ELENKA POTŘETÍ

Zrovna jsem se rozešla s přítelem, psala jsem Vám, že je ženatý a má 2 děti.. Strašně moc mě to bolí, protože ho velice miluji a představovala jsem si ho jako svého partnera na celý život.

Myslíte si,že je šance, že se ke mně vrátí? Nebo alespoň abychom se stýkali jako přátelé? Moc si ho vážím jako člověka a nechci aby mi úplně zmizel ze života. Mohla byste se prosím pomocí automatické kresby podívat jak to s námi vypadá? a jestli spolu budeme udržovat kontakt alespoň jako přátelé?

Tomáš   ********

Elena   ********

Předem Vám moc děkuji za pomoc, s úctou Elen

3.5.2011

Ahojíček Elenko,

Omlouvám se že odepisuji až teď, ale dřív to opravdu nešlo….. za další text se omlouvat nebudu…..a věřím, že ty moje písmenka, které se ti chystám napsat pochopíš.

Elenko, píšeš mi už po třetí a tak se nebudu opakovat, že budoucnost nekreslím. O tvém vztahu, který se v současné době rozpadl, jsem už napsala dost….Elenko, je to tak jak to být má……měli jste se potkat… o tom je psané už v předešlých e-mailech.

Opravdu nevím co bych ti víc napsala……všechno už bylo napsáno a vysvětleno…. Upnula jsi se k jednomu muži, očekávala jsi a teď jsi bolavá. Je mi to líto…že se tvé touhy nenaplnily, ale je to pro tebe zkušenost a zkouška….. on není jediný na světě. Každý je jedinečný, ale nikdo z nás není nenahraditelný. Ty nechceš vidět nic jiného než jen jeho vedle sebe……..ale když sundáš ty tvoje pomyslné klapky z očí…tak možná uvidíš, že vedle tebe může být někdo,  s kým budeš opravu šťastná…..někdo kdo se nebude muset rozhodovat….

Elenko…sundej si klapky z očí a podívej se kolem sebe….. život není jen on….život jsi hlavně ty…. a tvoje štěstí…. Všechno bude tak jak to být má….ono už teď to je tak jak to být má…..tak to jen přijmi… nic jiného ti holka moje zlatá neporadím….

Přeju ti Elenko, spoustu krásných dnů v náruči toho, koho teď nevidíš a přitom je možná už tak blízko tebe……….s láskou tvá Zrzka

9.5.2011

Zuzanko,

mockrát Vám děkuji za povzbuzující slova, já také věřím, že na mě někde čeká ten pravý a už se na něho moc těším a také Vám přeji vše krásné a hodně štěstí do života.

S úctou a láskou Elen

9.5.2011

Vaše komentáře

Reklama