Úžasná moudrost lidského těla

Přemýšleli jste teď někdy o svém těle a o tom, co všechno dokáže? Jsou lidé, kteří jsou tělem posedlí – respektive jeho fyzickou krásou a dokonalostí, tráví hodiny v posilovně, někteří prakticky nejedí kvůli dosažení „ideálních proporcí“, jiní podstupují plastické operace. (Nesoudím je. Možná tuší, co všechno je možné, jen nevědí, jak toho dostáhnout.) Jiní by si přáli vypadat stejně „dokonale“, ale prostě jim to nejde a tak své tělo odmítají. Jiní zase tělo považují za pouhou schránku pro svou duši a vědomí a naprosto se jím nezabývají… Kryon nám ale (zejména v poslední době) přináší poselství, která začínají postupně odhalovat něco, co zatím jen málokdo ví či alespoň tuší… Lidské tělo je úžasné. Není to „jen schránka pro duši“. Je nesmírně moudré – dokonce mnohem moudřejší než náš mozek a také toho daleko víc „ví“. Načrtnu zde jen malou část:

Pokud jste pravidelným čtenářem Kryonových poselství, pak již začínáte tušit, co všechno obsahuje naše DNA a to samo o sobě naznačuje, co všechno by nám naše tělo mohlo zodpovědět… Kryon tento moudrý systém nazývá innate (anglický výraz v překladu znamenající vrozený / vlastní) a mně se velmi líbí, protože může zrovna tak znamenat českou zkratku pro vrozenou INteligenci NAšeho TĚla. A tak si toto pojmenování vypůjčím.

Dost možná už jste zjistili, že nám tělo různými nemocemi dává najevo, že je něco v nepořádku nejen v našem těle, ale také v našem životě – a pokud to blíže zkoumáte, tak také víte, co která nemoc znamená. Jenže to už je jeden z posledních signálů.

Možná jste také zaznamenali, že když s někým hovoříte nebo třeba něco čtete, vaše tělo reaguje – někdy vás rozbolí hlava, jindy vás příjemně hřeje u srdce a jindy se zase ozve oblast břicha a solar plexu. Pokud to budete blíže pozorovat, zjistíte, že příjemný pocit v oblasti srdce či kdekoli po těle znamená, že s vámi vyřčené silně rezonuje a častokrát tím tělo říká: „To je ono. To je odpověď na tvou otázku. Tudy se vydej.“ Nepříjemný pocit v oblasti břicha či solar plexu mnoho lidí považuje za projev vlastního ega, a když to z vás vycítí, řeknou vám někdy: „No, ozývá se ti ego, zpracuj si to.“ A nevědomky vás tak tlačí do toho, abyste ignorovali tento signál a šli tzv. „proti sobě“. Nepříjemné pocity v břiše totiž také mohou říkat: „Pozor! Tady není něco v pořádku. / Není to pravdivé. / Něco na tom nehraje. / Buď opatrný. / Raději si zjisti víc informací. / Tohle není TVOJE cesta.“

Moudrost innate jde ale ještě dál. Innate

– Ví o nemocech ve vašem těle daleko dřív než se jakkoli projeví – pozná, i když se k vám teprve blíží nějaký bacil!

– Zná všechny vaše alergie a to i o alergiích např. na jídlo, které jste ještě nikdy ani neochutnali!

Ví také, jak nemocem i alergiím předcházet a také jak se jich nadobro zbavit! A to i v případech i těch nejtěžších nemocí – rakoviny, HIV…

– Samozřejmě ví velmi dobře, co prospívá vašemu tělu a jak dosáhnout perfektního zdraví, výborné kondice a jak budete mít plno energie. Jaké jídlo je pro vás vhodné, který druh pohybu, jaký způsob relaxace… Můžete být překvapeni.

Ví o všem, co pro svůj spokojený život potřebujete a jak toho dosáhnout. A také vám v tom pomůže, pokud je to pro vaše dobro. Jestliže se např. nemáte rádi proto, že máte akné, to innate nezajímá. Je to vaše lekce – milovat se a přijmout se se vším všudy… A zrovna tak nám nebude všem pomáhat mít těla jako „Bárbíny a Kenové“… Pokud nám to ale bude ku prospěchu, pomůže nám dosáhnout takové váhy, jaká je pro nás zdravá.

Ví, jak zpomalit stárnutí – a to výrazně! Můžeme žít mnohem, mnohem, mnohem déle! A to ve zdraví a dobré kondici. Nemusí z nás být vetchá stařenka či věkem sešlý stařeček v devadesáti!

– Ale moudrost innate se nevztahuje jen na záležitosti spojené s tělesnou stránkou. Je propojené s DNA a tedy i s naším Vyšším Já… Je navržena tak, abychom právě díky tělu mohli lépe komunikovat s Vyšším Já a tudíž zjistit, co je pro nás nejlepší, kudy se vydat, co si zvolit – a je jedno, jestli jde o práci, milence nebo o značku notebooku! 😀 Ví všechno.

Innate je prostě správcem všeho, co pro život potřebujeme – od spontánního vyléčení až po talenty z minulých životů. Jen tak mimochodem – ví naprosto přesně, kým jsme „byli v minulých životech“, ale zná i potenciály toho, kým teprve budeme…

Takto bych mohla pokračovat do nekonečna a Kryon to jistě brzy vysvětlí ještě lépe. Ale nejlepší bude, když to sami prozkoumáte.

JAK NA TO?

Možná si říkáte: „No, to je všechno skvělý, ale jak se k těm informacím dostanu?“ Existuje spousta cest a možná si najdete tu svou, já alespoň načrtnu pár možností.

Položte otázku, která vás zajímá, a pak naprosto bez předsudků, bez nátlaku a otevřeně:

– sledujte fyzickou reakci těla (příjemné či nepříjemné pocity, příjemné potvrzující mrazení…),

– nechte se vést intuicí – první intuitivní myšlenkou,

– nebo můžete použít kineziologii.

Kryon o kineziologii (testování pomocí svalů) mluví často jako o jedné z možností, nikdy však neuvedl bližší „návod“. A tak jsem trochu zkoumala, až jsem to vyzkoumala.

Samozřejmě můžete jít k odborníkovi na tuto metodu, pokud si třeba nevěříte a chcete zjistit, jak jste na tom zdravotně. Jinak ale vřele doporučuji, abyste si to aspoň zkusili sami. Je to jednoduché, rychlé, účinné a docela i zábavné. Našla jsem dvě velmi jednoduché metody:

  1. Houpáním. Určete si, který směr co znamená (obvykle dopředu = pravda či ano; dozadu = lež či ne). Uvolněte se, ale stůjte zpříma. Pak položte otázku a sledujte, kterým směrem se vaše tělo „zhoupne“ – zda dopředu či dozadu.

  2. Druhý způsob je ještě jednodušší a zároveň přesnější. Říkám mu prstýnek. Na jedné ruce vytvořte kroužek z prstů – mně se osvědčilo spojení palce a ukazováčku. Ukazováček druhé ruky prostrčte tímto kroužkem a přiložte ho zevnitř na spojení onoho kroužku. Teď položte otázku a ukazováčkem zatlačte proti spoji – pokud prsty povolí, znamená to LEŽ či NE. Pokud zůstanou prsty spojené, odpověď zní PRAVDA či ANO. U této metody jsem si všimla, že existuje ještě třetí varianta – a to když prsty jakoby lehce povolí, ale nerozpojí se. A to nastane tehdy, pokud jsem blízko správné odpovědi, ale „ještě to není ono“. (Například když jsem pokládala kontrolní otázky jako „Je mi patnáct let?“ Tehdy se prsty rozletěly. Když jsem se ale zeptala, jestli je mi 30, tak jen lehce povolily, protože jsem byla relativně blízko…)

    U této metody můžete použít i jiné prsty, případně vytvořit dva spojené kroužky (viz obrázek). Záleží jen na vás, co se vám víc osvědčí…

  1. 2.

Přeji vám příjemné testování a objevování.

Se srdečnými pozdravy od Kryona a s láskou,

M.

P.S.1: Když se zmiňuji o Kryonově učení, mám na mysli to, které nám předává prostřednictvím Lee Carrolla. Tento zdroj je v Čechách podle mne skutečně nejčistší a moje innate mi to potvrzuje ;-). Ale jak Kryon sám říká – ověřte si to sami. Zeptejte se moudrosti svého těla, zda je jeho učení pravdivé…

P.S.2: O innate a dalších úžasných systémech Kryon nedávno přinesl další velmi zajímavé informace a doufám, že se nám je podaří brzy přeložit. Pokud vás to zajímá, zachovejte nám i nadále svou přízeň.

Pro http://www.posvatnesrdce.cz/, http://www.kryon.webnode.cz/ a http://www.laskyplne.cz/ Marie Kuchařová. Tento článek je možné dále šířit pro nekomerční účely avšak pouze s připojením všech těchto odkazů.

Zdroj: http://kryon.webnode.cz

 

Vaše komentáře

Reklama