SEMINÁŘE AK MIMO HODONÍN?

ak sa bude dať ešte tento rok, ak nie budem vďačná aj  na budúci :-). Ak áno napíš mi prosím podmienky a ak nie tak skús porozmýšľať prosííím:-))).

Ďakujem za odpoveď . Krásny víkend.

Eva

8.9.2012

 

 

Ahojíček Evi,

 

Děkuji ti za tvou nabídku a věř mi, že si jí moc vážím. Už mi přišlo několik podobných nabídek a tak si dovolím mou odpověď a tvůj dotaz uveřejnit na PRAVDIČKÁCH….protože cítím, že mi ještě podobné nabídky přijdou.

 Evičko, nebyl by to pro mě až tak velký problém se za vámi dopravit kamkoliv… problém je někde jinde… a souvisí s podmínkami, které bych potřebovala, aby byly splněny, pokud bych se někam vydala.

 

 

1.Organizátora

 

Který by, zajistil pronájem vhodného místa, ( od pátku do neděle ), převzal a předal pronajatou místnost a domluvil cenu a platbu za pronájem.

Človíčka, na kterého je spoleh, který se postará o to, aby když nastane situace, která je nezvyklá, se v místě konání dokázal orientovat a dokázal pomoct.

Aby tento človíček dal všanc účastníkům své telefonní číslo a pomohl jim v případě bloudění na místo konání semináře je navést a nebo jinak poradit, jak se na místo dostanou.

 

 2.Vhodné místo:

 

Prostornou místnost s lavicemi a židlemi, aby účastníci mohli kreslit. Toto místo by mělo být klidné, aby nebylo moc rušivých podnětů.

Funkční přehrávač CD, na kterém pouštím hudbu při kreslení.

Pro sebe potřebuju velkou tabuli na kreslení…je mi docela jedno jestli je to tabule na kterou se píše a kreslí křídou, nebo fixou. (rozhodně dětská tabule je pro tuto činnost nedostatečná svou velikostí).

Místo na spaní pro lidičky, kteří přijedou z dálky…( v Hodoníně se spí přímo v klubu na žíněnkách ve vlastních spacácích a jsou tam WC i sprchy + vybavená kuchyňka na uvaření čaje, kávy atd. Za noc účastníci platí 100 Kč,-/noc)

Možnost stravování…může být kuchyňka, nebo poblíž nějaká hospůdka ( v Hodoníně to řešíme tím, že si necháme na místo přivést jídlo z nedaleké picerie a v kuchyňce to poobědváme).

 

semin ak_hodonn 21.8.2011_28

3.Účast a platba

Podmínkou je 20 lidiček, kteří by se semináře zúčastnili. To bych viděla já podle přihlášek kolik lidí by mělo zájem v místě konání se semináře zúčastnit. Pravděpodobně bych musela zvednou o nějakou tu korunu i cenu semináře, protože moje náklady by byly navýšeny o projetý benzín + např. dálniční známku.

 

p5050006

 

Milá Evičko i vy ostatní, kteří byste chtěli, abych za vámi někam přijela.

Napsala jsem v rychlosti podmínky, ty nejzákladnější, které mě v tuto chvíli napadly. Není to jednoduché s organizací…znám to, když zařizuji seminář tady v Hodoníně. Je to pro mě tady vyhovující místo hlavně z důvodu, že se o vás umím postarat po všech stránkách… ať už by se stalo něco po zdravotní stránce…nebo po stránce např. že by do klubu někdo nezvaný vlezl a něco odcizil…vím kam zavolat, koho přivolat, kam dotyčného odvést. Navíc lidi, kteří přijedou s bágly vlakem či busem vyzvedávám i odvážím na nádraží.

KLUB ve kterém se semináře konají jsou místem, kde je spousta dětské, čisté energie…a byť je to v centru města…je tam dostačující klid. Poblíž jsou obchůdky s potravinami, takže ti co přespávají si nemusí pečivo a jiné jídlo vozit sebou, ale nakoupí si čerstvé. Je kam zajít na jídlo, nebo si jídlo nechat dovést přímo do klubu (začali jsme to takto řešit z časových důvodů, protože když se nás vydalo 20 na oběd…tak jsme spoustu času promrhali).

Nejsem zatím úplně pánem svého,  protože činnosti spojené s PRAVDIČKAMI…jsou takovým mým koníčkem a potřebou ukázat lidičkám, které mají zájem směrovky na cestu, kudy to jde i jinak než dosud byli zvyklí. Jsem zaměstnaná, mám rodinu a dálkově studuji. Takže i časově je pro mě obtížné vymyslet a skloubit semináře s ostatními činnostmi. Na semináře i školu čerpám dovolenou, která má také své hranice…a není bezedná.

Ale všechno jde, když se chce… nebráním se udělat seminář mimo Hodonín….ale jak jsem psala už výše…potřebuju někoho, kdo za mě bude suplovat to, co v Hodoníně zaopatřuju já sama. Někdo naříká na dálku, že je pro něj Hodonín nedostupný….ale můžu s čistým svědomím říct…že kdo má přijet ten přijede…měla jsem tady lidičky od Popradu, Prahy, Sokolova,   Bratislavy od Plzně atd.

Dávám věcem volný průběh a tak dávám průběh i seminářům mimo Hodonín…. Věci se vyvíjí stále dál…

 

 

 

Mějte se a smějte se …. A těším se na vás…na ty kteří se rozhodnete přijet za mnou do Hodonína a nebo na vás…za kterými někdy přijedu já.

 

S láskou……vaše Zrzka

8.9.2012

 

PS: Evičko, dvakrát jsem ti zkoušela poslat tuto odpověď na e-mailovou adresu, ze kterého mi tvůj dotaz přišel, ale bohuže se mi vrátil dvakrát zpět…tak doufám, že si to přečteš tady :o)

Zuzka zrzka ahoj :-))..

 

chcem sa opýtať , či by si bola ochotná prísť spraviť seminárik na AK  :-)) do Zvolena ,

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama