Moje představa o seminářích

Pokud si na našich stránkách čtete, tak už možná víte, o co mi jde a proč tady nefiguruji sama, ale mám sebou Grev a Jasa. Cítím v nás třech celistvost toho, co Vám chceme společně předat. Mým záměrem je, pokud Vás budu učit automatické kresbě, tak bych byla ráda, abyste ji využívali společně s dalšími metodami, které ovládají Grev a Jasa. Dnes to cítím tak, že samotná automatická kresba je jen část celku….pokud se AK chcete věnovat a využívat všechny její možnosti, je nutné rozšířit své znalosti a dovednosti, abyste mohli pomoci již konkrétně sobě nebo druhému od jeho bolesti, nebo nemoci, nebo jiného problému. Je to velký rozdíl, když si nakreslíte Váš (nebo druhého) problém, dokážete ho popsat a tady skončíte. Nebo nakreslíte, najdete vhodné řešení a zrovna i můžete konkrétně pomoc praktikovat :o). Možná si teď někteří říkáte, že jsem náročná na Vás a to jsme ještě ani nezačali, ale nemám ráda polovičatost a jak jsem už psala….AK je jen část jakéhosi celku :o). Když jsem se rozhodla pro tuto činnost, tak s jistým záměrem. Není mým cílem věnovat Vám pár hodin a učit AK jen kterou budete využívat pro zábavu a hraní si na věštce, ale ráda bych aby v tom už byl hlubší smysl a cíl.

Konkrétnější představa

První seminář -sobota i neděle- by byl o AK, na kterém by jste se naučili kreslit „základy“, které by jste nějaký čas doma procvičovali a po určitě době (na které bychom se domluvili) bychom se znovu sešli a pokračovali.

Další semináře -sobota, neděle- by se jeden den věnovalo AK (už bychom asi zabrousili do diagnostiky, tabulek, a jiných možností využití AK, ale to všechno bude záležet na tom, jakým tempem se budete posunovat vpřed) a druhý den už by se věnoval teorii a praxi EFT, Reflexní terapii, léčení pomocí energie a dalším metodám. Nebo by se to prokládalo mezi sebou v průběhu obou dnů (aby to bylo trošku zpestřené) ale přitom to všechno na sebe navazovalo.

Samozřejmě, rozhodující pro Vás bude i cena….. 600 Kč/ den (strava a ubytování v ceně není zahrnuto).

Vše bude na dohodě s Vámi.

Pokud bude zájem o naše semináře, není problém víkend udělat již od pátku do neděle. Jednodenní kurzy by mohly případně pokračovat u pokročilých, kde by se už jen pilovalo :o). Pokud bude dostatečné množství lidí se zájmem o to, co jsem výše popsala (kolem 10) a budou prostory (pravděpodobně i s přespáním), pak už se dohodne termín a můžeme se pustit do práce. Opravdu to bude práce – práce na sobě a to se dnes hned tak někomu nechce.

Přivítáme Vaše návrhy, kde by se semináře daly uskutečnit a Vaši spolupráci při zajišťování prostorů.

Nechávám tady otevřený prostor pro komentáře, pro Vaše návrhy a případně Váš zájem o naše semináře.

První seminář by mohl proběhnout v Břeclavě koncem září nebo v průběhu října (je to tak trošku v jednání a pomoci Rudbekie) takže pokud máte zájem …..můžete předběžně, nezávazně se hlásit na[email protected] a nebo tady do komentářů.

Mějte se a smějte se, těšíme se na Vás…….Vaše Zrzka, Grev a Jasa

Jelikož automatická kresba se nedá naučit během několika hodin, chtěla bych, aby semináře, se konaly jako víkendovky, kde by se trošku vysvětlovalo, trošku meditovalo, hodně kreslilo a praktikovalo. Automatická kresba je široká škála možností, co všechno se dá s její pomocí zjišťovat a kreslit, ale to je tak trošku rozepsané už v předešlých článcích o AK a nelze se to naučit v jednom víkendu, takže by těch víkendů bylo víc.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama