nějak chci pochopit uplne vše, ale asi to neni možné.

Někdy bych se chtela venovat automatické kresbe,

ale zda to bude za rok , pět let , kdož ví, ještě vím , že nenastal ten pravý čas.

Nedávno jsem se na chatu seznámila s jednim človekem,

 který má s duchovnem bohaté zkušenosti a chystám se s nim setkat,

tak me zajimá , zda on me může v mem hledání posunout někam dále.

Měj se hezky, za případnou odpoveď děkuji a

přeji pěkný zbytek léta

Jana

13.8.2012

 

 

 

Ahojíček Jani,

 

Začnu u tebe s poslední otázkou na kterou se nedá jednoznačně odpovědět. Ten chlapík, se kterým se máš setkat…. Pokud vnitřně cítíš, že ano….tak do toho jdi. Ať už je to zklamání nebo radost a posun někam…obojí má pro tebe smysl…máš se s ním setkat….protože i to zklamáni je pro nás důležité, jako každý jiný pád na čuněnku :o). Ale aby to nebyl vyloženě držkopád a abys fakt nenaletěla nějakému blbovi…jako je např. sektář GURU JÁRA ALIAS ÓM NADSAMEC…už to jak si nechá říkat mluví samo za sebe. Nechci soudit ani odsuzovat…ale jeho praktiky se mi zkrátka příčí …tak jako praktiky jiných. Radši si o pánovi zjisti preference… od lidí, kteří s ním mají zkušenost…. a pak se rozhodni.

 

Jani…zakreslily se mi u tebe docela fajn čakry…

 

Ani jedna není zablokovaná…. Jen některé jsou prázdné, protože ti v nich (v jisté oblasti něco chybí)

 

První čakru = rodina, materiálno, pozemský život….tato čakra je veliká, ale uprostřed prázdná…tady ti něco chybí abys ten pozemský život čila úplně podle svých představ.

 

Druhá čakra…tak ta je OK…je to chuť do života…tebe život baví a máš své cíle za kterými jdeš. V dnešní době s touto čakrou má spousta lidí problém, proto mě to potěšilo, když se u tebe zakreslila tak jak se zakreslila.

 

Třetí čakra = sebeláska, sebevědomí….je taky velká, ale uvnitř prázdná….ty se máš ráda….ale tak nějak na venek…tam hluboko uvnitř to není ono …není to tak jak by to mělo být.

 

Čtvrtá a pátá čakra  = srdíčko a komunikace…obě jsou krásně veliké a zakreslily se do kytičky…. Máš krásné srdce a umíš pohladit slovem, které jde ze srdce. Kdybych měla se sebou problém, tak půjdu za tebou si nechat pofoukat své bebíčko :o).

Šestá čakra = intuice….taje docela veliká…a když jsem psala, že jsi bez bloků….tak tady jsem to v té své čmáranici přehlídla. Jani, tady je blok…. Intuici máš, ale nevěříš jí…. První myšlenka, která se mnohdy podobá jen závanu, záblesku….to je intuice…zbytek je rozum a spekulace.

 

Sedmá čakra = duchovno, víra, myšlenky…. Tak to je mega čakra…je fakt velká….a věřím ti, že jsi mi psala, že tě duchovno pohlcuje. Pozor na to beruško…. Nezapomínej stát nohama na zemi…abys nám nefrnkla a nezmagořila….nezapomínej na rovnováhu….víš jak to myslím…. Pokud budeš např. hledat příčinu něčeho, tak hledej ve všech sférách…nejen v duchovnu…ono všechno se vším souvisí a sem na zem jsme přišli z důvodu, abych to tady prožili a ne abych žili ve svých představách…ve virtuálním světě.

 

Tak Jani…to je ode mě asi vše….měj se a směj se….a drž rovnováhu.

S láskou…..tvá Zrzka

16.8.2012

 

 

 

Ahoj Zrzko,

moc Ti děkuji za odpověď. Ano je to přesně tak, jak to píšeš, že některé čakry jsou prázdné.Je to dáno tím, že bych chtěla vztah,ale bojim se zklamání,ale vím, že to budu muset nějak překonat.Jojo a ta sedmá čakra tak to sedi úplně, dostala jsem se do stádia,kdy hledám příčinu všeho v duchovnu, musim se s tím už konečně nejak poprat. Taky Ti děkuji za názor na toho chlapíka z chatu, myslím si , že jsem dost dost opatrný člověk, ano, ptala jsem se na něj i ostatnich a lidi , co ho znají osobne a také on mě nepřesvědčuje o svých pravdách a do ničeho nenuti. Děkuji ale za varování, ano slyšela jsem o guruovi Járovi apod.Až nastane ten pravý čas, tak bych si u Tebe chtěla projit kursem auto matické kresby a i Tebe moc ráda poznám osobně.

Měj se hezky, užívej léta

papa Jana

18.8.2012

 

PS:Zuzi, už jednou jsi mi kdysi poradila a já bych Ti chtěla za to poslat alespoň nějakou symbolickou částku, vím, že rozluštění jakéhokoli našeho problemu Ti zabere dost času. Napiš mi prosim kdyžtak č. tveho účtu.

 

 

 

 

Ahojíček Jani,

Platbu od tebe jsem už dostala v podobě tvého pochopení a zpětné vazby na mou odpověď.  Jinak samozřejmě platí to, co je na stránkách uvedené, že platba je uveřejnění dotazu a odpovědi. Když se mi dostane zpětné vazby, s tím, že si človíček něco uvědomí…je to pro mě ta největší odměna.

Když se podíváš na poslední dotazy, tak někteří mají potřebu napsat o svém problému a doufají v odpověď….ale ve finále, když odpověď nedostanou, tak nejsou schopni ani napsat…“takovou odpověď si strč za klobouk“ … ale to mě netrápí, jen ti tím chci říct….ŽE PLATBA od tebe proběhla i s bonusem :o) než je na PRAVDIČKÁCH v jistých pravidlech dána :o). Takže moc děkuju za tvé chtění se mi odvděčit finanční odměnou, ale tu odmítám….zatím tato činnost není mým jediným živobytím :o).

K tomu co jsem psala ke guru Járovi, jsem hódně nadnesla….ale jen z toho důvodu, že máš tam moc otevřenou tu sedmou čakru. Budu Jani moc ráda, když mi písneš, jak se ti dál vede a pokud se budeš chtít podělit se mnou i čtenáři o tom, co ti setkání dalo…..budu ráda. Určitě to bude přínosem pro všechny.

Já nikoho neposuzuju ani neodsuzuju…byť se mi některé praktiky nelíbí některých lidí… ale je to jejich cesta a cesta těch, kteří se s nimi mají setkat….tak samo i já jistě působím na jiné lidičky, kteří se snaží ukazovat cesty druhým. 

 

 

Měj se a směj se Jani a až uzraje čas, věřím, že se potkáme někdy, někde…možná na semináři AK1 ….ale asi to chce ještě čas….ne každý je na mě připravený…nejsem něžná, uvědomělá, bez chybná :o)….

 

S láskou……..tvá Zrzka

18.8.2012

 

 

 

Vaše komentáře

Reklama