Poračování vztah – nevztah

Ahoj Zrzko,

4 měsíce utekly a já se zase trápím. Stále potkávám jen muže, kteří si chtějí užít a tím to končí. Teď jsem potkala muže, se kterým je mi moc hezky, je moc hodný a chová se ke mně úplně jinak než ostatní muži.

Ale když jsme nějak omylem zabrousili na náš vztah, (dívali jsme se na film a že prý je to příjemné kamarádské koukání), zeptala jsem se ho, zda jsme jen kamarádi a bylo mi řečeno, ať to teď neřeším, že je nějaký rozlítaný. To mě samozřejmě docela zaskočila. Nevím, jestli takové muže vyhledávám nebo mi prostě není dopřán normální vztah. Chtěla bych Tě poprosit, zda by ses na to nemohla podívat. Proč to z jeho strany vázne a zda to má nějakou budoucnost.

Moc Ti děkuji a ještě dodatečně přeji hodně zdraví, štěstí, lásky, spokojenosti a úspěchu do roku 2011   Lucie

17.2.2011

Tož teda šéfka stránek Zrzka mě pověřila, protože je v časovým presu (vede seminář), jestli bych Ti neodpověděl, pokud to nestihne včas…..tedy , abys jsi si nemyslela, že všem hned a Tobě nic……..

No tak se na to koukneme…

1) Jseš hezká ženská a ty to nemaj s chlapy nikdy lehký

2) Jseš netrpělivá-jako každá hezká ženská

3) A proto že jseš hezká a netrpělivá, tak s Tebou mele egoušek od plotu k plotu
4) Má však jeden plusovej háček…….jsi mladá a celej širokánskej svět kolem Tebe se těší co z Tebe vyskočí…….

Myslím, že jsem jen tak letmo zahlídl radu Zuzky…..netlač na pilu…fakt…netrpělivost je jediný strůjce Tvého nezdaru…..seznámit se s mužem Tvého srdce Raduj se zatím, že máš všechen čas pro sebe, že si můžeš vybírat a vybrat…..až se rozhodneš….opravdově….cesta zpět už bude komplikovanější…..zatím Ti to naznačuje, že chlapci by si rádi vrzli metelesku blesku do pryč…  to si prosím zapamatuj, neb tohle je i v Tvé duši…tak Ti to ukazuje..do budoucna..nedělej to co se Ti nelíbí druhému…..a taky….. proč brečet když takovej hoch zmizí…..raděj teď…co s takovým v manželství…no né……a do jaké míry to myslíš vážně i Ty…no ..odpověz si do zrcadla sama….mě nemusíš…. no vidíš…..a nehaž flintu do žita chlapů se válej  plný příkopy, ale ten opravdovej je jen jeden…to vím na beton…jseš na něj nachystaná???? opravdu si jej toliko přeješ???
No ještě uvaž…………nechceš-li ještě svoboděnku…..Budeš-li mít opravdu přáníčko…opravdu…….
prozradím Ti jak se to dělá…….promysli…pouvažuj…..a napiš
Je to jako v pohádce………jednoduchý zatím se měj a už se neptej na takový blbosti jako jestli ten tvůj  novej koník ten pravej a tak..přec s ním nepojedeš Velkou Pardubickou…….být s někým doopravdy je zážitek na celej život a to se jen tak někomu nepodaří….no,ale proč by zrovínka tobě ne ..že jo

hezký víkend…….Jasa

18.2.2011

Ahoj Zrzko,  4 měsíce utekly a já se zase trápím. Stále potkávám jen muže, kteří si chtějí užít a tím to končí. Teď jsem potkala muže, se kterým je mi moc hezky, je moc hodný a chová se ke mně úplně jinak než ostatní muži. 

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama