CÍTÍM ENERGII MEZI DLANĚMI

Když chci tak cítím mezi dlaněmi energii, ale zatím to nijak nevyužívám. A taky se mi stala zajímavá věc – přečetla jsem si v knížce Andělé v mých vlasech od Lorny Byrne mimojiné i to,

že lze poprosit strážného anděla jiného člověka aby tomu člověku pomohl, je-li v nesnázích. Okamžitě mě napadla kolegyně a tak jsem poprosila jejího andílka aby jí pomohl v jejím trápení.

Načež mi druhý den v práci nevěřícně oznámila, že se k ní v noci ze stropu sneslo bílé světlo a následně z ní začaly vycházet zelené vlny energie, což vnímala jako velikou úlevu a cítila v tu chvíli velkou pokoru a dojetí.

Samozřejmě o mém počínání nic nevěděla a časově jsme se pak v dané záležitosti shodly, navíc to bylo těsně před magickou půlnocí. 

Vím, že jsem byla v minulém životě avalonská kněžka, ale nesu si z té doby jistý blok ve vztahu k mužům, jelikož tam proti mé vůli obětovali mé panenství.

Můj dotaz tedy zní, jestli mám dar léčit v tomto životě a jestli ho můžu využít i profesně, popřípadě jak konkrétně?-AK, byliny, craniosakrální terapie či něco jiného… 

A druhý dotaz – jestli a jak ten můj blok ovlivňuje vztah s mým přítelem a proč mám někdy divné pocity jestli se k sobě vůbec hodíme a máme být i nadále spolu.

Hodně mě mrzí že si nerozumíme v sexu, protože moc toužím po splynutí s velkým S. Miluji ho, ale je tam nějaké ale…

  Moc Ti děkuji za případnou odpověď, asi Ti píše hodně lidí, tak se svět nezboří pokud na tvých stránkách odpověď nenajdu  .

A děkuji za Tvé moudré články,

Tvé stránky jsem objevila teprve nedávno, ale cítím že mě táhnou víc než jiné ezoterické,

protože hodně rezonuji s Tvými názory..

.Děkuji, jestli jsi to dočetla až sem a moc zdravím! Kačka

15.6.2011

Ahojíček Kačko,

Já osobně jsem přesvědčená a v některých článcích o tom i píšu, že všichni jsme dostali do vínku dary…ale jen někdo je objeví, někdo je využívá. Takže moje odpověď zní…máš tyto dary…léčit a pomáhat. Někdo potřebuje zasvětit a pomoc ten pomyslný dárkový balíček rozbalit, někomu to jde samo…záleží na každém z nás. Někdo je dokonce rozbalí, ale dál je nechá ležet v pomyslné krabičce… jakým směrem by se měla dát…. Přesně tím o čem jsi mi psala…to jsou tvoje myšlenky, tady tě to táhne…. A nebo něco jiného co tě osloví…poslouchej svůj vnitřní hlas, ten tě povede.

Jinak … ty už víš odkud pochází blok v sexíku…. Je docela dost terapií, které by ti mohli pomoct…od EFT, přes regresní terapii, nebo rodinné konstalace…je toho dost…. Klidně i sama můžeš poprosit andělíčky aby ti pomohli pročistit tvůj minulý život, nebo do té minulosti můžeš posílat Hó oponopono… dá se s tím pracovat a uvidíš, že i ve vztahu se to nakonec všechno změní.

Kačko…poslouchej svůj vnitřní hlas…on tě povede…jak v tom co máš dál dělat, tak i v tom jak odblokovat tvůj problém.

Měj se a směj se….a dej o sobě zase někdy vědět.

S láskou …tvá Zrzka

20.6.2011

Ahoj Zuzi,

děkuji Ti moc za odpověď! A vůbec nevadí, že to nebylo hned, i tak je to brzo, na to že nemáš čas. Vážím si toho :-). Vím, že mám poslouchat vnitřní hlas, akorát ho někdy přesně nedokážu rozlišit od různých fantasmagorií co se mi v mysli odehrávají :-).

Každopádně mě těší že od Tebe vím že sama vím ( 😀 ) co mám dělat i bez toho aby mi to někdo „vyvěštil“.

Budu si tedy věřit a taky nadále navštěvovat tvé stránky a získávat nové podněty.

Ještě jednou Ti moc děkuji, měj se moc hezky a ať se daří ve škole i práci :-).

Pa Kačka

20.6.2011

 

Milá Zrzko

 po přečtení článku jak jsi ke svým darům přišla mě zaplavil pocit, že bych Ti měla hned napsat. A sice jsem se chtěla zeptat, jestli náhodou i ve mě nejsou ukryty léčitelské schopnosti, které mám využít v tomto životě.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama