Horoskop na 21 týden 2015 (18.5. až 24.5.)

 

Horoskop pro Berana

Horoskop - znamení BeranaBeran – vyřiďte si finanční záležitosti pokud možno do čtvrtka. Tento týden je vhodný pro různá organizační setkání a dlouhodobé plánování. Výhodná koupě se nemusí opakovat. Tento týden nebude zmítán vírem vášní, ale příležitosti k menším romantickým radostem se objeví. Fyzická forma by měla být celkem slušná, dalo by se to využít ve sportu.

Horoskop pro Býka

Horoskop - znamení BýkaBýk – bylo by dobré začít něco nového. Podle horoskopu je tento týden jak stvořený pro zahájení nějakého ambicióznějšího projektu. Pozor na průvan v peněžence. Láska se velmi často rodí z dobrého přátelství. Když se vám podaří udržet dobrou náladu, na zdraví tento týden určitě nebudete naříkat.

Horoskop pro Blížence

Horoskop - znamení BlížencůBlíženci – nerozdělávejte více věcí najednou. Občas to vypadá lákavě, na začátku se zdá, že vám to přinese více peněz, ale nyní by výsledkem byly jen nedodělané záležitosti a špatný dojem. Nezájem o partnera může vyvolat zrcadlovou reakci. Přitom stačí jen ve správné chvíli říci pár správných slov. Snažte se méně zatěžovat pravou část těla, těžké kabely či nerovnoměrně nošené nákupní tašky u vás mohou vyvolat problémy.

Horoskop pro Raka

Horoskop - znamení RakaRak – nerozptylujte se, ke každé práci přistupujte s pečlivě vymyšleným plánem. V konfliktních situacích se snažte více poslouchat, nemá smysl tvrdě protlačovat jen svůj názor. Raci, kteří jsou single se mohou rozhlédnout po svém blízkém okolí. Ti v partnerském vztahu objeví kouzlo v drobnostech každodennosti. Můžete se cítit trochu unavenější než obvykle.

Horoskop pro Lva

Horoskop - znamení LvaLev – měli byste na začátku týdne dostat nějakou hodně důležitou zprávu nebo informaci, která hodně ovlivní pracovní náplň následujících pěti dnů. Podle horoskopu to ve vztazích bude velmi příjemné a plné lásky. Single si mohou vyhodit z kopýtka. Příznaky jarní únavy by měly pomalu zmizet, pozor jen na potíže s rýmou.

Horoskop pro Pannu

Horoskop - znamení PannyPanna – pracovně to nebude příliš zdařilých sedm dní. V zaměstnání vás to nebude bavit a práce vám vůbec nepůjde od ruky. Bohužel do pátku se to nezlepší, potěšit vás může ale fakt, že víkend byste měli prožít velmi příjemně. Ten si vychutnají jak single, tak i Panny s partnerem. Bude to hodně o lásce. Drobné problémy nepodceňujte, někdy je lepší preventivní hysterie.

Horoskop pro Váhy

Horoskop - znamení VahVáhy – při řešení pracovních problémů a finančních otázek naslouchejte své intuici, bude vaším nejlepším rádcem a přítelem v těchto záležitostech. Máte možnost poznat nějakou velmi zajímavou osobnost, pokud s ní budete chtít spojit svou budoucnost, nic nesmíte uspěchat. Případné zdravotní potíže vyřešíte snadno domácí léčbou.

Horoskop pro Štíra

Horoskop - znamení ŠtíraŠtír – pokud vás čekají nějaké důležité pohovory nebo pracovní konzultace či jednání, které se opírají o verbální schopnosti, tento týden by měl být pro vás velmi úspěšný. Podle horoskopu se v lásce nic nového nevydaří, ale to neznamená, že týden bude nudný. Bylo by dobré trochu zpomalit, váš organismus rozhodně má své limity. Naslouchejte signálům, které vám vysílá.

Horoskop pro Střelce

Horoskop - znamení StřelceStřelec – dávejte si pozor při nákupech a větších výdajích, stačí trocha neopatrnosti a můžete mít na konci týdne finanční problémy. Ve vztahu nic neměňte. A pokud partnera nemáte, tento týden se nevrhejte do žádné nové náruče. Pokud vás trápí kašel a rýma, bylo by dobré už konečně tyto neduhy doléčit, aby se nestaly chronické.

Horoskop pro Kozoroha

Horoskop - znamení KozorohaKozoroh – zase uděláte další důležitý krok pro úspěšnou pracovní budoucnost. Jen tak dál, jen nesmíte usnout na vavřínech, stále je nutno tlačit na pilu a hledat nové a nové cesty. V lásce je někdy rozumnější roztrhnout závoj nevědomosti a odmítnout falešné iluze. Potřebujete trochu zábavy, ale bylo by dobré skončit s ponocováním.

Horoskop pro Vodnáře

Horoskop - znamení VodnářeVodnář – rozhodnutí dělejte s nějakou vizí, neměly by vás zajímat okamžité zisky. Je lepší vše plánovat minimálně několik týdnů dopředu. Žít jen ze dne na den je velmi riskantní. V srdci stále budete cítit silný vliv máje, vychutnávejte si to. Vašemu organismu by nejvíce prospěla chůze a plavání.

Horoskop pro Ryby

Horoskop - znamení RybyRyby – překážky nejlépe překonáte, když se jim přestanete vyhýbat a přestanete se pokoušet je různé obcházet či podlézat. Když se k práci a povinnostem postavíte čelem, tento týden bude pro vás velmi úspěšný. Bylo by příjemné si s partnerem jen tak někam vyrazit a zavzpomínat. Preventivní prohlídka ještě nikomu neublížila.

Zdroj horoskopu stránky horoskopy-vestirna.com.

Převzato z http://www.esoterika.cz

 

Vaše komentáře

Reklama