Horoskop na únor 2015

 

 

Horoskop pro Berana

Horoskop - znamení Berana

Od prvních dnů února se snažte výrazněji změnit svůj přístup k životu a povinnostem. Bylo by užitečné se vzdát několika starších návyků, které vám nic dobrého nepřináší a vyměnit je výrazně modernějšími postupy. Během celého měsíce si dávejte pozor při všech záležitostech, které jsou nějakým způsobem ovlivněné zákonem – týká se to i takových banalit jako je jízda autem. Kolem poloviny února se objeví nějaká větší překážka, kterou ale s pomocí přátel zvládnete. Láska může přijít v posledním týdnu.

 

Horoskop pro Býka

Horoskop - znamení BýkaS novým měsícem vám začne i nový rodinný a pracovní život. Pod vlivem různých událostí hodně věcí bude vypadat a fungovat jinak než doposud. Ale nemusíte se toho obávat, podle horoskopu budete mít dostatek času, schopností a hlavně podpory, abyste si se vším během celého února poradili. Komplikovanější situace nastane kolem desátého, kdy zmatky budou vypadat naprosto nepochopitelně. Užívejte si svobodu a nebojte se vyrazit někam za zábavou.

 

Horoskop pro Blížence

Horoskop - znamení BlížencůPro toto znamení zvěrokruhu bude únor skvělým měsícem plným lásky a přátelství. Užijí si ho i Blíženci, kteří již ve vztahu žijí – partner se jim téměř každý den pokusí snášet příslovečné modré z nebe, i ti, kteří jsou ještě single – čeká je mnoho příležitostí jak stav změnit a nebo si jen tak užít několik příjemných večerů s krátkodobou známostí. V práci by se vám mělo podařit objevit člověka, který sice se na vás pořád usmívá, ale ve skutečnosti jen vám hází klacky pod nohy a za zády vás pomlouvá. Nové projekty odložte na poslední týden.

 

Horoskop pro Raka

Horoskop - znamení RakaNyní budete mít možnost zjistit, že vzdělávání není jen investice do budoucího lepšího postavení a stabilnější finanční situace. Všichni Raci, kteří se něco učí či doplňují si nějaké znalosti budou najednou pohlceni zájmem o to, co dělají. Otevřou se jim nové obzory, díky novým informacím budete mít možnost poznat i nové zajímavé lidi. Kolem pátého může dojít k výrazné změně v práci nebo u někoho ze vzdálenější rodiny. Pokuste se do vývoje nějak zasáhnout.

 

Horoskop pro Lva

Horoskop - znamení LvaBěhem celého února byste podle horoskopu měli preferovat ta nejjednodušší řešení. Nemá smysl hledat u věcí desáté dno a padesátý problém ve verzi co by kdyby. Každou situaci střízlivě zhodnoťte prvním pohledem a rozhodněte co dál. A od svého plánu se nenechte nikým odvádět. Pravděpodobně koupíte nebo dostanete darem nějakou věc, která bude vyžadovat zvládnutí nových schopností. V druhé třetině února se mohou objevit nějaké problémy milostného rázu.

 

Horoskop pro Pannu

Horoskop - znamení PannyV tomto měsíci by pro lidi narozené ve znamení zvěrokruhu Panna mělo největší význam hrát přátelství. Objeví se někdo z minulosti, s kým jste na velmi dlouhý čas přerušili nebo výrazně omezili kontakty. Mezi přáteli, které máte nyní bude dobré trochu přehodnotit, kolik času jim věnujete a porovnat si to s tím, kolik času oni obětují pro vás. A co vše jsou schopni pro přátelství nezištně učinit. Ve vztazích bude převládat spíše zvědavost, co náš partner zase provede za rošťárnu či hloupost, kterou bude nutno nějak vyřešit.

 

Horoskop pro Váhy

Horoskop - znamení VahV prvních dvou třetinách měsíce budete pod vlivem silného pokušení ochutnat nějaké zakázané ovoce. Hřešit člověk může, ale nemělo by to být bez rozmyslu. Rozhodněte se, co porušení dosavadních postojů a norem vám přinese pozitivního a jaká negativa vám hrozí. A rozhodněte se podle toho. V zaměstnání si nejvíc dávejte pozor mezi desátým a dvacátým. Vaši spolupracovníci vás začnou podezřívat, že se příliš nevěnujete svým povinnostem a oni půlku věcí dělají za vás. Není nic snazšího než je vyvést z omylu.

 

Horoskop pro Štíra

Horoskop - znamení ŠtíraObčas budete mít dojem, že svět kolem vás se vůbec nedá pochopit, že stále všichni někam uhání a že všechno se neustále mění. Buďte v klidu. Podle horoskopu to bude jen důsledek konce zimy a zvláštní melancholie, která stejně nečekaně zmizí jako se před tím objevila. Starosti si dělejte jen se skutečnými problémy. V pracovních hádkách se vždy stavte na stranu kompromisu, pokud budete obhajovat radikální řešení, skončíte mezi poraženými. Pozor na výdaje spojené s domácností.

 

Horoskop pro Střelce

Horoskop - znamení StřelceProhlédněte si kritičtějším zrakem váš šatník. Podle horoskopu vás v únoru čeká více různých společenských událostí a to, jak se budete na nich prezentovat může mít velký vliv nejen na váš pracovní, ale i na milostný život. To co je pohodlné a nosíte to už pár let nemusí být společensky nejúnosnější. I malá změna prospěje. Na začátku a na konci měsíce by měl být vašim největším kamarádem budík a diář, cenit se bude dochvilnost a také dodržení všech termínů a povinností.

 

Horoskop pro Kozoroha

Horoskop - znamení KozorohaČekejte hodně pohybu a i zmatků v práci. Zvláště na začátku února by se na vás mělo nahrnout více záležitostí, zvláště citelné to bude v porovnání s relativně ospalým lednem. Peníze jsou důležité, obzvlášť ve vaší situaci, ale na druhou stranu nezapomínejte na to, že finance vám rodinu a přátele nenahradí. Pokuste se najít společně řešení složité situace a vysvětlit, že veškerá zanedbání již brzy vyřešíte. V lásce by vás měly zajímat jen konkrétní nabídky, nemá smysl se jakkoliv zatěžovat sliby o nebi a nejasné budoucnosti.

 

Horoskop pro Vodnáře

Horoskop - znamení VodnářePodle horoskopu je užitečné se připravit na únor plný různých nových událostí a situací, se kterými jste se doposud nesetkali. Bude se to týkat hlavně pracovního života, ale jisté zvláštnosti se mohou objevit i v citech. Vše se dá vyřešit, důležité je najít někoho, kdo vám se složitějšími problémy poradí a bude ochoten vám obětovat několik hodin svého času.  Pro lásku bude nejlepší druhá třetina měsíce, čekejte velmi krásnou nabídku pronesenou při nějaké velmi romantické příležitosti. Finance by na tom měly být lépe než v lednu.

 

Horoskop pro Ryby

Horoskop - znamení RybyLidé ze znamení Ryby mohou očekávat velký přísun energie, který by jim měl umožnit realizaci mnohem více nápadů a práce, než tomu bylo v předchozích měsících. Proto je únor zajímavým časem i pro změnu práce, kde na nového zaměstnance jsou vždy kladeny vyšší požadavky a je velmi pečlivě zkoumáno, jak si se svými povinnostmi dokáže poradit. Nyní budete moci všem ukázat, že to co po vás chtějí, vy umíte udělat tak zvanou levou zadní. Na konci února se může objevit zajímavá finanční nabídka, která ale bude vyžadovat menší investice. Jděte do ní jen za předpokladu, že vám zůstane rezerva.

Zdroj: horoskopy-vestirna.com.

Převzato: http://www.esoterika.cz

 

Vaše komentáře

Reklama