PRAVDA O OCHRANĚ PŘED…..

Časem se vedle nás začnou vyskytovat další a další ochránci a andělé, které si do našich životů přitáhneme. Někomu stačí jeden….někdo jich potřebuje víc….

Ten náš hlavní andělíček strážníček nám od narození poskytuje ochranu, která je tvořená energetickým štítem…

 

Téma zní PRAVDA O OCHRANĚ

Mám na mysli …ochranu…. proti negativním vlivům, energiím, energetickým upírů, různým záškodníkům atd.

Existuje spousta návodů na vytvoření ochrany, fungují modlitby a prosby….

Já osobně se s vámi ráda podělím o to, jak jsem to měla a mám já…. protože jsem zastánce toho, že praktický příklad je tím nejlepším ukazatelem…a navíc budu psát z vlastní zkušenosti.

Když jsem začínala nahlížet do duchovna, do věcí mezi nebem a zemí… samozřejmě, že jsem se i dozvěděla o možnosti, že se na mě může nalepit nějaká zbloudilá dušička, že mi někdo nebo něco může škodit…atd. Wahlgrenis nás na svém semináři učila ochrannou bublinu….nemám právo popisovat to co nás ona učila…. její bublina byla účinná…..ale její tvoření pro mě moc zdlouhavé a složité. Mám ráda jednoduché věci a tak jsem si pomocí své fantazie začala tvořit sama svou bublinu.

Bublinu jsem si začala podle svého na sobě tvořit a stala se pro mě součástí každodenního života…. Měla jsem ji na sobě stále….ani nevím proč…snad proto, že jsem přijala něčí pravdu, že se na mě může někdo nalepit…aniž bych měla nějakou špatnou zkušenost s tím, že by se do mě chtěl někdo dostat, nebo se na mě někdo nalepil a nebo mi nějak škodil….bublinu jsem si pro jistotu dělávala a časem ji dělala automaticky.

 

Návod na ochrannou bublinu.

První krok

Představte si velkou bublinu ( z bublifugu…megabublifuku….) …která je tvárná, pružná, odolná a velká přesně tak jako vy…vejčitého tvaru….tak abyste se do ni v pohodě vlezli. Vejdete do bubliny….a otvor, který jste si vytvořili se za vámi zacelí. Jste v bublině a požádáte ji (můžete si na pomoc přivolat i své ochránce či andělíčky), aby vás ochránila před vším negativním, abyste přes ní viděli a slyšeli, aby přes její skořápku k vám prošlo jen dobro, abyste se uvnitř cítili bezpečně, aby vám v ní bylo např. teplo (v létě zas můžete změnit chladně), abyste byli pro jisté lidi neviditelní, abyste zvenčí nechytli poletující bacili….je to jen a jen na vaší tvořivosti a fantazii, jak si bublinu budete chtít naprogramovat…. Aby tato ochrana vám vydržela celých 24 hodin..toto je důležité, určit dobu na jak dlouho bublinu chcete mít….ale pozor… 24 hodin by mělo být maximum.

Druhý krok

Když už máte všechny vaše požadavky naprogramované…..tak je důležité ještě celou bublinu potáhnout zrcadlovým efektem a to z důvodu, že bude-li k vám vysláno nějaké nagativum (černá magie atd)…tak veškerá tato negativa se od zrcadla odrazí a vrátí se zpět k tomu kdo toto negativum vyslal.

 

Třetí krok

Abyste se mohli v takové ochranné bublině pohybovat, brát věci do rukou, dělat kroky atd…. je důležité udělat to, že tuto bublinu požádáte aby splaskla na vašem těle a přilnula se na vás jako vaše kůže.

Po vypršení doby, kterou si stanovíte….vaše ochrana sama zmizí a je třeba si udělat novou. Nebo si ji můžete dělat podle situace, podle potřeby.

První tvoření ochranné bubliny bude časově náročnější, ale pokud si budete bublinu dělat pravidelně, tak to den ode dne bude jednodušší a jednodušší….a po asi tak týdnu…možná měsíci (je to u každého individuální) vám bude po ránu v koupelně stačit jen přání…. Žádám o ochranou bublinu (kůži, povlak…záleží jak si to nazvete) a už ji budete mít na sobě.

Tapeta: Země andělů

 

Podobně se dá celý proces ještě malinko zjednodušit

…představíte si…jak stojíte pod sprchou a z ní na vás teče zrcadlový efekt…a obaluje vás a přitom jak vás obaluje….tak si obal programujete….

Těmito způsoby jsem si kdysi já dělávala svou ochranu a fungovala bezpečně…dokonce v mrazech, když jsem musela sloužit venku, jsem měla teplé ruce a netřepala se jak ratlík. Proč píšu v minulém čase? Už několik let si bublinu nemám potřebu dělat….vlastně jsem si to uvědomila, když jsem byla u Brani Súkeníka na semináři a jak nás projížděl svým pohledem sem tak k někomu něco přihodil….i u mě se zastavil a jen řekl „Na čo máš kolem seba tů bublinu, na čo ti to je?“…no fakt na co?

Po semináři se mi znovu vybavila jeho slova….a hned mi přišla odpověď.

 

OLEJ A VODA JE JAKO DOBRO A ZLO…..NESMÍSÍ SE….

 

když obě tekutiny vlijete do sklenice a zatřepete jí…tak  na chvíli se smísí, ale pak se zase od sebe oddělí.

Moje pravda teď je… že mi stačí ochrana mých ochránců a andělů… a podle lidiček kteří se na mě dívali, tak prý ochranu mám velikou…. A já tomu věřím…už tolikrát mě podrželi ti moji ochránci za límec abych nepadla a když mě nechali padnout…tak jen v mém zájmu…abych mohla zase vstát a z chyby se poučit.

Sice mě v zimě zebou od zimy ruce i nohy….ale cítím se bezpečně. A když v práci jedu k případu, kde cítím nebezpečí….tak své kluky prdelkaté poprosím aby na mě dali pozor….vím, že jim to říkat nemusí….ale radši je požádám… maminka mě slušně vychovala… pozdravit, poděkovat, poprosit…. Jsou základy slušného chování :o).

 

Mějte se a smějte se….a pokud máte potřebu si kolem sebe vytvořit ochranu ….tak snad jsem vám byla inspirací. Není to nic těžkého, složitého…. Mám to vyzkoušené na sobě…a funguje to…. Možná časem zjistíte i vy, že ta ochrana je zbytečná, ale třeba zrovna teď ji potřebujete ……

S láskou….vaše Zrzka

29.12.2011

Vaše komentáře

Reklama