OD 14 LET TRPÍM CHRONICKOU ÚNAVOU

Prosím vás o radu ohledně mého dlouholetého problému,

Od čtrnácti let trpím chrnonickou únavou, vím, že byla způsobená obrovským strachem ze své smrti, který mě paralyzoval, a následovala únava, která trvá celých 28 let. Dále bych vás poprosila o čakrový výklad, kde bude největší problém, kde neproudí energie a kde jsem nejvíce bloklá. Předem vám moc děkuji za případnou odpověd´, protože doted´si s tím nikdo neporadil. I když se snažím, opravdu nevím, co pro to můžu ještě udělat.

Irena

21.9.2010

Ahojíček Irenko,

Není to s tvými čakrami až tak špatné, ale bloky tam opravdu jsou.

První čakra – materiálno, rodinný život – tato čakra je v pořádku, energie proudí jak má, znáš své místo na zemi, rodinný život ….tam se cítíš dobře.

Druhá čakra – sexuální, chtění života – tak tady do pokulhává, čakra je malinká a zablokovaná. Ta chuť je vlastně i tvá únava, kterou zmiňuješ.

Třetí čakra – sebeláska, sebevědomí – je jako by z oka vypadla té druhé čakře a znamená, že se často obviňuješ, možná za tu únavu, možná za něco jiné, ale nemáš se ráda a sama sebe si nevážíš tolik, co bys měla. Víš, když se ti něco nepodaří, tak se dokážeš dlouho peskovat a obviňovat, ale když se ti něco podaří a měla bys na sebe být hrdá a chválit se….tak to přejdeš a je to jen chvilková radost.

Čtvrtá čakra – srdeční – tak ta je opravdu moc hezká, zakreslila se do kytičky, což znamená, že jsi žena, která umí milovat, která ví co je to láska.

Pátá čakra – krční, řeč – tak ta je menší a zablokovaná. Neumíš vyjádřit takové to jak se říká…..co na srdci to na jazyku….dokonce dokážeš být slovem dost ostrá a pichlavá a aniž bys to chtěla, tak slovem dokážeš ranit.

Šestá čakra – intuice – máš ji dostatečně velikou, ale je tady blok….nevěříš své intuici, první myšlenka co tě napadne, je intuice, ty další, to už je rozumové odůvodňování.

Sedmá čakra – duchovno – ty věříš na věci mezi nebem a zemí, ale věříš jen tomu, čemu chceš……není tam důvěra, která by měla být….je tam blok což znamená tvé pochybnosti. Na jednu stranu věříš, ale stále potřebuješ důkazy.

Tak to by bylo k tvým čakrám a k tomu tvému problému s únavou bych napsala asi tolik. Nevím, co všechno jsi už zkoušela, kolik práce jsi na sobě již udělala a to hlavní…….nevím jestli jsi slyšela a zkoušela metodu EFT. Myslím si, ba jsme přesvědčená o tom, že tato metoda, by ti pomohla se tvého problému zbavit, pomohla by ti ho zpracovat. Irenko, něco málo je u nás na stránkách o této metodě psané, tak pokud neznáš, tak si zkus to málo o tom přečíst a když tak dohledat na internetu další informace. Je po republice docela dost terapeutů této metody….nevím odkud jsi. Možná, by jsi to měla ke mně – do Hodonína, nebo ke Grev – do Prostějova kousek a mohli bychom se s tvým problémem trošku poprat anebo jiný terapeut.

Jinak moc děkuju za chválu na naše stránky, jsem ráda, že se ti u nás líbí a doufá, že se u nás zabydlíš a ještě nějaké ty naše pravdy si přelouskáš a najdeš to co hledáš.

Měj se a směj se Irenko, přeju ti hezké a vitální dny, neboj – bude líp….Tvá Zrzka

21.9.2010

Moc děkuji za váš čas a chut´pomáhat, myslím, že to sedí přesně,pročtu si o EFT a zapracuji na sobě.

Já pracuji s SH 1024 a také se pravidelně napojuji na světelný světový systém, prapodstatu, odkud prosvětluji čakry.Možná vše mám zaseknuté v hlavě, nějaké pochybnosti o své nedostatečnosti atd.

Prozatím mocinkrát děkuji a určitě se ještě ozvu.Jinak jsem z K….

Irena

21.9.2010

 

Vaše komentáře

Reklama