Horoskop na 17 týden 2015 (20.4. až 26.4.)

 

 

Horoskop pro Berana

Horoskop - znamení BeranaBeran – v pracovních a finančních záležitostech se věnujte raději věcem, u kterých víte, že uspějete. Tento týden nemá smysl se věnovat projektům, kde cítíte riziko. Na jaře je spousta lásky, ale některé věci prostě chtějí čas. Nemá smysl spěchat. Fyzická forma se vám bude postupně zlepšovat.

Horoskop pro Býka

Horoskop - znamení BýkaBýk – pokuste se skloubit intuici s pragmatizmem. Když se vám to podaří, tento týden bude patřit k nejúspěšnějším za posledních několik měsíců. Základem vztahu je pochopení, pokud vám to s partnerem skřípe, pokuste si o všem poctivě promluvit. Nabírejte energii ze sluníčka, tělu by možná prospěla bylinková očista.

Horoskop pro Blížence

Horoskop - znamení BlížencůBlíženci – udělejte si ve věcech pořádek, bez toho nemá smysl začínat něco nového. Podle horoskopu budete mít sklony často měnit názor. Pokuste se to co nejvíc omezit, první nápad bývá nejlepší. V lásce můžete konečně najít to, co hledáte. Organismus může být trochu oslabený, pokuste se ho nepřetěžovat.

Horoskop pro Raka

Horoskop - znamení RakaRak – nesnažte se být za každou cenu originální. To co funguje nemá nyní smysl měnit, každá změna by byla bez podpory okolí jen k horšímu a přidala by vám práci navíc. Pozor, ve vztazích se objeví hádavá nálada. Ale do víkendu byste si měli vše vyříkat. Konec lenošení, po zimě je třeba organismus pořádně rozhýbat.

Horoskop pro Lva

Horoskop - znamení LvaLev – v práci se vyhýbejte lidem, kteří vás rozčilují. Zbytečné konflikty by vám nepřidaly na popularitě. Zlepšení finančního stavu závisí někdy jen na štěstí. Podle horoskopu byste ve vztahu měli udělat jednu velkou tlustou čáru a k minulosti se už nevracet. Single si mohou trochu vyhodit z kopýtka. Cítíte se podráždění? Na vině je stres a příliš rychlé tempo.

Horoskop pro Pannu

Horoskop - znamení PannyPanna – podaří se vám spojit příjemné s užitečným, takže tento týden v práci by se vám měl opravdu líbit. K finančním záležitostem přistupujte co nejpraktičtěji. Jste velmi atraktivní, polovina úspěchu je si to uvědomit. Podívejte se do ledničky a pokuste se zbavit co největšího množství nezdravých potravin.

Horoskop pro Váhy

Horoskop - znamení VahVáhy – je před vámi důležité rozhodnutí. Něco byste měli ukončit a plně se věnovat nové věci, která má perspektivu. Občas je dobré někomu podat pomocnou ruku, i když dříve mezi vámi panovaly spíše chladnější vztahy. Nebojte se říci co cítíte, vztah by se měl opírat na upřímnosti. Podle horoskopu byste trochu měli zmenšit porce, ale také začít jíst pravidelněji.

Horoskop pro Štíra

Horoskop - znamení ŠtíraŠtír – v práci hleďte na detaily, malá chyba občas dokáže pokazit jinak výtečnou práci. Lidé narození ve znamení zvěrokruhu Štíra mají nyní šanci najít lepší práci či vyjednat si lepší podmínky v té, kde jsou. Láska má mnoho podob, někdy je nejkrásnější to, co nejméně čekáme. Dávejte si pozor při řízení auta a práci s ostrými či špičatými nástroji.

Horoskop pro Střelce

Horoskop - znamení StřelceStřelec – podle horoskopu byste měli vsadit na týmovou práci. Více rukou a více hlav zvládne mnoho záležitostí mnohem efektivněji. O odměnu se budete muset podělit, ale stejně bude vyšší, než kdybyste na tom pracovali sami. Někdo po vás touží a je velmi blízko. Můžete mít menší problémy se soustředěním, je to tzv. “dojezd” jarní únavy.

Horoskop pro Kozoroha

Horoskop - znamení KozorohaKozoroh – pokud něco vyžaduje výrazně ráznější kroky a silová řešení, nebojte se toho. Občas je nutno si dupnout a prosadit vše svou tvrdou hlavou. Necítíte se ve vztahu šťastní? Možná je to oboustranné a zároveň to má snadné řešení. Odpočinek využívající paprsky jarního sluníčka by vám nejvíce prospěl. Možná chytíte i trochu bronz.

Horoskop pro Vodnáře

Horoskop - znamení VodnářeVodnář – musíte pochopit, že nikdo není nenahraditelný. Někdy je lepší trochu ustoupit a netlačit tolik na ostří, protože byste se mohli nepříjemně říznout. Váš čas přijde brzy. V lásce se nesnažte bojovat více bitev najednou, místo výhry by vás čekala totální porážka. Proměnlivá nálada se trochu odrazí i na fyzické formě.

Horoskop pro Ryby

Horoskop - znamení RybyRyby – možná dojde v práci k nějaké hádce. Postavte se na tu stranu, kde si myslíte, že zvítězí spravedlnost. Pokud pocítíte nedostatek sebevědomí, pokuste se ho předstírat. Ve vztahu to bude krapet nudné, stejně tak single nečeká nějaký bouřlivý víkend. Možná je to dobrý čas na přemýšlení. Nikam nespěchejte, doma se věnujte relaxu – popřemýšlejte o uklidňujících vůních.

Zdroj horoskopu stránky horoskopy-vestirna.com.

Převzato z http://www.esoterika.cz

Vaše komentáře

Reklama