KAMARÁDKA MI UKAZUJE DUCHOVNÍ CESTU

Navíc jsem změnila zaměstnání, vařím ve školce, kde mám kolegyni „z podobného těsta“ jako je má kamarádka. Věří na bylinky, na víly, duchy, lásku, duchovnu. Já do nedávna věřila tak na karty, protože se mi plnilo, co mi bylo vyčarováno.Kamarádka mi ukázala Tvé stránky, je to tak měsíc.Ted mám rozbitý počítač, tak chodím ke kámošce na kafe, dáme si ho v chalupě a ona mi ukazuje zajímavé články, kterým jsem schopná rozumět, ona už rozumí hodně víc věcem.Mám ji ráda, jak je trpělivá a jak se mi věnuje, když za ní přijdu.

Tak že Ti od ní píšu dotaz.

Mám prosbu, už vím, co jsou čakry, jak ovlivňují fyzično i duchovno, už vím, co se z nich dá poznaz. Jsem si to přečetla v Tvých odpověděch, které píšeš na stránkách děvčinám, co se Tě ptají.

Tak bych Tě také chtěla poprosit, jestli je možno se kouknout, jak to mám já s čakrama a poradit mi, kde mám na sobě máknout.

Tak já Ti moc děkuju, tykám Ti i když Tě neznám, kamarádka říkala, že je to prý normální. Tak děkuju a budu se těšit na odpověď. Kdybych něco nepochopila, tak to rozebereme.

Děkuju a hezkej den plný sluníčka

přeje Milada

22.5.2011

Ahojíček Miladko,

Tak ten tvůj mailík  mě dočista zahřál u srdíčka, protože jsem hned poznala o jakou kamarádku se jedná…je to fajn holka…smíšek a pozitivista…..mám ji ráda, přestože se známe jen přes písmenka. Ona už mnohé pochopila a ví své…jen si občas opica moja nevěří :o)…ale už je fakt dost daleko a bude pro tebe dobrým rádcem. A ty tykačka je opravdu v pořádku… jsem při ní víc otevřená a volná…u vykačky se víc kontroluju :o) a cítím pak trošku bariéru.

Tak co o tobě vypovídají tvoje čakry :o)

První čakra se zakreslila do kytičky….ty jsi taková kvočenka…máš ráda když je rodina pohromadě, doma uklizeno, na stole nachystáno….zkrátka tě to doma, když máš všechny kolem sebe moc baví a ráda se o všechny staráš.

Druhá čakra …ta je hodně nakumulovaná energií, ale ta energie neplyne tak jak by měla….. neboj se svých snů a začni je uskutečňovat.

Třetí čakra… sebeláska a sebevědomí…. Je  sice menší než ostatní a je v ní menší blok, ale není to nic strašného…jen se začni mít ráda a važ si sama sebe. Pochval se za to co se ti podařilo…a pořádně se pochval… peskovat a vyčítat si dokážeš dobře, tak to jen otoč…nepeskuj se tolik ale spíš se chval…i za maličkosti.

Čtvrtá čakra…. máš krásné velké srdíčko…ale je v něm bolest…odpusti tomu kdo ti ublížil a pokud ti někdo odešel, tak ho ze svého srdce propusti, ať tam může vplout někdo jiný.

Pátá  čakra… ta je veliká a zakreslila se do srdíčka….ty umíš pohladit slovem a dokážeš říct věci tak jak je máš na srdíčku…

Šestá čakra… intuici máš velikou, ale ještě ji moc nedokážeš věřit…ale to se spraví…jsi teprve na začátku hledání svých pravd na duchovní cestičce.

Sedmá čakra…tak ta je ze všech největších…jde vidět, že tě věci mezi nebem a zemí zaujaly a že jim začínáš věřit a pronikat do jejich tajů…. Jen nezapomínej při tom stát nohama na zemi.

Milko, já myslím, že ty čakry jsou v pohodě…žádný velký problém jsem nenašla….. měj se a směj se….a užívej si plkání se svou kámoškou…..

S láskou…tvá Zrzka

23.5.2011

Milá Zrzečko,

díky za odpověd. Čtu ji dnes, ještě nám nefunguje počítač. Jsem u Majky na kafi. Vstávám brzy, krmím naše domácí zvířátka.

Majka topí, připravuje si věci k jídlu pro rodinu a miluje, když chalupa a vše kolem spí. Má kafe, sedí na dvorku a poslouchá ptáčky. Ted ne, protože jsme u počítače.

Jsi dobrá, žes poznala o koho jde, ona je spolužačkou mého manžela, chodili spolu od první do čtvrté třídy, pak se odstěhovala do Prahy, ale sem k nám na vesnici jezdí celý život.

Díky za odpověd.

Máš pravdu. Jsem taková starostlivka o rodinu a o děti.

Spíš si víc vyčítám než že bych se chválila, to je taky tak, hledám na sobě vady a chyby víc než to povedené

Srdeční problémy nějaké mám, no tos poznala taky dobře. Vše jsi poznala dobře

Tak že jsem Ti chtěla poděkoat a popřát všechno dobré

Milada

29.5.2011

Ahojíček Miladko,

Děkuju za zpětnou vazbu a jsem moc ráda, že si to holky spolu tak po ránu užíváte….vlastně vám to přejícně závidím…to je takový můj malinký sen, o kterém sice nějak moc nepřemýšlím…ale sem tam se v něm nechám odnést na chaloupku…kde všichni ráno ještě spí a já sedím venku na dvorečku…piju ranní kafíčko a kochám se pohledem a nechám všechny svoje smysly naplno reagovat na krásu, vůni, zvuky kolem…v tom tichu.

Miladko….uvidíš jak se za chvilku po té duchovní cestičce rozeběhneš a jak budeš na té cestičce nalézat dary…hezky jeden po druhém…máš moc hezky nakročeno….

Když někomu na dotaz který položil odepíšu, tak většinou čekám tři dny zda se ještě ozve…ať už s jakoukoliv reakcí na to co jsem napsala. Takže první moje odpověď putuje k tomu kdo se ptal…teprve až po zpětné vazbě, to dávám na stránky….no a pokud zpětná vazba není, tak po třech dnech to taky dávám na stránky. Mám to tak nějak v sobě zpracované,…že by si měl odpověď jako první přečíst ten, kdo napsal dotaz. U tebe to bylo jinak, protože jsem věděla, že jsi momentálně bez internetu a tak jsem si počkala…věděla jsem na sto pro…že ty se ozveš….a jsem ráda, že jsi se ozvala.

Holky…užijte si to tam spolu… a mějte se a smějte se….

Těším se někdy na vás….ať už přes písmenka anebo nás ty naše cestičky spojí na chvilku a uvidíme se někdy a někde naostro… :o)…na vlastní očí.

S láskou tvoje Zrzka

29.5.2011

Milá Zrzečko,

mám kamarádku, jezdí do naší vesnice, mají tady chaloupku. Známe se léta,ale až ted mě začalo zajímat to, čemu ona věří už dlouho.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama