Zázračné účinky spaní na nakloněném lůžku

 

že lidské tělo potřebuje i ve spánku pociťovat účinky gravitace – podobně jako stromy, které podle jeho názoru gravitaci při cirkulaci mízy nejen překonávají, ale i aktivně využívají k růstu. Podle jeho pozorování a výpovědí mnoha jeho klientů vede spánek na nakloněném lůžku k harmonizaci celého organismu, a tím i k léčení nejrůznějších problémů. Navíc prý člověk o pár centimetrů vyroste.

Ken Uzzell

„Jakožto penzionovaný lékař mohu upřímně prohlásit, že nenacházíte-li se v akutním krizovém stavu, je vaše šance dožít se požehnaného věku nejvyšší, budete-li se vyhýbat doktorům a nemocnicím a poučíte-li se o výživě, o bylinkářství a jiných formách přírodní léčby, nemáte-li to štěstí, že můžete chodit k naturopatickému lékaři. Téměř všechny léky jsou toxické a jsou vymyšleny tak, aby odstraňovaly symptomy, a ne aby člověka vyléčily. Vakcíny jsou velmi nebezpečné, nikdy nebyly odpovídajícím způsobem prostudovány, nebyla prokázána jejich účinnost a mají slabý poměr rizika a prospěšnosti. Většina operací je zbytečná a většina učebnic medicíny je nepřesná a klamná. Téměř každá nemoc je podle nich idiopatická (tzn. bez známé příčiny) nebo vrozená – ačkoli to není pravda. Ve zkratce – náš mainstreamový zdravotnický systém je beznadějně pošetilý a/nebo zkorumpovaný. Léčba rakoviny a degenerativních onemocnění je celonárodní skandál. Čím dříve to zjistíte, tím lépe na tom budete.“ (A. Greenberg, MD – ze stránek propagátora léčby spaním na nakloněné posteli – „Inclined Bed Therapy“ – Andrewa Fletchera)

Tohle vám může zachránit život, zbavit vás bolesti a přidat vám mnoho kvalitních, kreativních let. Pokud hledáte fontánu mládí, možná jste ji právě našli a hádejte co – je úplně zadarmo!

Informace o terapii pomocí spaní na nakloněném lůžku se začaly šířit po internetu v roce 2005, a to díky práci tří vyznavačů alternativní medicíny – jmenovitě Andrewa Fletchera, který tuto metodu objevil, a dále Chrise Gupty a Briana McInturffa.

Já (Ken Uzzell – terapeut zaměřený na fyzickou terapii, výživu a uvolňování traumat) jsem rychle naskočil na čtvrté místo, když jsem zjistil, jakou pomoc a podporu poskytuje lidskému organismu nakloněná postel. Měl jsem možnost pozorovat stovky klientů a přečetl jsem si mnoho dopisů od lidí, kteří tuto metodu vyzkoušeli a byli více než překvapeni tím, jak se jejich zdravotní stav a celkový pocit ze života změnil k lepšímu. Žádná jiná terapie dnes nemůže nabídnout takovou pomoc s tak nízkými náklady.  

 

Co vám může spaní na nakloněném lůžku přinést …

Zlepšení funkce ledvin, otoky tváře a očí rychle mizí.

Je to skvělá věc pro starší muže, kterým ustoupí zvětšení prostaty..

Fungování močového měchýře se optimalizuje.

Regenerace poškozené páteře – v některých případech jsou schopni chodit i lidé, kteří byli předtím upoutáni na vozík.

Teenageři si spaní na nakloněné posteli chválili proto, že se zbavili akné (potvrzeno).

Zlepšení stavu při roztroušené skleróze, artritidě a Hashimotově tyreoiditidě.

Obrovský detox organismu, což bylo potvrzeno prostřednictvím reakce klientů na lymfatickou masáž (klienti spící na nakloněné posteli přestali vykazovat symptomy vyplavování toxinů).

Prospíte v klidu celou noc. Problémy s dýcháním, spánková apnoe, chrápání, to všechno zmizí. Prevence náhlých úmrtí ve spánku.

Poskytuje fasciální terapii – je naprosto neuvěřitelné, jak spaní na nakloněné posteli působí na celý organismus díky jemnému, dlouhodobému tahu, jemuž jsou tkáně vystaveny. Jestliže se chcete cítit mladší a plní energie, určitě si nakloněnou postel vyzkoušejte.

Kosti se prodlužují, budete o něco vyšší.

Harmonizuje pletenec pánevní, léčí skoliózu a abnormální zakřivení horní části páteře.

V zimě vám už nebude zima, váš metabolismus se zintenzivní. Zato v létě vám bude víc horko, takže budete potřebovat lehčí přikrývku.

Klientům s vysokým krevním tlakem se tlak po několika měsících upravil.

Snění se stává lucidním (což může být důsledkem menšího množství toxinů v organismu a zvýšené hladiny kyslíku).  

Vaše srdce nebude muset tak usilovně pracovat, a tak budete žít o několik let déle.

Diabetikům s cukrovkou typu II se upravila hladina krevní glukózy.

Otoky mizí.

Nejčastější reakce na spaní na nakloněné posteli zní, že je to nakonec přirozenější než spát vodorovně. Je to tak návyková pozice, že se lidé k té původní neradi vracejí.

Kuřáci! Prvních pár týdnů si po ránu pořádně zakašlete, déle než půl hodiny to ale trvat nebude. To se vám budou regenerovat plíce: zvýšená vlhkost v plicích a zlepšený stav tkání umožní vašemu organismu napravovat poškození, k nimž došlo v důsledku kouření. Spaní na nakloněné posteli možná povede i k tomu, že se svého zlozvyku snáze zbavíte.  

A nejlepší na tom je, že je to úplně zadarmo. Stačí jen pár kusů dřeva pod horní částí postele. Začínejte na 2-3 palcích (cca 5-7,5 cm) a postupně rozdíl oproti spodní části postele zvyšujte na 6-7 palců (cca 15 – 18 cm).

 

Další informace (v angličtině) …

Léčba spaním na nakloněném lůžku

Důležitost gravitace pro naše zdraví a pohodu a její vztah k odpočinku a spánku“ – v tomto článku Andrew K. Fletcher vysvětluje, proč nemusí srdce při spaní v nakloněné poloze pracovat tak tvrdě jako v poloze vodorovné.
Stránky Briana McInturffa

Zázračná regenerace poškozené páteře díky spaní v nakloněné poloze

 

Jaké vedlejší účinky se mohou objevit…

Počáteční bolesti svalů z důvodu jejich prodlužování – v závislosti na náklonu; trvají 1-8 dnů.

Zpočátku se mohou dostavit i bolesti hlavy –  to je důsledkem uvolňování měkkých tkání – fascií (fascial unwinding) a s tím související detoxikace. Uvolňování fascií bude probíhat 8 hodin denně (během doby, kterou strávíte spánkem) a všechny tělesné systémy na ně budou reagovat a normalizovat se. Trvá 5-10 dnů v závislosti na náklonu lůžka.

Během 3-4 týdnů se budou uvolňovat i emoční traumata (opět v závislosti na náklonu). To povede k pevnějšímu zdraví. Toto opět souvisí s fasciálním uvolňováním a už jen tento aspekt celé věci, kdy navždy odcházejí traumata uložená v těle, znamená, že spaní na nakloněné posteli stojí za pokus. Je dobré vydržet minimálně 6 týdnů.

Sjíždění z postele. Vzhledem k náklonu se během noci posunete o pár desítek centimetrů a probouzet se budete s nohama čouhajícíma z postele ven (na to jsem si zvykl;)

Vzhledem k intenzivnějšímu dýchání se možná budete trochu dehydrovat, takže mějte raději po ruce sklenici vody.

 

Kontraindikace

Pokud máte v těle nějaký cizorodý předmět (dráty, stenty apod.), určitě se před experimentováním poraďte s lékařem. Při spaní na nakloněném lůžku se změní a prodlouží struktura vašeho těla.

Lidé trpící hypermobilitou by měli postupovat velmi pomalu a být připraveni náklon snížit, kdykoli se objeví bolest a jiné problémy spojené s hypermobilitou.

 

Původní zdroj: http://inclinedbedtherapy.com/interviews/news-articles?start=10

Převzaté ze stránek: http://www.osud.cz/

Andrew K. Fletcher, průkopník spaní na lůžku nakloněném tak, aby rozdíl mezi horní a dolní částí postele činil cca 15-20 cm, je přesvědčen,

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama