PROČ MI NEDÁ SPÁT?

I já se na tebe obracím s prosbou. Pokud si najdeš čas mi odpovědět, budu ti moc vděčná, pokud ne, nevadí.

Už delší dobu mi leží v hlavě jeden muž. Nedokážu si vysvětlit, proč mne tak moc přitahuje a proč ho stále nemohu dostat z hlavy. Nic mezi námi není, on má dlouhodobý vztah a já vlastně ani pořádně nevím co ke mne cítí. Já se ale trápím a nedokážu už skoro myslet na nic jiného. 

Mohla bys prosím pomocí AK zjistit, zda zde nyní máme nějaký úkol z minulých životů?

Proč mne tak moc přitahuje a nedá mi spát? Každý den se vídáme v zaměstnání a tím je to ještě horší. 

Promiň, pokud jsi moji prosbu dostala 2x. Nejsem si jista, zda ti poprvé přišla, tak to zkouším podruhé.

Velmi děkuji, pokud si najdeš chvilku.

Přeji vše dobré do nového roku, ať se daří.

Sandra

12.1.2011

Ahojíček Sandro,

Děkuju za tvoji důvěru se kterou ses na mě obrátila a taky za tvou chválu…je to pro mě pohlazení a hlavně takové to…..že to co dělám má svůj smysl.

K tvému dotazu na onoho muže:

Vaše oči se setkaly a vy jste se poznali :o) …lépe řečeno, vaše energie a duše se poznaly. Je to tak jak píšeš, máš ho plnou hlavu a ty myšlenky tě celou omotávají. Vedle něj se zakreslila žena se kterou nyní je. Vy dva jste se zakreslili daleko od sebe a mezi vámi v jeho těsné blízkosti je jeho žena. Vlevo, což je minulost se opravdu zakreslil váš společný minulý život…..byli jste v propojeni jednou energií….tato energie se přesunula v kresbě zpět k němu a jeho i s ženou obalila do skořápky…ochranné skořápky.

Ptala jsem se dál na ten minulý život a v druhém obrázku bylo pokračování….(v první kresbě) ze začátku jste byli jako jedno tělo a jedna duše a energie byla krásná spirála, která vás omotávala. V druhé kresbě se tato energie, ikdyž jste byli stále jako jeden proměnila v řezavou, pichlavou, bolestivou energii…..která mezi vámi vytvořila zeď…nedokázali jste od sebe odejít, nedokázali jste se pochopit….bylo to hodně špatné. Zůstali jste sice spolu, ale žili jste v nepochopení.

V současném životě jste dostali šanci se pochopit….a pročistit si tak to svoje negativní z předešlého života. Usnadnili jste si to tím, že jste kolegové, že nemáte k sobě závazky….máte spolu vycházet, nejen v začátku, ale po celou dobu. Zakreslili jste se od sebe dost daleko, takže by tady neměla probíhat láska jako taková jaká je mezi manželi nebo partnery, ale čistě kamarádská – kolegiální.

Asi ti teď hlavou letí….ale jak to, že cítím lásku jinou? Tvá dušička si vzpomněla na to co jste kdysi prožívaly to krásné…..tak asi proto. Jak to má s city on k tobě, to ti Sandro neřeknu a ani se na to ptát nebudu….nejste partneři abych se na vás dívala co kdo z vás jak cítí…. a do něho samotného…. to se ptát už vůbec nebudu, protože to nepřísluší ani mě ani tobě…. Taky by se nám nelíbilo, kdyby se v nás někdo vrtal :o).

Takže jestli se dá mluvit o úkolu, tak ten spočívá v tom, že spolu máte umět vycházet a navzájem se chápat….asi to v tom min. životě bylo hodně zlé, že jste si to usnadnili tak, že máte být jen kolegové.

Další otázka ti jde asi hlavou, jak to tedy udělat, abys na něj tolik nemyslela….mentálně, vizuálně se vrať do minulosti s tím co víš a požádej ho tam o odpuštění, a současně i ty mu odpust za všechno jste si udělali. Vím, že nevíš za co se omlouvat…protože víc k tomu minulému konkrétně nevíš (víc se mi ani nezakreslilo)……stačí když budeš svou omluvu a odpuštění formulovat asi takto nějak….omlouvám se a žádám tě o odpuštění, že jsem se nechovala tak jak sis představoval, že bych se měla chovat a odpouštím i já tobě, že ses nechoval podle mých představ. Samozřejmě jsem to zkrátila….máš svou fantazii a své city…možná se ti po přečtení této odpovědi něco vybaví…nějaký sen a nebo vzpomínka, která doplní mozaiku, kterou jsem rozestavěla.

Měj se a směj se Sandro a přeju ti, abys své myšlenky dostala pod kontrolu a začala myslet i jiným směrem než na muže, který ti v tomto životě není souzený jako životní partner.

S láskou Tvá Zrzka

15.1.2011

Milá Zrzko,

moc ti děkuji za odpověď a za to, že jsi mi pomohla tuto situaci pochopit a rovněž za radu jak s ní dále naložit .

Vím, že se ještě musím hodně učit a myslím, že mi Tvé stránky hodně pomohou.

Tak trochu jsem tušila, ze mezi sebou máme silné pouto z minulosti… prosbu o odpuštění určitě zkusím.

Nyní spolu máme velmi hezký vztah a já věřím, že v tomto životě naši negativní energii vyčistíme…

Děkuji a přeji vše krásné.

S láskou,

Sandra

16.1.2011

Milá Zrzko,
nejdříve ti chci poděkovat za krásné a zajímavé stránky a za rady a čas, který nám zde věnuješ.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama