PROBĚHL SEMINÁŘ – VELKÁ OPAKOVAČKA AK1

chci si svoje pocity pro sebe i pro vás na PRAVDIČKÁCH uchovat, abych si je po čase mohla přečíst a všechno si znovu vybavit.

VELKÁ OPAKOVAČKA není podmínkou, ani nutností pro pokračování AK2. Tento nápad vznikl jen díky tomu, že jsem potřebovala zjistit, kolik z vás bude mít o AK2 zájem, abych ji mohla zrealizovat :o) … a v lednu se těším na realizaci :o).

Každý seminář AK1 je jedinečný a má své kouzlo….ale tato OPAKOVAČKA…byla úplně jiná… Jeli jste za mnou s tím, že jste už věděli, do čeho jdete, co ode mě můžete očekávat, jeli jste s tím, že prostředí v klubu už znáte. Jeli jste do Hodonína, abyste se potkali vy, co už se znáte a abyste poznali i další pastelkačky a pastelkáře. Byl to hřejivý pohled, když jsem viděla, jak si padáte vzájemně do náručí a úžasný pocit, když jste se ocitli v mé náruči. Leo,  přijel jako poslední…..a završil ten uvítací dortík třešinkou na tom dortíku svými kytičkami, které pro každou z nás přivezl…. A já mu tímto ještě jednou za tuto hřejivou pozornost děkuju :o).

 

Mám problém do písmenek vtisknout to, co jsem cítila a ještě cítím….ono se to slovy snad ani popsat nedá. VELKÁ OPAKOVAČKA byla jiná než ostatní předešlé semináře z mnoha důvodů, některé z nich jsem už napsala o kousek výš. Byla jiná i v tom, že jste za dobu, co jsem vás neviděla, udělali na sobě kus práce….který se každému z vás na tabuli zakresloval, když jsem vás kreslila… Je vidět, že vás ty předešlé semináře,.. moje kopance i pohlazení nasměřovali kudy tudy za svým štěstím a pochopením a vy jste se tím směrem vydali. Nebylo potřeba se zdlouhavě už vykreslovat z vašich bolestí….jen z jednou z vás, jsem si prožila její novou velkou bolest…ale věřím, že i tato bolest se vyřeší. Prožila  jsem si každého z vás při kreslení… další jedna z vás dostala informace, které musely dozrát a o víkendu nastala vhodná doba, aby je dostala. Informaci, kterou jsem jí zakreslila se potuplovala ….tím, že dostala ještě další dvě znamení …tak ze shora….že už je to tady … a já se z toho fakt upřímně raduji s ní. Mám vážně radost z toho, co se všechno na semináři odehrálo, jaké změny se vám zakreslily a jak z vás byla cítit pohoda, láska, porozumění, radost …jak jste přijeli s otevřenými srdíčky a nechali si je ještě víc tou atmosférou otevřít.

 

 

Celou tu dobu, kdy jste se mi začali přihlašovat na seminář VELKÉ OPAKOVAČKY..jsem se na vás těšila….ale týden pracovního maratonu doma, kdy jsem malovala a stěhovala nábytek, jsem v pátek byla tak utahaná, že moje natěšení lehce upadalo s přibývající únavou….ale jak jste začali najíždět postupně….tak i moje energie a těšení se postupně začali růst….až dorostli a já jsem od vás odcházela oba dny až… O PŮL DRUHÉ ráno :o). Tento čas je pro OPAKOVAČKU symbolický :o) …. Hodiny se zastavily první den skoro v půl druhé ráno a tak jsme měli spoustu času…který se stále motal kolem půl druhé.  

 

Vážně nejde popsat, co se tam všechno odehrálo, jak mi s vámi bylo fajnovůčko, jak jsem vás cítila jako svou rodinu, jak jste všichni v mém srdíčku a jak mám radost z vašich samostatných krůčků. Užili jsme si spoustu smíchu…a opět se osvědčilo moje tvrzení, že smích otevírá srdíčka…. Sama jsem kdysi pár seminářů prošla….a vím, že pro mnohé lidičky duchovní záležitosti mají význam vážnosti, důležitosti, záhadnosti atd…. a tak semináře pod mou taktovkou se liší, asi proto, že se nepokládám za nějakého guru, ale za jednu z vás, která jen předává své pravdy a své zkušenosti ze života. Život sám o sobě je duchovno a jsem ráda, že už chápete, že ho můžeme prožívat jinak, než z vážným, uvědomělým xichtíkem… zkrátka ..JAKÉ SI TO UDĚLÁME – TAKOVÉ TO MÁME.

 

Pastelkáčci moji drazí…. MĚJTE HLAVU V OBLACÍCH A NOHY PEVNĚ NA ZEMI…a všechno bude fajn. Přijímejte situace ve svém životě tak, jak jdou…nechte se unášet řekou života….už víte, že to jde. Dejte věcem volný průchod a věřte, že to co se vám děje…je pro vás právě teď to nejlepší co se může dít…byť to tak nevypadá…ono to nevypadá jen díky tomu, že nevidíme mnohdy dál než po roh…za roh už vidět nejde. Ale když pak nahlídneme za ten roh až k němu přijdeme….tak pak nám to teprve zacvakne proč se to událo, proč jsme si to něco museli prožít a odžít.

 

 

 

Nějak jsem se rozepsala…a tak se s vámi už raději rozloučím…tím svým

MĚJTE SE A SMĚJTE SE….

a těším se na mnohé z vás na plánované AK2.

Bylo mi s vámi moc fajn a ještě dlouho budu vzpomínkami u vás….

tam v klubu a U Šviháka :o).

S láskou…vaše Zrzka

4.9.2012

 

 

 

 

PS: náš nejmladší a moc šikovný nenjamínek FIDORKA… DADULKA…mi dnes na FB ve skupině SEMINÁŘE AK …zanechala (a všem ostatním) písničku s komentářem „to je o té holce, co za to všechno může :o)“ a já mám potřebu ji tady na PRADIČKÁCH mít….protože hned po ránu jsem si od smíchu zanechala poprskaný monitor…..FIDORKO jedna nevinná :o)…..

 

 

{youtube}L_Z5mfcVPe8{/youtube}

 

 

 

Ahoj Zuzi,

 

teprve teď jsem se konečně pořádně dostala k počítači,a tak Ti píšu. I když Ti psala Deny, že je nemocná,a tak na velkou opakovačku nepřijedeme, chci Ti napsat omluvu i já. Fakt mě to moc mrzí a i když vždycky říkáš, že přijede ten, kdo přijet má, tak je mi to moc líto, že jsme tam tentokrát s váma nebyly. Jak jsem tak pročítala reakce na FB, tak bylo opět skvěle (jak jinak) 🙂 Doufám, že se ještě nějaká ta opakovačka konat bude.

 

Měj se krásně, pa. Andrea

3.9.2012

 

 

Ahojíček Andry,

 

Není potřeba se omlouvat….chyběly jste nám tam nejen vy dvě…. určitě do OPAKOVAČKY patřilo vícero lidiček a hned bych z fleku mohla napsat jména….ale to je fuk….ono to fakt z nějakého důvodu bylo tak jak to bylo a byl tam ten, kdo tam byl. Nebudu tě dráždit, že jste o hodně přišly….protože si na své přijdete na AK2 na kterou jste se už zapsaly a už teď se na vás těším i na ostatní.

 

Měj se a směj se a pozdravuj Denisku-tenisku i Verunku.

S láskou Zrzka

4.9.2012

——————————————————————

 

 

 

Ahoj sluníčko….

jen stručně: 🙂

 

– mám Tě ráda, moooooooooooc a děkujiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

– přihlašuji se na AK2

– manžel chtěl  včera všechno vědět, vše jsme probrali a hned jsme zkoušeli předávání energií, super, jsem ráda. Chci se naučit umět pomáhat, ať metodou EFT či Reiki či cokoli. Cítím, že to můžu dělat, že to chci dělat a že uzrál čas ten dar otevří.

 

Posílám hubana,

Krásný den, jo a hubana tomu malému šibalovi

Tvoje Dita

3.9.2012

 —————————————————————–

 

 

Ahoj Zuzanko,

moje milovaná, moc děkuji za krásný víkend.

Prosím prosím napiš si mně na „dvojku“.

Měj se krásně.

Eva

3.9.2012

 ———————————————————————-

 

 

Ahojky beruško,

chci Ti jen krátce ještě jednou poděkovat za úžasný víkend.

Pěkně si u Tebe vždycky dobiju baterky.

Mám Tě ráda

Lilisek

3.9.2012

———————————————————————— 

 

 

Ahooooj Zrzečko moje milovaná, já ti to musím napsat hnedkaj za tepla, aby Tě to hřálo a kdyby ti náhodou někdy bylo trošičku smutno, tak aby to na tebe svítilo 😀

Ty to víš, že nám tam všem bylo moooc hezky s Tebou, ale taky víš, že u mně je to hrozně moc velký pokrok a že jsem si to řádně užila. Bylo mi tam moc krásně, lidi byli fakt výborní a já se prostě koupala v blahu. Kde šlo, tak jsem posvítila aj na ty, co jim zrovna trochu pohaslo, páč jsem měla energie na rozdávání, taková trošku motorová myška 😀

Dneska co se odehrávalo a odehrává na facebooku je toho dokladem, že jsme si opravdu krásně sedli a že nám spolu bylo fajn a je jasný, že z toho vznikla opravdu silná a pevná pouta, některá zesílila, jiná vznikla úplně nová. A co jsme se nařehtali, normálně mám fakt pekáč buchet za dnešek.

Taky moc děkuju za tvou otevřenou náruč, kterou jsem si opravdu moc užila, byla jsi mi hrozně moc blízká a věř mi, že ten pocit spíš neznám, ale s tebou to bylo úplně přirozené a samozřejmé, jako by to tak bylo, jak já říkám, od vždycky a na vždycky.

Taky jsem úplně vypla mozek a nemyslela vůbec na to, co se děje doma, zapoměla jsem na ty „svoje“ chlapy a mám svatý klid…..

A pěkně jsi nám to tam načarovala, kolik já jsem tam viděla zrcadél, no ale vzala jsem to a nedotklo se mě to a jsem za to moc ráda.

Jo a na dvojku mě už máš určo napsanou 😀

 

MÁM TĚ V SRDÉČKU SCHOVANOU TY MOJA MILOVANÁ 🙂

Ahoooooj Petra

3.9.2012

 ————————————————————————-

 

 

Ahojky Zuzičko,

 

sama víš, jak těžce se mi k Tobě dostávalo :o)))), ale jak moc jsem chtěla.  ♥

 

Už od loňského roku….

 

To, že se mi to povedlo letos, pro mě má jistou symboliku. Jednak jsem mezitím našla Aničku – svého klona (půldruhou) ♥ ☺ a to díky Tobě… a pak přímo v Hodoníně jsem prožila to, co jsem hrozně dlouho nezažila… Začátek roku byl pro mě fakt na hovno, šak to víš… pomalu se zdvihám z riti zpět k sobě a po víkendu s Vámi, jsem skočila :o)))) Bože, jak mě bylo dobřééééééééééééééééééé.

Takový koncentrát pozitivní energie se fakt nedá nenasát. Nařehtala jsem se jako Milka J a řehtám se ještě teď a budu ještě dlouho.

 

A i když jsi měla obavy, jestli mi to naše/vaše kreslení a povídání mi dá to, co má, (když jsem nebyla na jedničce), jestli pochopím….. tak Tě můžu fakt uklidnit… dalo a pochopila jsem :o))) Kurňa, že jo ♥

Hlavně Vy všichni… tvl, ani mi to vypsat nejde :o)))

 

 

Prostě a jednoduše…. Už se mě nezbavíte, pááááááááč přijedu vždycky 

 

Hanka – Mašlička..

 

 co je pořád s Vámi všema a bude si ještě dlouho všechno a znova připomínat (hlavně v půl druhé) :o)))))

4.9.2012

 —————————————————————————————-

 

 

 

 

Ahoj Zuzanko,

 

 

 

víkend s tebou a se všema byl úžasný. Já jsem teď ve fázi nemluvení, fakt nemám slova, jen krásné, nádherné, úžasné pocity. Napadá mě jen: radost, štěstí, blaho, láska, teplo, uvolnění, emoce………. celá zářím.

 

Děkuji za to, co jsme pro sebe navzájem. Mám tě ráda.

 

 

 

Pa, Kristýna

————————————————————————- 

 

 

 

 

 

 

…avoooj srdiečko…

 

aj ja Tebe ďakujem… za náadherný víkend… za všetko, čím si svoje puzzlátka ☺ môžem ľahšie skladať… njn… tentokrát som šla s pocitom, že nepotrebujem fúkať žiadne bebíčka… aaaa kurňa predsa sa jedno dosť silné ozvalo… bez Tvojho ďalšieho kreslenia by som si sama ťažko našla súvislosti… jjj… všechno je jak má být… a ja som hlbšie pochopila… aká dôležitá je úprimnosť… voči sebe samému… aj iným…
…ako mi s Vami všetkými bolo… ja už slovami nedokážem popísať… ja sa už len priblblo idem usmievať… ☺ …trebárs aj nad každou fotečkou… čo v zásobníku mám… ☺ …pretože tie sú nasiaknuté všetkým nevypovedaným…

…pastelky a pastelkáči… :o)) …vítam Vás na palube Zrzkozávislákov… :o)) …mariška je fakt na ňu prislabá…

…s láskou… a vďakou… objímam…

 

Anička SR

 

4.9.2012

 ——————————————————————-

 

 

 

Ahoj Zuzko,

honem se hlásím na dvojku, abych na to nezapomněla a už teď se moc těším! :o)

a vím, že musím zatím trénovat, jinak budu furt u těch svých koleček 🙂 myslím, že je to dobře, že nebude dřív… 😉 od května do září jsou taky 4 měsíce jako teď do ledna a myslím, že je to tak akorát… v tom červnu se mi to pěkně rozkreslovalo a kdybych ještě o prázdninách kreslila, tak by mi ten seminář teď dal i víc, si myslím… v tom, že jsem si mohla svoje kresby porovnávat s tvými. myslím, že by se mi toho zakreslovalo víc, takové ty věci okolo, takhle jsem měla zase jen ty kolečka, maximálně s kytičkou nebo prázdný, některý učesaný a některý chaotický, ale i tak mám radost, že aspoň tak… 🙂 a ono je to dobře, že tam toho není od začátku víc, protože člověk je nucen naučit se pořádně číst i v těch detailech! jinak bych si všímala víc těch serepetiček okolo a ne toho, že některé kolečko je učesané a některé třeba úplně malinko a nenápadně rozcuchané… až jsem se divila, co všechno jsem Ondrovi nakecala a on s tím souhlasil. a když mi vyšlo aspoň něco stejně jako tobě, tak jsem tam hopsala radostí na židli 🙂

Zuzko, díky moc za vše! jsem moc ráda, že jsem tě našla! a že jsi taková, jaká jsi 😉
mám tě moc ráda 🙂

a ostatní taky, díky všem, co jste tam byli! však vy víte 😉
papa :-*
Fidorka Dášecí

 

4.9.2012

——————————————————————————————– 

 

 

Ahooooj,

 

hihi nevím na kterou meilovku to mám napsat,tak to sichruju oběma.:-)

 

Přihlašuji se na AK2.Určo ti to je jasné,ale sichr je sichr.

 

Moja drahá papulenko-víkend byl úžasný a bylo tam hodně hodně hodně světla i přes tu bolest v každém srdíčku jinou.

 

Koukala  jsem na fotky na Kačenčiny oči a jsou tam ty babiččiny-víš o čem mluvím.Dávám dohromady mnoho souvislostí s tímto a je jich plno-že jsem si toho nevšimla už dřív.Možná měla přijít zrovna tato situace,abych si toho všimla,ale ještě nevím proč.

 

Tak papa broučku drahý

 

Iveta

4.9.2012

 ——————————————————————————————

 

 

 

 

Zdravíííím Zuzanko Zrzečko moja milá!!!! :-))

 

 

 

Než jsem otevřela Tvoje stránky, abych se podívala 😀 , jaké poznatky píšeš ze semináře, měla jsem pocit, že to číst nebudu, pač určitě budu řvát :-))

 

Nene, neřvu, naopak, z toho jde cítit tolik teplé a sluníčkové energie, že to je prostě náádhera a nemám slov :-)) a je mi jako bych tam opravdu s vámi byla…

 

 

 

O víkendu jsem byla v mysli s vámi, ale ne pořád, prostě přišli jste mi na mysl jen v určité hodiny – tak nějak to ono samo, aniž bych to chtěla a tu smsku jsem Ti chtěla poslat už v pátek kolem desáté večer, ale pak jsem si řekla, že už je dost pozdě (ale mi se vůbec nechtělo spát…) 😉

 

A víš co? Víš, viď? Je mi to jasné! Já jsem obyčejně velký spáč a sotva si vlezu do své postele (takový můj ostrůvek – spím v obýváku na rozložené sedačce), tak si třeba chvíli čtu nebo kreslím, ale jak se dotknu polštáře, tak upadám do kómatu      😀 . Ovšem tento pátek a aji v sobotu se mi vůbec, ale vůbec nechtělo spát a přikládala jsem to tomu, že to byly poslední dny mé 14ti denní dovolené a že už jsem asi vyspalá na rok dopředu… V kolik hodin jsem šla spát v pátek si už teď nevzpomínám, ale v sobotu jsem vypínala telku přesně kolem půl druhé ráno 😮 A to ještě tak, že jsem původně kolem půl dvanácté si říkala, že půjdu spát až kolem té půl třetí, kdy končil nějaký film a vůbec se mi v tu dobu nechtělo spát, a pak padla ta půl druhá a jako když to na mně hodí a prostě to nešlo :-))

 

 

 

No a docvaklo mi to všechno, až jsem si přečetla Tvoje pocity a to o těch hodinách… 😉

 

 

 

Moooc se těším na AK2!!! A „Malý“ je úžasný – škoooda, že jsem tam nebyyylaaa – mohla jsem si ho taky poňuuuňaaat …

 

 

 

Zuzanko moja, to je asi vše… Víc ani říkat nemusím… Je mi krásně!! :-))

 

Děkuju za to, že jsi a že rozdáváš tú tvojú hubú nevymáchanú :-)) radost a smích!!! 😀

 

 

 

 

 

Sluníčko v duši, úsměv  na rtech a lásku v srdíčku!!!

 

 

 

Papa Rozárka

 

7.9.2012

 

 

 

 

 

Ahojíček Rozárko,

 

 

 

Přidávám tvůj příspěvek, ať se partička co byla na semináři pobaví,  protože ta PŮL DRUHÁ byla pro nás pořád aktuální….. ještě teď se tomu směju. Kolik je hodin? Půl druhé :o). Jakmile se někdo zeptal na čas…tak bylo půl druhé a ta půl druhá nás provázela a provází dál… Dity odlítá na dovolenou…no a v kolik? V půl druhé :o).

 

 

 

Díky, že jsi s námi byla v myšlenkách…když už jsi nemohla přijet.

 

Měj se a směj se papapapa

 

S láskou Zrzka

 

4.9.2012

———————————————————————————————

 

 

 

Díky za krásný víkend

 

ty to umíš vždycky tak krásně napsat, že s těch tvých písmenek jde cítit i to co tam má být………

Anička ČR

4.9.2012

——————————————————————————————-

 

 

Zuzi,

 

opravdu náš dvoudenní seminář nel chybu.I všechny předešlé semináře byly plné lásky a pohody,ale tento minulý byl zase o něčem jiném.Řekla bych,že jsme si byli všichni tak blízko,jako snad ještě nikdy.Toto setkání mi hodně dalo a co se týkalo vašich rad,to jste se trefili,že to až není možné.

 

Díky za všechno Tobě i všem,kteří se totoho nádherného setkání zúčastnili.

 

Hodně úspěchů v práci i ve škole přeje

Magda.

5.9.2012

———————————————————————————————-

 

 

AHoj Zuzanko naše 🙂

 

 

 

Stále jsem se chystal Ti odpovědět, ale chvíli jsem našel až teď.

 

Napsala jsi to pěkně, a že to byl seminář jiný, to je jasná věc, proto taky ten šrumec na fcb, to neustálé nakukování a snaha být se všemi stále v kontaktu, když už nejsme v Hodoníně, však víš…

 

Já za sebe můžu zase řít, že ač jsem stále neproniknul do AK, i jsme si to vysvětlovali 🙂 tak se mi moooc líbilo to reikování a vůbec všechno, ten kontakt s Vámi všemi, ta fajn atmosféra, ty energie, pozitivní takže nezbývá než samozřejmě za všechno toto Tvoje dílko moooc poděkovat a těším se na leden na AK2 🙂

 

 

 

PUSU, OBJETÍ A MYŠLENKU NA DÁLKU POSÍLÁ LEO.

11.9.2012

 

 

 

Já se musím pochlubit, jakou krásnou kytku mi Leo přivezl….a ostatní holčiny nemusely být smutné, protože i jim přivezl každé jednu gerberku….

díky Leo…za kytku i za to, že jsi …a že jsme tě mohli poznat :o)

 

 

Ahojíček moji pastelkáčci,

 

Vím, že tento dopis vám nemusím psát….ale mám potřebu se ze svých pocitů a všeho vypsat, vyznat….

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama