Který je vhodnější?

Proto jsem se rozhodla Vás požádat o tutéž laskavost.

Jsem svobodná matka a mám dceru. Myslím si, že už jsem připravená na další vztah. Od roku 2010 se v mém životě objevují 2 muži, kteří by se mi jako potencionální partneři líbili, ale vztahy jsou komplikované, a proto se chci zeptat Vás, který z nich by byl vhodnější pro mě a mou dceru. Jeden z nich je Pavel (35 let) a druhý Petr (41 let).

Moc Vám předem děkuji za Váš čas a budu se těšit na odpověď.

Hanka,+ Barunka,

7.2.2011

 Ahojíček Hanko,

Asi tě zklamu, ale jsou otázky, do kterých se mi pomocí automatické kresby opravdu nechce. Myslím si, že mi nepřísluší tě nějak v tomto případě ovlivňovat….tady je třeba, aby ses rozhodla sama a vzala zodpovědnost do svých rukou. Vím, u jednoho cítíš je víc srdíčko, u druhého do toho víc mluví rozum. Je na tobě, co budeš víc poslouchat. Hani, ať už si vybereš jednoho nebo druhého, tak věř, že bude ten pravý. Já to tady na stránkách někde vysvětluju, že každý partner (tedy i tatínek Barunky) je v danou chvíli pro nás tím pravým. Máme si co předat, máme spolu něco prožít…má to tak být. Mimochodem…on každý vztah je svým způsobem komplikovaný :o).

Víš, všechny odpovědi na otázky máme v sobě…stačí jen vnímat sebe…pokud máš a chceš začít s někým vztah, tak nebudeš mít potřebu se ptát někoho na to, jestli s ním máš být nebo ne…zkrátka to uděláš, protože to ucítíš, že to udělat máš a nebudeš mít potřebu, aby ti to někdo schválil a nebo svým způsobem rozhodl za tebe :o).

Přeju ti Hani, abys byla i s Barunkou šťastná a spokojená…. Nic neuspěchej…dej všemu čas a volný průběh…

měj se a směj se….Zrzka

8.2.2011

Vaše komentáře

Reklama